Zadavatelem microsite je firma MKA Service s.r.o. Vzorková prodejnaBezpečnostní vstupní, exteriérové dveře - prodej i montáž

Chcete-li mít zabezpečený byt kvalitními bezpečnostními dveřmi, pak navštivte vzorkovou prodejnu MKA Service v Prostějově, kde vám poradí jaké dveře budou nejvhodnější a také zajistí odbornou montáž.Bezpečnostní vstupní nebo exteriérové dveře také splňují maximální tepelně izolační vlastnosti.

Zaměřujeme se na širokou škálu stavebních prací, a proto vám zajistíme nejen montáž a prodej bezpečnostních dveří, ale také jejich zednické zapravení. Jsme registrováni v programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

Prodej a odborná montáž dveří:
- exteriérové a interiérové
- vstupní
- bezpečnostní (Securido)
- celoskleněné
- posuvné systémy dveří a stavební pouzdra.

Provádíme záruční i pozáruční servis a o správnou funknčnost všech námi namontovaných bezpečnostních exteriérových i vstupních dveří se postarají naši zkušení technici.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stínící technika - dekorativní, horizontální žaluzie, římské rolety

Stínící technika - dekorativní, horizontální žaluzie, římské rolety

Pokud potřebují vaše okna či dveře zastínění a nejste si jisti jaký typ stínící techniky zvolit, tak navštivte vzorkovou prodejnu MKA Service v Prostějově kde si vyberete žaluzie i rolety.


Montáž bezpečnostních dveří SECURIDOORS za výhodnou cenu

Montáž bezpečnostních dveří SECURIDOORS za výhodnou cenu

Zabezpečte svou domácnost díky montáži bezpečnostních dveří SECURIDOORS. Montáž bezpečnostních dveří SECURIDOORS za zvýhodněnou cenu provádí v okolí Prostějova společnost MKA Service.