Pohřební služba EXCELENT Sokolov - kvalita i lidský přístupZařídíme pohřeb podle přání pozůstalých


Smrt milovaného člověka je to nejtěžší, co nás může v životě potkat. Pohřební služba EXCELENT si uvědomuje, že v tak těžké životní situaci se smutku, pocitu bezmoci a zoufalství neubrání nikdo.

Nejste na to však sami – v Pohřebním ústavu EXCELENT si umíme představit, čím procházíte, a jsme tu pro vás. Uděláme maximum, abychom vám pomohli, a vy jste si v takto těžké situaci nemuseli dělat další starosti navíc se zařizováním nejrůznějších formalit.

Zařídíme přesně takový pohřeb, jaký by si váš blízký přál, ať už jde o rozloučení v obřadní síni nebo v kostele, a postaráme se také o veškeré druhy posledního rozloučení – kremaci s obřadem či bez něj, uložení do hrobu či hrobky, nebo uložení ostatků zesnulého na vsypové loučce.

Zajistíme převoz zesnulých ze všech koutů ČR i ze zahraničí i vše, co se týká samotného obřadu. Ať už si přejete zařídit pohřeb civilní, církevní nebo měl váš blízký nějaké speciální poslední přání, my se o vše postaráme.
Zakládáme si na diskrétnosti, citlivosti a idnividuálním přítupu.

Nabízíme také bezplatnou službu sjednání pohřbu přímo u vás doma, abyste nemuseli jezdit do naší kanceláře.
Pokud jste příliš zasaženi žalem a nemáte sílu k organizaci domlouvání posledního rozloučení, bez problému můžete pověřit někoho, komu důvěřujete - pohřeb může objednat prakticky kdokoliv, ať už je to rodina, sousedé či zaměstnavatel.

Zajistíme mimo jiné:
- Tisk parte
- Květinovou smuteční výzdobu
- Hudební reprodukci
- Řečníka
- Kopání hrobů
- Hřbitovní služby

Komplexní a profesionální služby, ale i chápavý a přátelský přístup, to najdete ve společnosti EXCELENT - jsme tady pro vás. Můžete nám důvěřovat – pohřební ústav EXCELENT je nositelem znaku kvality Sdružení pohřebnictví v ČR a je také členem Evropské federace pohřebních služeb (EEFS).

Pobočky pohřebního ústavu EXCELENT najdete v těchto městech:
- Sokolov
- Kraslice
- Chodov
- Kynšperk

V těžkých chvílích jsme tu pro vás.
Pohřební ústav EXCELENT


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřební ústav Excelent Cheb, církevní obřady, kremace, rozptyl na ...

Pohřební ústav Excelent Cheb, církevní obřady, kremace, rozptyl na ...

Pohřební ústav Excelent Cheb, církevní obřady, kremace, rozptyl na loučce, tuzemské i mezinárodní převozy zesnulých, nonstop pohřební služba, smuteční vazby, oznámení, hudba, ozdobné obaly na urny.


Pohřební ústav Cheb

Pohřební ústav Cheb

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. v Chebu nabízí pozůstalým veškeré služby spojené se zařizováním posledního rozloučení, pohřbu či kremace, převozem nebožtíka nebo vyřízením nutných formalit.


Pohřební ústav Excelent Sokolov

Pohřební ústav Excelent Sokolov

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. nabízí pomoc při zařizování náležitostí spojených s odchodem blízké osoby a při přípravě pohřbu klientům se Sokolova a okolí.


Smuteční služby Sokolov

Smuteční služby Sokolov

Smuteční služby v Sokolově nabízí Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. V dobách Vašeho smutku se postará o vše potřebné, někdy i nad rámec domluvených služeb.


Pohřební ústav a pohřební služby Sokolov, důstojné a pietní rozloučení ...

Pohřební ústav a pohřební služby Sokolov, důstojné a pietní rozloučení ...

V těžkých chvílích po ztrátě blízkého člověka jistě oceníte decentní a pietní jednání zaměstnanců Pohřebního ústavu s.r.o. se sídlem a působností v Sokolově.


Pohřební služba Sokolov, pomůžeme Vám v těžkých chvílích

Pohřební služba Sokolov, pomůžeme Vám v těžkých chvílích

Smuteční obřady v obřadních síních a na hřbitovech v České republice, a to: Pohřeb do hrobu nebo hrobky, smuteční obřad s následným uložením do hrobu nebo hrobky nebo kremací. Stejně tak i zpopelnění bez obřadu. Zpopelnění zesnulých. ...


Pohřeb Cheb

Pohřeb Cheb

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. v Chebu Vám podává pomocnou ruku při přípravě pohřbu Vší blízké osoby do hrobu nebo hrobky, stejně tak i při zpopelnění s obřadem či bez obřadu.


Smuteční služby Cheb

Smuteční služby Cheb

Veškeré smuteční služby s vysokou úrovní a citlivým přístupem zaměstnanců k pozůstalým nabízí Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. v Chebu.


Pohřební služba Cheb

Pohřební služba Cheb

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. nabízí pomocnou ruku při záležitostech spojených s přípravou pohřbu. Zaručujeme profesionální provedení pohřebních služeb a osobní přístup.


Pohřby Sokolov - kremace, pohřby do země, zpopelnění bez obřadu, rozptyl

Pohřby Sokolov - kremace, pohřby do země, zpopelnění bez obřadu, rozptyl

Pohřebnické služby v Sokolově již řadu let zajišťuje Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. Pomůžeme Vám se vším, co budete potřebovat, zajistíme veškeré formality s pohřbem spojené.


Pohřební ústav Sokolov - pomoc pozůstalým se ztrátou jejich nejbližších

Pohřební ústav Sokolov - pomoc pozůstalým se ztrátou jejich nejbližších

Pohřební ústav EXCELENT s.r.o. ze Sokolova zajišťuje komplexní pohřebnické služby. Zařídí za Vás veškeré formality. V rámci společnosti zajišťuje také thanatopraxi.