Terénní vysokozdvižné vozíky s výkonným motorem a širokými pneumatikami LitoměřiceSnadnou přepravu zboží a materiálu i mimo zpevněné plochy zajistí terénní vysokozdvižné vozíky s výkonným motorem a širokými pneumatikami od společnosti BALKANCAR.

Ať už potřebujete pomoc manipulační techniky v lese, na stavbě nebo v zemědělství, naše terénní vysokozdvižné vozíky jsou pro vás to pravé.

Velká světlá výška a elektronická uzávěrka diferenciálu, to dělá terénní vysokozdvižný vozík jedinečným. Právě uzávěrka diferenciálu totiž při aktivaci zamezí prokluzu hnací nápravy a zapadnutí. Široké pneumatiky, kterými je každý terénní vysokozdvižný vozík vybaven, pak ještě zvyšují účinnost záběru nápravy i ve velmi složitých terénech. Tam, kde běžná technika selhává, proto nastupuje terénní vysokozdvižný vozík, který si poradí i s přepravou velmi objemného zboží na jakémkoli povrchu.

Terénní vysokozdvižné vozíky z naší nabídky jsou vybaveny kvalitními dieselovými motory firmy Deutz, nosnost pak tyto vozíky mají buď 4000 kg, nebo 5000 kg. V případě vašeho zájmu vám ale můžeme nabídnout také terénní vysokozdvižný vozík s pohonem na LPG.

Jaké výhody vám terénní vysokozdvižný vozík může ještě nabídnout? Kromě bezproblémové dopravy v náročných terénech je to také velmi příznivá pořizovací cena a celá řada užitečných doplňků. Terénní vysokozdvižné vozíky navíc můžete snadno používat i v zimě. Stačí, když si pořídíte uzavřenou vytápěnou kabinu.

Vysokozdvižné vozíky, které si poradí s rozbahněným polem, staveništěm i lesním terénem? Přesně ty vám nabízíme ve společnosti BALKANCAR. Neváhejte a prohlédněte si naše terénní vysokozdvižné vozíky ještě dnes.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha

Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

Přepravujete velké množství materiálu a zboží pomocí kontejnerových systémů? Jejich montáž a servis žádejte u autorizovaného pracoviště společnosti CH + S servis, s.r.o. z Prahy.


Hever, hřebenový zvedák s nosností 2,5, 5 a 10 tun

BRANOMARKET, s.r.o. Zvedací zařízení a kladkostroje

Hever, hřebenový zvedák s nosností 2,5, 5 a 10 tun

Hever neboli hřebenový zvedák nakoupíte v našem BRANOMARKETU v Hradci nad Moravicí. Hever nabízíme s nosností 2,5, 5 a 10 tun. Máme blízko k zákazníkům z Opavy i Ostravy.


Výroba dopravních, zvedacích systémů, zařízení pro přepravu velkých celků

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba dopravních, zvedacích systémů, zařízení pro přepravu velkých celků

Výroba a instalace závěsných dopravních systémů a skladové zvedací techniky jsou činností firmy Chropyňská strojírna z okresu Kroměříž. Jde o zařízení pro přepravu velkých celků.


Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

DAMATECH, spol. s r.o.

Opravy, prodej a servis vysokozdvižných vozíků a techniky

Opravy motorů a agregátů, smluvní servis, pravidelné technické prohlídky, náhradní díly, manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, DESTA od firmy DAMATECH, spol. s r.o.


Pro práci ve výškách si opatřete kvalitní pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště

Ing. Josef Koukal Emkol s.f.

Pro práci ve výškách si opatřete kvalitní pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště

V našem Eshopu si výhodně nakoupíte pracovní plošiny, žebříky, modulová schodiště – zkrátka vše pro práci ve výškách - Ing. Josef Koukal Emkol s.f. Litomyšl