Oprava prasklého sklíčka a LCD displaye mobilního telefonu OlomoucPokud máte prasklé sklíčko u mobilního telefonu a nevíte jak si s tímto problémem poradit, pak se obraťte na firmu MOBILM1, která se zaměřuje na opravy prasklých sklíček a LCD displaye.

Jak to funguje?

Sklíčko je s LCD displayem spojeno speciálním lepidlem a tato vrstva je v normálních podmínkách od sebe neoddělitelná. Pokud byste si to chtěli doma přeci jen vyzkoušet, nejspíše vám praskne i samotné LCD. V našem servisu máme ovšem potřebné vybavení, abychom rozbité sklíčko od LCD bezpečně oddělili. Úspěšnost této operace je zhruba 90%.

Nyní je potřeba LCD display šetrně očistit od zbytků lepidla, abychom mohli přistoupit k samotné vyměně sklíčka.

Existují dvě možnosti, jak sklíčko k LCD přilepit:
- Metoda – nepodlepené sklíčko
U této metody se prostor mezi LCD a sklíčkem nevyplní lepidlem, ale přlepí se pouze po krajích oboustrannou lepící páskou. Tato metoda je sice o něco levnější, ale nevýhodou je, že mezi LCD a sklíčkem vznikne jakásí vzduchova kapsa, takže i při sebemenším tlaku může sklíčko znovu prasknout. Setkal jsem se i s případy, kdy zákazníkovi takto lepené sklíčko prasklo při běžném úžívání. Další nevýhou je, že se pod sklíčko může nadměrně prášit. Touto metodou LCD v našem servisu neopravujeme.

- Metoda – podlepení metodou OCA
U této metody se k přilepení LCD displaye se sklíčkem použije OCA lepidlo (Optical Clear Adhesive ). Jená se o stejné lepidlo, které se používá při lepení originálního LCD ve fabrice.
Lepidlo se nalije na celou plochu LCD, poté se přiloží sklíčko a takto připravený LCD panel se nechá vytvrdnout pod speciální UV lampou. Tato metoda vyžaduje větší dávku zručnosti a zkušeností. Také náklady na výměnu jsou vyšší (lepidlo, UV lampa). Proto je oprava o něco dražší než u první varianty. Nicméně stále se jedná zhruba o poloviční cenu, než při výměně celého LCD panelu. Pokud se oprava povede opravdu precizně, je display téměř k nerozeznání od originálu, při zachování stejných vlastností.

Cena výměny se vždy odvíjí od konkrétního modelu. Jelikož je tato výměna poměrně časově náročná, nelze ji provést tzv. „ na počkání.“ Ve většině případů je oprava hotová do druhého dne.

Samozřejmostí je i výměna originálního náhradního dílu, pokud by se tato metoda zákazníkovi nelíbila.Zadavatelem microsite je firma Mobil M1 Martin PiterkaSouvisející microsite
Mobilní telefony za internetové ceny - kvalitní mobily a příslušenství, výprodej
Mobilní telefony za internetové ceny - kvalitní mobily a příslušenství, výprodej

Společnost ATC MOBILE je specialista na oblast mobilních telefonů a jejich příslušenství. Nabízíme kvalitní mobily za internetové výprodejové ceny.


Specializovaná prodejna mobilních telefonů a příslušenství s plnou zárukou.
Specializovaná prodejna mobilních telefonů a příslušenství s plnou zárukou.

Společnost ATC MOBILE má svou specializovanou prodejnu v Ostravě, kde naleznete široký výběr mobilních telefonů a příslušenství s plnou zárukou.


Mobilní telefony a příslušenství - e-shop, opravy, servis, plná záruka
Mobilní telefony a příslušenství - e-shop, opravy, servis, plná záruka

Společnost ATC MOBILE z Ostravy je specialista na oblast mobilních telefonů. Na svém e-shopu nabízíme veškeré příslušenství k mobilům, a to včetně oprav, servisu a plné záruky.


Prodej zlatých šperků, nových i použitých mobilů, notebooků, tabletů, počítačů a další elektroniky
Prodej zlatých šperků, nových i použitých mobilů, notebooků, tabletů, počítačů a další elektroniky

Prodejem zlatých šperků, nových i použitých mobilů, notebooků, tabletů a další elektroniky se zabývá společnost Mada servis, s.r.o. v Havířově, která klade důraz na vstřícné a solidní jednání.


Provozujeme nový Eshop s výpočetní technikou
Provozujeme nový Eshop s výpočetní technikou

Zprovoznili jsme pro své zákazníky nový Eshop s výpočetní technikou, TV a hry, foto a kamery, sítě - CompAct s.r.o. Litomyšl