Kotel VULKÁN – ekologické spalování uhlí i pelet

Hledáte kotel, který nebude nákladný na provoz i obsluhu a zároveň bez problému vytopí rodinný dům i firmu? Pak je pro vás nový ekologický kotel VULKÁN od společnosti ET – Euroteplo tou správnou volbou. Kotel VULKÁN umožní spalování pelet i hnědého uhlí, je úsporný, ekologický a nenáročný na komínový tah. Je tak ideálním řešením pro novostavby i starší objekty.

Ekologické nároky na kotle na tuhá paliva budou postupem času stále větší. Nemusíte se však děsit velkých investic. Stačí, když si pořídíte kotel VULKÁN. Ten totiž snadno připojíte na místo starého neekologického kotle i bez větších úprav a hravě tak vyhovíte všem ekologickým normám.

Ptáte se, proč vsadit právě na kotel VULKÁN? Tento kotel vám totiž nabízí dokonalý uživatelský komfort i bez námahy. I bez přikládání vydrží hořet až 72 hodin. Spaluje navíc hnědé uhlí typu Ořech II, ale i dřevní pelety. Můžete tak použít to palivo, které je pro vás cenově výhodnější. Kotel VULKÁN vám navíc můžeme dodat v bočním i čelním provedení. Také násypku s podavačem pak umístíme na tu stranu, kterou si vyberete.

Skutečné tajemství kotle VULKÁN se ovšem skrývá v jeho řídící jednotce. Nejmodernější řídící jednotka pro kotle na tuhá paliva SPARK je totiž schopna kontrolovat spalovací proces a uchovat data o topném sytému po dobu 3 let. Uživatelům navíc nabízí jednoduché a intuitivní ovládání, různé funkce a také originální vzhled. Jednotka SPARK vám nabízí například:

- Spolupráci s dálkovým ovládáním s termostatem
- Hodiny - nastavení různého času s různými teplotami pro ú.t. a t.u.v a topné okruhy se směšovacími ventily ve všední dny a víkendy
- Plynule nastavitelný ventilátor
- Provoz LÉTO / ZIMA
- Ochranu proti zpětnému prohoření
- Samostatné menu pro uživatele a servis
- Indikaci hladiny paliva z místnosti

Kotel VULKÁN automat je zařazen v seznamu výrobků a technologií v dotačním programu Zelená úsporám.

Jedinečný kotel na hnědé uhlí i pelety, který si můžete nastavit přesně dle aktuálních potřeb, to je kotel VULKÁN. Zaujal i vás? Pak neváhejte a navštivte naši prodejnu.Zadavatelem microsite je firma 

et EuroTeplo a.s.Zabýváme se dovozem a distribucí betonových bazénů pro venkovní a vnitřní použíti. Nabízíme jak typové rozměry, tak i atypické tvary a velikosti.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Realizace, montáže, výměny potrubí, potrubní průmyslové rozvody po celé ČR

MONTEMA, spol. s r.o.

Realizace, montáže, výměny potrubí, potrubní průmyslové rozvody po celé ČR

Zakázky pro realizace, montáže i výměny potrubí přijímá firma MONTEMA z okresu Zlín. Potrubní průmyslové rozvody realizujeme po celé ČR.


Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

GLUMBÍK s.r.o.

Plynovody, produktovody – odborná montáž, opravy i rekonstrukce

Plynovody, produktovody a jejich odbornou montáž, opravy i rekonstrukce realizuje společnost GLUMBÍK s.r.o., která je jednou z nejvýznamnějších v oblasti potrubních systémů.


Prodej plynových agregátů, topidla, mobilní vytápěcí přístroje KROLL

F.M.PRACOS, spol. s r.o. Stroje - Pracovní oděvy - Reklama - Tisk

Prodej plynových agregátů, topidla, mobilní vytápěcí přístroje KROLL

Prodej plynových agregátů, topidla, mobilní vytápěcí přístroje KROLL - velkoobchod a maloobchod to je firma F.M.PRACOS, spol. s r.o. v Brně.


Plynové kotle od osvědčených výrobců – dodávky, montáž

K-TOP, s.r.o.

Plynové kotle od osvědčených výrobců – dodávky, montáž

Dodávku a montáž spolehlivých plynových kotlů zajistí v okolí Náměšti nad Oslavou a Jaroměřic nad Rokytnou společnost K-TOP, s.r.o. Topte bezpečně a úsporně.


Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s

Svařované trubky pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií se šroubovicovým svarem

Firma ArcelorMittal se sídlem v Karviné poblíž Ostravy nabízí špičkové svařované trubky se šroubovicovým svarem pro plynovody a pro rozvody kapalných a plynných hořlavých médií.