Potenciometry, lineární snímače poloh i další měřicí technika - na český trh dodáváme již od roku 1991

Regulační a měřící technika všeho druhu - přesně to je hlavní obor společnosti Megatron. Pro firmy i soukromníky vyrábíme kvalitní lineární snímače poloh, potenciometry i další technologie.Máme pro vás regulační i měřicí techniku všeho druhu


Pokud pro svůj projekt potřebujete skutečně kvalitní techniku, obraťte se na nás. Nejrůznější prvky pro automatizaci a kvalitní senzorovou techniku totiž na český trh dodáváme již od roku 1991.

Potenciometry patří v naší firmě mezi jedny z nejžádanějších výrobků. Není divu, vždyť kvalitní potenciometr se hodí nejen pro jednoduché měření úhlového natočení, ale i pro velmi přesné ovládání v různých oborech. U nás navíc seženete tato zařízení hned v několika provedeních. Stačí si vybrat ten model, který se vám nejvíc hodí.

Zvolit si můžete tzv. CP potenciometr, který vyniká svou životností a vysokou úhlovou rozlišitelností, drátový potenciometr typický pro svou robustnost a větší elektrickou zatížitelnost nebo hybridní potenciometr spojující výhody obou.

Širokou škálu možností vám ale nabízí i další z našich výrobků – lineární snímače polohy. Nabízíme lineární snímače polohy potenciometrické, induktivní, optoelektronické inkrementální, magnetostrikční i magnetické. Lineární snímače polohy si navíc můžete libovolně dovybavit. Stačí navštívit sekci příslušenství.

Potenciometry a lineární snímače polohy ale nejsou ani zdaleka to jediné, co v naší nabídce najdete. Společnost Megatron vyrábí také například:

- Kolektory
- Přístrojové skříňky
- Přesné rezistory
- Kalibrátory tlaků
- Joysticky
- Snímače síly
- Enkodéry

Ať už sháníte přesný potenciometr nebo jiný druh senzorové techniky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poskytneme odborné poradenství i všechny potřebné informace.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Sháníte spolehlivého dodavatele komponentů pro automatizaci? Pak se s důvěrou můžete obrátit na společnost MEGATRON, s.r.o. se sídlem v Praze.


Regulační měřící technika Praha - pro kontrolu síly a momentu - komponenty pro automatizaci

Regulační měřící technika Praha - pro kontrolu síly a momentu - komponenty pro automatizaci

Regulační měřící techniku pro kontrolu síly a momentu pro Vás v naší pražské firmě vyrábíme přes padesát let.


Konstrukční díly pro elektroniku Praha – vzorky a poradenství zdarma

Konstrukční díly pro elektroniku Praha – vzorky a poradenství zdarma

Sháníte konstrukční díly na elektroniku? Velký výběr kvalitních dílů ve standardním provedení i provedení na míru nabízí společnost MEGATRON, s.r.o. se sídlem v Praze.


Plastové a duralové přístrojové skříňky a profily prodej Praha -  pro vestavbu elektronických zařízení

Plastové a duralové přístrojové skříňky a profily prodej Praha - pro vestavbu elektronických zařízení

Plastové a duralové přístrojové skříňky a profily pro vestavbu elektronických zařízení najdete v eshopu společnosti Megatron s.r.o. - dodavatele komponentů pro automatizaci.


Lineární snímače polohy prodej Praha -  Induktivní, inkrementální, snímače dráhy a další produkty

Lineární snímače polohy prodej Praha - Induktivní, inkrementální, snímače dráhy a další produkty

Společnost Megatron Praha distribuuje komponenty pro automatizaci. Mezi jejich prodávaný výrobek patří lineární snímače poloh.


Průmyslové a přenosné tiskárny Praha pro tisk lístků a etiket

Průmyslové a přenosné tiskárny Praha pro tisk lístků a etiket

Pokud hledáte dodavatel pro průmyslové a přenosné tiskárny s kvalitním pro použití s mobilním zařízením nebo na tisk lístků a vstupenek, obraťte se na spolehlivou firmu Megartron s.r.o. z Prahy.


Kalibrátory Praha pro přesné měření a bezchybné nastavení výrobních procesů

Kalibrátory Praha pro přesné měření a bezchybné nastavení výrobních procesů

Pro přesné měření veličin, které vystupují v regulaci výrobních procesů se v moderní výrobě neobejdete bez spolehlivého kalibrátoru tlaku od firmy Megatron s.r.o. z Prahy.
>
>
>