Vnitřní chemické WC se hodí na chatu i do nemocnice

Na chatě, zahrádce ale i u lůžka nemocného, všude tam můžete využít vnitřní chemické WC od firmy Eko Delta. Pohodlí a maximální komfort díky našim výrobkům můžete mít opravdu kdekoliv.

Možnost zavést na pozemek kanalizaci či vodovod je v některých rekreačních oblastech dosti omezená. Na zahrádkách a chatách se tak klasický splachovací záchod často nahrazuje dřevěnou a ne příliš vonící kadibudkou či chozením „do přírody“. I na naprosté samotě ale můžete mít perfektní pohodlí, stačí si pořídit vnitřní chemické WC z naší nabídky. Chemické WC typu 07 a 08 je určené pro instalaci do interiérů bez možnosti napojení na kanalizaci, vodovod a elektrickou energii. Skvěle tak obstojí právě na chalupách, ale i ve stavebních buňkách nebo ve starších domech.

Dokonalý komfort i při cestování, nebo na táboře pak zajistí další typ chemických toalet – přenosné chemické WC Camping gaz. Toto vnitřní chemické WC tak jednoduše umístíte přesně tam, kde ho je zrovna potřeba. Nemusíte se ale bát nepříjemného zápachu. Chemické WC je vybaveno vlastním splachováním a zásobníkem, kde se veškerý odpad rozkládá pomocí dezinfekčního prostředku Instablue Extra. Po naplnění zásobníku ho pak jednoduše odmontujete a vyprázdníte, horní zásobník pak stačí naplnit čerstvou vodou a chemické WC je opět připraveno k použití. Vnitřní chemické WC Camping gaz je navíc ekologicky šetrné a vyrobené ze 100% recyklovatelného materiálu. Jeho design je velmi nenápadný a moderní, hodí se tak na loď, do obytného vozu, chaty i zdravotnického zařízení.

Dojít si na záchod může být pro vážně nemocné nebo postižené lidi nesplnitelným úkolem. I na ně proto myslíme, v naší nabídce tak najdete kromě klasických chemických WC také zdravotní křesla s nočníkem nebo zdravotní křesla s technologií PORTA – POTTI. Tyto speciální chemické toalety mohou být přímo u postele nemocného, dovolují mu tak obstarat si základní hygienu bez pomoci druhých přímo v pokoji a to pohodlně a bez sebemenšího zápachu. Hodí se do všech zdravotnických zařízení i pro pacienty, kteří jsou v domácí péči.

Zaujalo vás vnitřní chemické WC a myslíte se, že by se vám mohlo hodit? Neváhejte a kontaktujte nás. S výběrem toho správného modelu vám rádi pomůžeme.Zadavatelem microsite je firma 

Eko Delta, s.r.o.Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje.

Výroba nábytku na míru, kuchyně, ložnice, vestavěné skříně, dětské pokoje

Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků.
Rychlé objednání na rehabilitaci ve Zlíně - léčba poúrazových stavů, ortopedického onemocnění.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

GIENGER spol. s r.o. Velkoobchod TZB Zlínský kraj

Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

Společnost GIENGER spol. s r.o. Napajedla je velkoobchod technického zařízení budov. V oblasti TZB dodáme sortiment topení, sanity, instalací pro montážní firmy z regionu Zlín, Zlínský kraj.


Elektrické vozíky pro seniory

Gardentech s.r.o.

Elektrické vozíky pro seniory

Elektrické vozíky vhodné pro seniory a lidi s pohybovými obtížemi ve svém sortimentu nabízí společnost Gardentech, s.r.o. z Brna.


Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

CHIRANEX s.r.o.

Půjčovna a pronájem polohovacích elektrických postelí a pečovatelských lůžek

Polohovací elektrické postele a pečovatelská lůžka si můžete zapůjčit od ostravské firmy CHIRANEX s.r.o., specializující se na pronájem kompenzačních pomůcek a zdravotnické techniky pro domácí péči.


Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice – efektivní ochrana rukou za nízkou cenu

ZENCO Corp. a.s. Ochranné rukavice, obleky a pomůcky

Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice – efektivní ochrana rukou za nízkou cenu

Jednorázové HDPE, nitrilové, vinylové, latexové nebo sterilní rukavice, které ochrání pokožku rukou před nečistotami i nebezpečnými látkami, nakoupíte na e-shopu firmy ZENCO CORP, a.s.


Inkontinence - inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ceny

ABENA

Inkontinence - inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé za snížené ceny

Inkontinenční pleny a kalhotky pro dospělé, muže i ženy, za snížené ceny nakoupíte na e-shopu ABENA.CZ. Pro všechny, aby se cítili lépe při inkontinenčních potížích.