Elektromontáže Střední Čechy - kompletní služby, nové přípojky, rekonstrukce, opravyDistribuce plynu, energií i odborné elektromontáže, to i mnohem více vám nabízí společnost ELEKTROMNOTÁŽE. Na trhu působíme již od 1990.

Služby v oblasti distribuce a distribučních sítí jsme tak schopni nabídnout nejen energetickým společnostem a developerům, ale i malým stavebním firmám či obcím.

Ve společnosti ELEKTROMONTÁŽE chceme, aby distribuce plynu i energie vyhovovala přesně požadavkům vaší firmy nebo obce. Zabýváme se proto dodávkami i montážemi distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Zajistíme ale i rekonstrukce a opravy distribučních sítí, a to jak kabelových, tak venkovních.

Aby pro vás byla distribuce plynu i distribuce elektřiny výhodná, spolupracujme již několik let se společností ČEZ. Pomůžeme vám s podáním žádosti o připojení či změnu sazby, s uzavíráním smluv i s podáním žádosti o stavební povolení. Zajistíme ale také montáže a převody elektroměrů nebo vše potřebné pro ukončení odběru.

Kompletní služby v oblasti distribuce však nejsou to jediné, co vám naše společnost nabízí. Zajistíme také:

- opravy, montáže i dodávky veřejného osvětlení
- přípojky vysokého i nízkého napětí pro velké i malé zákazníky
- připojení fotovoltaických i dalších výroben energie
- projektové dokumentace
- revize elektro

Hledáte spolehlivého partnera v oblasti distribuce plynu či energií? Neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme kompletní služby pro energetické společnosti i menší zákazníky, elektromontáže i něco navíc.Zadavatelem microsite je firma 

ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Smluvní partner ČEZKomplexní zakázková kovovýroba – obrábění, řezání, sváření, lisování, lakování aj..

Komplexní zakázková kovovýroba – obrábění, řezání, sváření, lisování, lakování aj.
Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. - Čestmír Tišl

Nabídka práce revizního technika elektro - zaměstnání v oboru elektro

Společnost ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozici revizního technika pro elektro, elektrikáře nebo technika pro přípravy a rozpočty. Stabilní zázemí profesionální české firmy.


Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

S.G. CZ, spol. s r.o.

Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Dodávka kioskové trafostanice na klíč firmou S.G. CZ, spol. s r.o. Brno. Samozřejmostí je realizace VN přípojky. Kvalitní záruční i pozáruční servis.


Kompletní elektroinstalační práce průmyslových zařízení

SD Install Gustav Schuh

Kompletní elektroinstalační práce průmyslových zařízení

Kompletní elektroinstalační práce na robotických a průmyslových zařízeních malého i velkého rozsahu zajišťuje společnost SD Install, která sídlí ve Znojmě.


Elektromontáže Žamberk – návrhy a montáže rozvodových skříní různých velikostí

Bühler CZ s.r.o. Strojírenská výroba Žamberk

Elektromontáže Žamberk – návrhy a montáže rozvodových skříní různých velikostí

Naše firma provádí dle požadavků zákazníků návrhy a montáže rozvodových skříní nejrůznějších velikostí, dále veškeré elektromontáže nejen v okolí Žamberku.


Montáž plynových a elektrických kotlů a kotlů na tuhá paliva

K-TOP, s.r.o.

Montáž plynových a elektrických kotlů a kotlů na tuhá paliva

Dodávku a montáž různých typů kotlů zajistí firma K-top. Instalujeme plynové a elektrické kotle a kotle na tuhá paliva značek DAKON, THERM, PROTHERM, VIADRUS a další výrobky předních výrobců kotlů.