Zubní klinika Praha 1 - unikátní metody moderní stomatologie

Zubní klinika Prague City Dental v centru Prahy nabízí služby z celé řady oblastí zubní péče a přijímá stále nové pacienty.

Zubní kaz nebo bolavé dásně dokáží pořádně potrápit. Proto je mnohem lepší pravidelně navštěvovat zubní kliniku a problémům předcházet preventivními prohlídkami na stomatologii. Řešit problém až ve chvíli, kdy přijde nesnesitelná bolest a nezmůžeme se pomalu ani na vytočení telefonního čísla na zubní pohotovost, je pozdě.

Zubní klinika však zdaleka nemusí být místem, kterému byste se museli ve strachu vyhýbat. Stomatologie Prague City Dental v centru Prahy je místem, kde nepříjemné pocity ze zubního vyšetření odpadají.
Využíváme totiž nejmodernější techniky a poznatků z oblasti dentální péče, díky kterým jsou veškeré úkony maximálně rychlé a co nejméně bolestivé. Tým zkušených lékařů a odborníků naší zubní kliniky s mnohaletou praxí a zahraniční zkušeností se vám bude věnovat k vaší maximální spokojenosti.

Stomatologie nemusí budit obavy - přijďte se přesvědčit, že ošetření chrupu nemusí být nepříjemné či snad dokonce bolestivé. Stavte se na preventivní prohlídku či se poradit s dentální hygienistkou, jak správně pečovat o chrup.

Zubní klinika nabízí služby z oblastí zubní péče:

- Icon® - zubní kazy bez vrtání
- Estetická stomatologie
- Implantologie
- Dentální hygiena
- Záchovná stomatologie
- Protetická stomatologie
- Parodontologie
- Ortodoncie
- Stomatochirurgie
- Endodoncie
- Dětská stomatologie

Najdete nás v samém srdci Prahy na ulici Klimentská 20. Objednávat se můžete elektronicky, e-mailem, telefonicky či osobně.

Registrujeme nové pacienty, proto neváhejte věnujte chvilku zdraví svých zubů.Zadavatelem microsite je firma Prague City Dental


Machine Group s.r.o.

Související microsite
Řešení, léčba nerovností chrupu pomocí rovnátek na zuby
Řešení, léčba nerovností chrupu pomocí rovnátek na zuby

MUDr. Helena Dvořáková přijímá pacienty z regionu Zlín a Zlínsko, kteří se rozhodli pro řešení nerovností chrupu pomocí rovnátek na zuby. Léčba fixními rovnátky je velmi efektivní.


Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby
Stomatochirurgie, kompletní rekonstrukce chrupu, krásné, nové zuby

Kompletní rekonstrukce chrupu provádí na Zubní klinice Zlín i Otrokovice. MUDr. Chajrušev působí v oboru Stomatochirurgie, doporučí vhodné řešení jak získat krásné nové zuby.


Rovnátka na zuby odstraní křivé zuby, rovnání zubů-ortodoncie
Rovnátka na zuby odstraní křivé zuby, rovnání zubů-ortodoncie

Křivé zuby vyřeší rovnátka na zuby. Ortodoncie Otrokovice nabízí konzultace a pomoc při rovnání zubů pro klienty v okrese Zlín.


Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou
Nadstandardně vybavená zubní klinika - veškerá zubní péče pod jednou střechou

Vlídný přístup Vás čeká na zubní klinice ve Zlíně - Rafael dentální klinika s.r.o. je nadstandardně vybavena, veškerá zubní péče je zajištěna pod jednou sřechou. Klientelu máme z regionu Zlínský kraj.


Zubní protetika Praha – zubní náhrady jednoho či více zubů
Zubní protetika Praha – zubní náhrady jednoho či více zubů

Skrýváte svůj úsměv, protože Váš chrup je ve špatném stavu? Oddělení zubní protetiky dentální kliniky DENTAL OFFICE v Praze si poradí s chybějícími zuby a Vy se budete zase smát.