Obklady a dlažby RAKO i Marazzi Teplice - různé barvy, vzory i povrchyObklady a dlažby od světově uznávaných výrobců vám nabízíme ve společnosti KERSTAV SZABOVÁ Teplice. Stavíte dům a hledáte originální obklady do koupelny? Nebo potřebujete novou a odolnou dlažbu?

Nabízíme desítky výrobků nejrůznějších barev a vzorů.

Kvalita, ale i originální vzhled jsou při výběrů obkladů a dlažby důležité. Ve společnosti KERSTAV SZABOVÁ to víme, nabízíme vám proto obklady i dlažby hned od několika uznávaných firem jako jsou například:

- RAKO
- FMG
- Impronta
- Stonepanel
- Saloni
- Marazzi
- Peronda
- Ströher
- Gresan

Vybrat si tak můžete obklady a dlažby libovolného tvaru, velikosti povrchu i barvy, a to za velmi příznivé ceny. Všechny obklady a dlažby si navíc můžete detailně prohlédnout v naší vzorkovně ve městě Teplice, kde je vám k dispozici také vyškolený personál.

Naším oborem nejsou pouze standardní obklady i dlažby - nabízíme vám rovněž speciální obkladový kámen pro interiéry i exteriéry, a to v pěti možných variantách. Vybírat můžete obklady z břidlice, pískovce, křemence, čediče či vápence a využít je uvnitř domu i ke zkrášlení zahrady.

Navíc u nás seženete také nejrůznější lepidla, spárovací hmoty, přípravky pro podklad a hydroizolaci i další druhy stavební chemie.

Ať už tak hledáte obklady vhodné do koupelny, nebo chcete obložit fasádu, bazén či krb u nás najdete vše potřebné.Zadavatelem microsite je firma 

KERSTAV SZABOVÁ s.r.o.PEŠEK technology spol. s r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Zemní terénní práce pokládka zámkové dlažby opěrné zdi Hradec

BORTA s. r. o.

Zemní terénní práce pokládka zámkové dlažby opěrné zdi Hradec

Firma BORTA s. r. o. Hradec Králové se zabývá stavebními a inženýrskými službami - zemní práce, pokládky dlažeb


Odvětrávané fasády - bezkontaktní zateplení fasád

ZKZ stavební s.r.o.

Odvětrávané fasády - bezkontaktní zateplení fasád

Společnost ZKZ stavební s.r.o. Zlín realizuje odvětrávané fasády. Jde o bezkontaktní zateplení fasád, systém je velice vyriabilní. Působíme po celé ČR, nejen v regionu Zlínský kraj.


Fasádní obklady Silbonit, velkoplošné cementovláknité desky

G Trade spol. s r.o.

Fasádní obklady Silbonit, velkoplošné cementovláknité desky

Brněnská společnost G Trade spol. s r.o., to je specialista na fasádní obklady Silbonit, velkoplošné cementovláknité desky a lamelové fasádní obklady.


Zpracování kamene Praha – výroba venkovních i vnitřních obkladů, krbů, náhrobků

Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha

Zpracování kamene Praha – výroba venkovních i vnitřních obkladů, krbů, náhrobků

Společnost Daha Nehvizdy, s.r.o. z Prahy, přímí dovozce a zpracovatel přírodního kamene, nabízí své služby výroby kamenných obkladů do koupelen, kuchyní, interiérů i exteriérů.


Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

FATO Hlaváč, s.r.o.

Klasické a moderní stylové obklady a dlažby do koupelen

Klasické stylové či moderní a zároveň designové obklady a dlažby do koupelen v různých barevných variacích zakoupíte v okolí Moravského Krumlova a Ivančic u FATO Hlaváč