Kotel VULKÁN – ekologické spalování uhlí i pelet

Hledáte kotel, který nebude nákladný na provoz i obsluhu a zároveň bez problému vytopí rodinný dům i firmu? Pak je pro vás nový ekologický kotel VULKÁN od společnosti ET – Euroteplo tou správnou volbou. Kotel VULKÁN umožní spalování pelet i hnědého uhlí, je úsporný, ekologický a nenáročný na komínový tah. Je tak ideálním řešením pro novostavby i starší objekty.

Ekologické nároky na kotle na tuhá paliva budou postupem času stále větší. Nemusíte se však děsit velkých investic. Stačí, když si pořídíte kotel VULKÁN. Ten totiž snadno připojíte na místo starého neekologického kotle i bez větších úprav a hravě tak vyhovíte všem ekologickým normám.

Ptáte se, proč vsadit právě na kotel VULKÁN? Tento kotel vám totiž nabízí dokonalý uživatelský komfort i bez námahy. I bez přikládání vydrží hořet až 72 hodin. Spaluje navíc hnědé uhlí typu Ořech II, ale i dřevní pelety. Můžete tak použít to palivo, které je pro vás cenově výhodnější. Kotel VULKÁN vám navíc můžeme dodat v bočním i čelním provedení. Také násypku s podavačem pak umístíme na tu stranu, kterou si vyberete.

Skutečné tajemství kotle VULKÁN se ovšem skrývá v jeho řídící jednotce. Nejmodernější řídící jednotka pro kotle na tuhá paliva SPARK je totiž schopna kontrolovat spalovací proces a uchovat data o topném sytému po dobu 3 let. Uživatelům navíc nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, různé funkce a také originální vzhled. Jednotka SPARK vám nabízí například:

- Spolupráci s dálkovým ovládáním s termostatem
- Hodiny - nastavení různého času s různými teplotami pro ú.t. a t.u.v a topné okruhy se směšovacími ventily ve všední dny a víkendy
- Plynule nastavitelný ventilátor
- Provoz LÉTO / ZIMA
- Ochranu proti zpětnému prohoření
- Samostatné menu pro uživatele a servis
- Indikaci hladiny paliva z místnosti

Kotel VULKÁN automat je zařazen v seznamu výrobků a technologií v dotačním programu Zelená úsporám.

Jedinečný kotel na hnědé uhlí i pelety, který si můžete nastavit přesně dle aktuálních potřeb, to je kotel VULKÁN. Zaujal i vás? Pak neváhejte a navštivte naši prodejnu.Zadavatelem microsite je firma 

et EuroTeplo a.s.Jubel s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Roman Juřík

Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Firma Juřík Roman se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej armatur a solenoidových ventilů v Ostravě. Jsme autorizovaným prodejcem ASCO/JOUCOMATIC.


Kotle na pevná, tuhá paliva pro domácnosti, provozovny i rodinné domy - dodávka, revize, servis

MaRel corp., s.r.o.

Kotle na pevná, tuhá paliva pro domácnosti, provozovny i rodinné domy - dodávka, revize, servis

Kotle na pevná, tuhá paliva, která jsou vhodná pro domácnosti, provozovny i rodinné domy dodává společnost MaRel Corp s.r.o., která zajišťuje i jejich servis, revizi v okolí Českého Těšína a Bohumína.


Výroba přírub, potrubních součástí T, Y kusy, tvarovek  T-kus

AR Brno, spol. s r.o.

Výroba přírub, potrubních součástí T, Y kusy, tvarovek T-kus

Záslepky potrubí, svařované tvarovky, příruby, potrubní součásti, T kusy, Y kusy, krkové, závitové, točivé i ploché příruby zajistí firma AR Brno, spol. s r.o.


Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

VTP PELKA s.r.o.

Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

Firma VTP Pelka se zabývá prodejem instalačního materiálu. Na prodejně ve Starém Městě u Uherského Hradiště nakoupíte vodo topo plyn materiál i hutní materiál a železářské zboží.


Kovové vlnovcové kompenzátory, hadice z nerez oceli

MACROFLEX s.r.o.

Kovové vlnovcové kompenzátory, hadice z nerez oceli

Předcházejte škodám na potrubí vlivem smršťování. Řešením jsou kovové vlnovcové kompenzátory, hadice z nerez oceli. Dodavatelem v regionu Zlín je firma Macroflex.