Součástky na nákladní auta a autobusyUž téměř dvacet let Vám dodáváme kvalitní náhradní díly pro autobusy a nákladní vozy za výhodné ceny.

V servisu naleznete jak zbrusu nové, tak repasované součástky na vozy značek Mercedes, Nissan, Tatru, Multicar, DAF, Liaz, Scania, Volvo, Man i Mitsubischi a na autobusy Sor, Bova a Karosa.

Seženete u nás brzdové kotouče a obložení, listová pera, tlumiče, alternátory, startéry, válce, stěrače, chladící soustavy a k tomu doplnění motorovými, převodovými a hydraulickými oleji.

Na telefonním čísle 312 273 946 Vám naši pracovníci odborně poradí s výběrem správného kusu náhradního dílu do Vašeho vozu, a pokud není zrovna na skladě, rádi ho pro Vás objednají přímo na míru potřebám.

Máte tak jistotu, že nový či repasovaný kus je přesně to, co sháníte.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní hadice pro stroje a autobusy| Praha

Kvalitní hadice pro stroje a autobusy| Praha

V katalogu naší firmy Jiří Češka naleznete kvalitní a spolehlivé hadice a ocelové trubky pro autobusy, přívěsy, stroje a nákladní vozy. Nabídka obsahuje náhradní hadice hydraulické, vzduchové, palivové a brzdové a také ocelové ...


Náhradní díly pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy a návěsy, Kladno

Náhradní díly pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy a návěsy, Kladno

Náhradní díly pro nákladní vozy, autobusy, přívěsy a návěsy na Kladně od společnosti pana Jiřího Češky. Nabízíme široký sortiment náhradních dílů i příslušenství pro nákladní vozy, autobusy, vleky i návěsy. Už od roku 1996 vám dodává ty ...
>
>