Polo za POLOvinu - akční nabídka !
Využijte nyní jedinečné akční nabídky pro model Polo, kdy můžete mít tento model již za pouhou „polovinu“ či s financováním od ŠkoFINu s nulovým navýšením, nebo se zvýhodněním 30 000Kč.
a) Polo za POLOvinu získáte využitím financování od společnosti ŠkoFIN s 50% splátkou předem (možno ale již i od 30%) s ročním odkladem splácení a s možností doplatit druhou polovinu ceny vozu po uplynutí jednoho roku zcela bezúročně. V případě, rozhodnete-li se po roce druhou polovinu splácet či dále financovat, budete si moci vybrat z jakékoliv v té době platné nabídky ŠkoFINu s běžnou úrokovou mírou.
b) Nulové navýšení můžete využít při financování se společností ŠkoFIN s akontací již od 30% (leasing), resp. 40% (úvěr) při době splácení až 48 měsíců. Pro nižší splátky předem či dobu financování 60 měsíců jsou připraveny zvýhodněné úrokové sazby.
c) Zvýhodnění pro zákazníka 30 000 Kč s DPH z ceny vozu v případě financování od ŠkoFINu v rámci akci LIGHT. Možnost akontace v tomto případu až cca 95%. Minimální doba splátek je 1 rok. Tato nabídka není kombinovatelná s akcí Polo za POLOvinu a s nulovým navýšením.
Akční paket pro model Polo* – klimatizace a 5 dveří za 15 500Kč
Další varianty akčních paketů* naleznete v ceníku pro model Polo
Akční cena těchto výbav platí pouze při prodeji přímému spotřebiteli v počtu maximálně dvou vozů na jednu fyzickou nebo právnickou osobu v jednom kalendářním roce. Akční cenu a celkovou akční nabídku tohoto modelu nelze kombinovat s podmínkami prodeje pro velkoodběratele.
Nabídka platí do 30.6.2010
Informujte se u našeho prodejního týmu na tel.
387 000 030, 031, 032, 033, 039.

Městská nemocnice Hořice
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

ADH-Ploty, s.r.o.

Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce či betonové ploty, jedině u ADH-PLOTY s.r.o. Jsme specialisté na kompletní dodávky oplocení na klíč, včetně typizovaných rozměrů.


Ocelové konstrukce pro haly a průmyslové provozy, výroba a montáž

METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.

Ocelové konstrukce pro haly a průmyslové provozy, výroba a montáž

Ocelové konstrukce, haly, sklady, průmyslové provozy, přístavby, lávky, rampy, dráhy jejich výrobu a montáž zajišťuje společnosti METALLURGICAL & STEEL SERVICE s.r.o.


Servis mobilu, tabletu, notebooku, počítače, televizoru a veškeré další elektroniky

Mada servis, s.r.o. MT ELEKTRO

Servis mobilu, tabletu, notebooku, počítače, televizoru a veškeré další elektroniky

Mada servis s.r.o. se řadu let specializuje na servis i prodej mobilních telefonů, tabletů, notebooků, počítačů, televizorů i herních konzolí. Je to nejdéle působící servis mobilů v centru Havířova.


Technické tkaniny ze skelné příze, sklotkaniny ze skleněných vláken-prodej

UNIQUE Textiles, s.r.o.

Technické tkaniny ze skelné příze, sklotkaniny ze skleněných vláken-prodej

Tkalcovna UNIQUE Textiles z regionu Zlínský kraj se zaměřuje na výrobu a prodej technických tkanin ze skelné příze - sklotkaniny různých gramáží ze skleněných vláken.


Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

ELVIS

Systémy zabránění vjezdu -- automatické závory

Komponenty pro systémy zabraňující vjezdu vozidel, jako jsou příjezdové a odjezdové terminály, parkovací závory či automatické pokladny vyrábí a dodává společnost ELVIS ze Žďáru nad Sázavou.