Temporary Help – agenturní zaměstnávání formou dočasného přiděleníV ADECCO jsme odborníci na agenturní zaměstnávání - dodáme vám zkušené zaměstnance přesně ve chvíli, kdy je nejvíce potřebujete.

Temporary Help neboli agenturní zaměstnávání dočasným přidělením je tady pro vás, pokud podnikáte a potřebujete flexibilní zaměstnance a zároveň ale nemáte čas ani finance na neustálá výběrová řízení a následné propouštění lidí.
Temporary Help je agenturní zaměstnávání výhodné pro malé i velké firmy. Čerpají vaši zaměstnanci dovolené, jsou nemocní nebo prostě zažíváte sezónní špičku a potřebujete pomoci? Temporary Help vám poskytne dočasnou výpomoc v podobě kvalifikovaných zaměstnanců.

Agentruní zaměstnávání není téměř ničím omezeno. Ve společnosti ADECCO totiž pracujeme se stovkami zkušených lidí z nejrůznějších oborů. Temporary Help tak mohou využít firmy jejichž oborem je například:

- Administrativa
- Průmysl / výroba
- Gastro / cestovní ruch
- Maloobchod / velkoobchod
- Průzkumy trhu / marketing
- Skladování / distribuce
- Informační služby

Je tak jedno, jestli sháníte zkušené hostesky, dělníky nebo sekretářky, díky Temporary Help od ADECCO najdete vždy ty nejvhodnější uchazeče.

Služba Temporary Help má pro firmy všech velikostí řadu výhod. Postaráme se o výběr a nábor pracovníků, jejich propuštění i případnou výměnu. Zajistíme navíc i kompletní vedení mzdové a personální agendy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Odpadnou vám starosti s náborem a zaškolováním zaměstnanců i s jejich propuštěním ve zkušební době.

Náklady na flexibilní pracovní sílu se navíc díky Temporary Help výrazně sníží a nepromítnou se do mzdových nákladů, za vše totiž platíte pouze předem dohodnutou částku. Ve firmě tak můžete mít jen tolik pracovníků na plný úvazek, kolik je pro vás nezbytné. V případě jakýchkoli nenadálých událostí pak stačí využít agenturní zaměstnávání.


Bezproblémový chod firmy bez zbytečného papírování a nákladů? To nabízí Temporary Help. Obraťte se na nás i vy a problémy s nedostatkem nebo přebytkem personálu už nikdy nebudete muset řešit.Zadavatelem microsite je firma 

ADECCO spol.s r.o.Obec Božetice, okres Písek, Kaple Nejsvětější Trojice, Zůrkova–Komárkova kaple, výlety.

Obec Božetice, okres Písek, Kaple Nejsvětější Trojice, Zůrkova–Komárkova kaple, výlety

Krematorium a pohřební služba Karlovy Vary, pohřby žehem, tisk smutečního oznámení, převozy.

Krematorium a pohřební služba Karlovy Vary, pohřby žehem, tisk smutečního oznámení, převozy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Volná pracovní místa pro uchazeče zprostředkovává personální agentura Personal Fabric – agentura práce a.s. působící po celé České republice. Vyzkoušejte práci operátor, operátorka výroby.


Nábor, vyhledání i výběr pracovníků a manažerů od zkušené personální agentury

Specialist Service, s.r.o.

Nábor, vyhledání i výběr pracovníků a manažerů od zkušené personální agentury

S náborem, vyhledáváním i výběrem pracovníků a manažerů Vám pomůže personální agentura Specialist Service, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v oboru a řadí se mezi nejlepší agentury v regionu.


Výběr manažerů, zprostředkování a vyhledání kompetentních zaměstnanců

Specialist Service, s.r.o.

Výběr manažerů, zprostředkování a vyhledání kompetentních zaměstnanců

Personální agentura Specialist Service, s.r.o. s více než desetiletými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců nabízí všem zaměstnavatelům v okolí Ostravy pomoc při výběru vhodných kandidátů.


Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Personální agentura pro dělnické profese - práce pro dělníky, svářeče, obráběče

Ostravská personální agentura Personal fabric - agentura práce, a.s. působící v celé ČR zprostředkovává práci dělníkům a zároveň pomáhá firmám najít pracovníky, kteří vyhovují jejich požadavkům.


Aktuální nabídka pracovních pozic a brigád na jednom místě

AGENTURA PLUS, spol. s r.o. Služby v oblasti personalistiky Praha

Aktuální nabídka pracovních pozic a brigád na jednom místě

Personální agentura s pobočkami po celé České republice. Nabídka pracovních příležitostí pro zaměstnance i brigádníky, spolupráce s firmami to je AGENTURA PLUS, spol. s r.o.