Polo za POLOvinu - akční nabídka !
Využijte nyní jedinečné akční nabídky pro model Polo, kdy můžete mít tento model již za pouhou „polovinu“ či s financováním od ŠkoFINu s nulovým navýšením, nebo se zvýhodněním 30 000Kč.
a) Polo za POLOvinu získáte využitím financování od společnosti ŠkoFIN s 50% splátkou předem (možno ale již i od 30%) s ročním odkladem splácení a s možností doplatit druhou polovinu ceny vozu po uplynutí jednoho roku zcela bezúročně. V případě, rozhodnete-li se po roce druhou polovinu splácet či dále financovat, budete si moci vybrat z jakékoliv v té době platné nabídky ŠkoFINu s běžnou úrokovou mírou.
b) Nulové navýšení můžete využít při financování se společností ŠkoFIN s akontací již od 30% (leasing), resp. 40% (úvěr) při době splácení až 48 měsíců. Pro nižší splátky předem či dobu financování 60 měsíců jsou připraveny zvýhodněné úrokové sazby.
c) Zvýhodnění pro zákazníka 30 000 Kč s DPH z ceny vozu v případě financování od ŠkoFINu v rámci akci LIGHT. Možnost akontace v tomto případu až cca 95%. Minimální doba splátek je 1 rok. Tato nabídka není kombinovatelná s akcí Polo za POLOvinu a s nulovým navýšením.
Akční paket pro model Polo* – klimatizace a 5 dveří za 15 500Kč
Další varianty akčních paketů* naleznete v ceníku pro model Polo
Akční cena těchto výbav platí pouze při prodeji přímému spotřebiteli v počtu maximálně dvou vozů na jednu fyzickou nebo právnickou osobu v jednom kalendářním roce. Akční cenu a celkovou akční nabídku tohoto modelu nelze kombinovat s podmínkami prodeje pro velkoodběratele.
Nabídka platí do 30.6.2010
Informujte se u našeho prodejního týmu na tel.
387 000 030, 031, 032, 033, 039.Zadavatelem microsite je firma 

Porsche Inter Auto CZ, spol.s r.o.FarmTechnik, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

PERFECT DOOR s.r.o. Garážová a průmyslová vrata Praha

Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

Hledáte garážová vrata pro Váš rodinný dům? Obraťte se na specialisty ze společnosti PERFECT DOOR s.r.o. z Prahy, kteří Vám navrhnou nejvhodnější řešení.


Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

PAVELKA - VTP s.r.o.

Montáž ústředního vytápění-stěnové, podlahové topení

Montáž ústředního vytápění zajistí v okrese Uherské Hradiště a Zlín firma PAVELKA - VTP. Instalujeme stěnové, podlahové topení do bytu, domu, administrativních budov.


Příjemné posezení s přáteli u dobré večeře, romantická schůzka i obchodní jednání

Moravská Chalupa 9, s.r.o.

Příjemné posezení s přáteli u dobré večeře, romantická schůzka i obchodní jednání

K příjemnému posezení s přáteli u dobrého jídla, k romantické večeři či k obchodnímu jednání Vás zve stylová restaurace Moravská Chalupa v centru Ostravy, kde se vaří tradiční jídla.


Skleněné sprchové kouty přesně podle vašich představ - Praha

ACERA SKLO s.r.o. Sklenářství Praha 6

Skleněné sprchové kouty přesně podle vašich představ - Praha

Hledáte odborníka na zpracování a instalaci skla? Rádi byste si nechali doma nainstalovat skleněný sprchový kout? Společnost ACERA SKLO Praha se už více než 20 let věnuje sklenářství


Prodej i pronájem strojů na lahodnou a osvěžující ledovou tříšť

CORNiCO Company, s.r.o.

Prodej i pronájem strojů na lahodnou a osvěžující ledovou tříšť

Prodej nebo jen pronájem stroje a příslušenství na ledovou tříšť vám zajistí firma CORNiCO Company, s.r.o. se sídlem v Hranicích.