Kamenné, kamínkové koberce, pokládka kamenného koberce, realizace, Brno

Kamenný koberec do venkovních i vnitřních prostor, kamínkové koberce, pokládku kamenného koberce, prodává a zajišťuje firma IP TRADE BRNO s.r.o.,
z Brna.


Kamenné, kamínkové koberce,
Uvažujete o kamenném koberci kolem Vašeho bazénu, nebo v jiných venkovních či vnitřních prostorech? V tom případě nás kontaktujte.

Naše firma dodává kamenné koberce, které jsou praktické a mají moderní vzhled. Hodí se výborně do exteriéru, kde je propustný povrch a voda proteče a nevytvoří se kaluže.
V interiéru je naopak povrch nepropustný, je dobře uzavřen. Velmi snadno se pokládá, můžete to nechat na našich odbornících, nebo si pokládku dle návodu provést sami. Kamínkový koberec má dlouhou životnost a jeho údržba je velice snadná. Koberce mají přírodní vzhled, jsou to prané a tříděné říční kamínky, nebo drcené, prané, omílané a tříděné mramorové kamínky. Velkou výhodou je, že koberce jsou protiskluzové, hodí se výborně k bazénům, jsou odolné proti nárazům i chemikáliím a hygienicky nejsou závadné. Navštivte naši vzorkovou prodejnu v Brně, nebo si vyberte v našem online katalogu. Neváhejte a kontaktujte nás.

Více informací najdete na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kamenné, kamínkové a pískové koberce PRESSTONE, prodej, realizace, přírodní kamenivo

Kamenné, kamínkové a pískové koberce PRESSTONE, prodej, realizace, přírodní kamenivo
Kamenné koberce z čištěných říčních štěrků, kamínkové koberce z přírodní mramorové drtě čištěné, zaoblené praním a pískové koberce, Vám pomůže vytvořit naše firma IP TRADE BRNO s.r.o.

Kamenné – kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru

Kamenné – kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru
Specialista na kamenné, kamínkové protiskluzové koberce do interiéru i exteriéru, výměna staré dlažby za novou Vám provede firma IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna. Specialista v oboru.

Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, specialista Brno!

Pokládka kamenného koberce do interiéru i exteriéru, e-shop, specialista Brno!
Kvalitní kamenný koberec, nové trendy kamenných koberců do exteriéru a interiéru, přírodní kamínky, pryskyřice a tvrdidla jedině od firmy IP TRADE BRNO s.r.o., z Brna.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRESSTONE
WEBOVÁ STRÁNKA
PRESSTONE
www.presstone.cz
Adresa

Adresa

Bohunická 85
Brno-Horní Heršpice 619 00

info@presstone.cz
+420 511 189 783


Najdete nás také zde:

ARES
captcha