Oprava prasklého sklíčka a LCD displaye mobilního telefonu Olomouc

Pokud máte prasklé sklíčko u mobilního telefonu a nevíte jak si s tímto problémem poradit, pak se obraťte na firmu MOBILM1, která se zaměřuje na opravy prasklých sklíček a LCD displaye.

Jak to funguje?

Sklíčko je s LCD displayem spojeno speciálním lepidlem a tato vrstva je v normálních podmínkách od sebe neoddělitelná. Pokud byste si to chtěli doma přeci jen vyzkoušet, nejspíše vám praskne i samotné LCD. V našem servisu máme ovšem potřebné vybavení, abychom rozbité sklíčko od LCD bezpečně oddělili. Úspěšnost této operace je zhruba 90%.

Nyní je potřeba LCD display šetrně očistit od zbytků lepidla, abychom mohli přistoupit k samotné vyměně sklíčka.

Existují dvě možnosti, jak sklíčko k LCD přilepit:
- Metoda – nepodlepené sklíčko
U této metody se prostor mezi LCD a sklíčkem nevyplní lepidlem, ale přlepí se pouze po krajích oboustrannou lepící páskou. Tato metoda je sice o něco levnější, ale nevýhodou je, že mezi LCD a sklíčkem vznikne jakásí vzduchova kapsa, takže i při sebemenším tlaku může sklíčko znovu prasknout. Setkal jsem se i s případy, kdy zákazníkovi takto lepené sklíčko prasklo při běžném úžívání. Další nevýhou je, že se pod sklíčko může nadměrně prášit. Touto metodou LCD v našem servisu neopravujeme.

- Metoda – podlepení metodou OCA
U této metody se k přilepení LCD displaye se sklíčkem použije OCA lepidlo (Optical Clear Adhesive ). Jená se o stejné lepidlo, které se používá při lepení originálního LCD ve fabrice.
Lepidlo se nalije na celou plochu LCD, poté se přiloží sklíčko a takto připravený LCD panel se nechá vytvrdnout pod speciální UV lampou. Tato metoda vyžaduje větší dávku zručnosti a zkušeností. Také náklady na výměnu jsou vyšší (lepidlo, UV lampa). Proto je oprava o něco dražší než u první varianty. Nicméně stále se jedná zhruba o poloviční cenu, než při výměně celého LCD panelu. Pokud se oprava povede opravdu precizně, je display téměř k nerozeznání od originálu, při zachování stejných vlastností.

Cena výměny se vždy odvíjí od konkrétního modelu. Jelikož je tato výměna poměrně časově náročná, nelze ji provést tzv. „ na počkání.“ Ve většině případů je oprava hotová do druhého dne.

Samozřejmostí je i výměna originálního náhradního dílu, pokud by se tato metoda zákazníkovi nelíbila.Zadavatelem microsite je firma 

Mobil M1 Martin PiterkaVýznamný orgán výkonu státní správy ve věcech regionální politiky.

Významný orgán výkonu státní správy ve věcech regionální politiky

Praktická lékařka pro dospělé Tábor, ambulance, vyšetření CRP, preventivní prohlídky, léčba nemocí.

Praktická lékařka pro dospělé Tábor, ambulance, vyšetření CRP, preventivní prohlídky, léčba nemocí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Specializovaná prodejna mobilních telefonů a příslušenství s plnou zárukou.

ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství

Specializovaná prodejna mobilních telefonů a příslušenství s plnou zárukou.

Společnost ATC MOBILE má svou specializovanou prodejnu v Ostravě, kde naleznete široký výběr mobilních telefonů a příslušenství s plnou zárukou.


Sluchátka AfterShokz - sportovní, bluetooth, pohodlné, před uši

ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství

Sluchátka AfterShokz - sportovní, bluetooth, pohodlné, před uši

Společnost ATC MOBILE je specialista na příslušenství mobilních telefonů. V naší nabídce naleznete kvalitní, pohodlné, sportovní sluchátka, které se dávají před uši a nabízí bluetooth.


Elektromontáže, práce se silnoproudem i slaboproudem, oprava elektroniky

David Frank

Elektromontáže, práce se silnoproudem i slaboproudem, oprava elektroniky

Elektroinstalace, elektromontáže, opravy a servis mobilních telefonů v Brně a okolí. IT služby i správa sítí pro Vaši firmu to vše zajistí David Frank.


Prodej dronů - drony za akční internetové ceny Ostrava

ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství

Prodej dronů - drony za akční internetové ceny Ostrava

Využijte naší široké nabídky dronů a kvadrokoptér. V našem internetovém obchodě ATC Mobile pro Vás máme akční nabídku na drony s kamerou, drony bez kamery a spousty doplňků.


Prodej mobilních telefonů značky PRESTIGIO a náhradních dílů – E-shop

Mada servis, s.r.o. MT ELEKTRO

Prodej mobilních telefonů značky PRESTIGIO a náhradních dílů – E-shop

Společnost Mada servis s.r.o. v Havířově přináší široký výběr mobilních telefonů značky PRESTIGIO na E-shopu MT Elektro. Naleznete zde prodej nejen mobilních telefonů ale i náhradních dílů.