Zadavatelem microsite je firma SALVATOR STŘECHY s.r.o.Plechové lehké střechy - hliníková, pozinkovaná střešní krytina

Plechové lehké střechy Vám poskytne naše společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o., která je významným dodavatelem střešní krytiny. Nabízíme Vám hliníkové a pozinkované střešní krytiny v Plzni a okolí.Je-li před Vámi realizace nové střechy a Vy stále váháte, jakou střešní krytinu použít, máme pro Vás řešení!

Velmi oblíbenou a moderní variantou jsou plechové, hliníkové a pozinkované střešní krytiny, jejichž velký výběr najdete u firmy SALVATOR STŘECHY s.r.o. s pobočkou v Plzni.

Plechové, hliníkové a pozinkované střešní šablony jsou vyhledávanou krytinou pro rodinné domy, chaty i průmyslovou výstavbu a vynikají velmi snadnou montáží a vysokými užitnými vlastnostmi. Jsou lehké a dostupné v široké paletě barevných odstínů, takže uspojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Kromě střešních šablon u nás najdete také tvarované profily z pozinkovaného a hliníkového plechu i hliníkový prefalz a profal ve svitku.

Již od roku 1992 jsme významným dodavatelem střešních materiálů pro stavbu a rekonstrukce střech - zaručujeme Vám tak tu nejvyšší kvalitu výrobků i poskytovaných služeb a tím i Vaši maximální spokojenost.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>