Výkup elektroodpadu a odborná recyklace na jednom místě - vše za velmi dobré výkupní cenyRecyklace elektroodpadu je tady pro vás vždy, když máte doma starý počítač, katalyzátor nebo elektrospotřebič a nevíte, co s nimi.

Stačí, když navštívíte společnost MHM EKO. Výkup a recyklace elektroodpadu jsou totiž naše speciality. Postaráme se tak o to, aby i stará a nefunkční zařízení našla svoje využití a vám za to ještě zaplatíme.

Zbavit se starého haraburdí a ještě vydělat? Přesně to vám umožní náš výkup kovového odpadu a elektroodpadu. Stačí, když nám přinesete staré spotřebiče, my je od vás odkoupíme a postaráme se o jejich ekologickou likvidaci. Vy si tak přijdete na slušné peníze a ještě uděláte něco prospěšného pro životní prostředí.

Co vše výkup elektroodpadu a výkup kovového odpadu v naší firmě zahrnuje? Přijímáme:

- Počítače
- Telefonní ústředny
- Olověné akumulátory
- Alkalické baterie
- Dentální kovy
- Slitiny a prvky drahých kovů
- Katalyzátory (s rheniem, rhodiem, iridiem, platinou, zlatem, stříbrem či palladiem)

Výkup elektroodpadu ale není to jediné, co nás ve společnosti MHM EKO zajímá. My chceme, aby i zdánlivě nepoužitelný odpad byl v něčem užitečný. Pomocí speciálních separačních linek tak z jednotlivých výrobků získáváme měď, zinek i další čisté kovy pro další zpracování. Vlastníme navíc také moderní linku na zpracování vodičů a kabelů.

Recyklace elektroodpadu u nás ale nespoléhá pouze na moderní techniku. Monitory a TV například rozebíráme ručně tak, abychom zabránili úniku nebezpečných látek. Nevyužitelné části pak bezpečně likvidujeme.

Hledáte spolehlivého partnera pro výkup elektroodpadu? Pak je pro vás MHM EKO tou správnou volbou. My totiž i z odpadů uděláme užitečné věci, a to maximálně ekologicky.Zadavatelem microsite je firma 

MHM EKO, s.r.o.Auditor, konzultant a manažer kvality Hradec Králové - flexibilita a 30 let zkušeností.

Auditor, konzultant a manažer kvality Hradec Králové - flexibilita a 30 let zkušeností

Obec Krčmaň - okres Olomouc.

Obec Krčmaň - okres Olomouc
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kovový odpad, železný šrot – výkup a zpracování za výhodné ceny

Centromat s.r.o.

Kovový odpad, železný šrot – výkup a zpracování za výhodné ceny

Výkup a zpracování kovového odpadu a železného šrotu v Ostravě za výhodné individuální ceny realizuje firma CENTROMAT s.r.o. Na zpracování odpadu používáme nejmodernějšími technologie.


Průmyslový sběrný dvůr pro odkládání odpadu plastového, papírového, kovového, směsného

ROBICONT Robert Lučan Průmyslový sběrný dvůr Chropyně

Průmyslový sběrný dvůr pro odkládání odpadu plastového, papírového, kovového, směsného

Firmy i občasné z lokality Chropyně, Kroměříž mohou využít Průmyslový sběrný dvůr firmy ROBICONT pro odkládání plastového, papírového, kovového u směsného odpadu.


Výroba compoundů plněných skelným vláknem - nová compoundační linka

REMIVA, s.r.o. Výroba plastových compoundů, regranulátů

Výroba compoundů plněných skelným vláknem - nová compoundační linka

Ve firmě REMIVA, s.r.o. je nově instalována coumpoundační linka pro výrobu compoundů plněných skelným vláknem. Volnou kapacitu tedy můžeme nabídnout novým i stálým zákazníkům nejen ve Zlínském kraji.


Výkup barevných kovů a železného šrotu za nejlepší výkupní ceny

OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a sběrné suroviny Opava

Výkup barevných kovů a železného šrotu za nejlepší výkupní ceny

Nejen o výkup barevných kovů a železného šrotu a jiného se vám postará společnost OPAMETAL s.r.o., jež své služby poskytuje pro širokou klientelu z města Opavy s garancí nejlepších výkupních cen.


Recyklace, zpracování zbytkového stavebního odpadu a suti

Zelina Martin Recyklační dvůr Míškovice, Hulín

Recyklace, zpracování zbytkového stavebního odpadu a suti

Ohledně recyklace, zpracování suti a jiného stavebního odpadu můžete oslovit firmu Martin Zelina Míškovice nedaleko Zlína i Kroměříže. Zajistíme vše spojené se recyklací.