Temporary Help – agenturní zaměstnávání formou dočasného přiděleníV ADECCO jsme odborníci na agenturní zaměstnávání - dodáme vám zkušené zaměstnance přesně ve chvíli, kdy je nejvíce potřebujete.

Temporary Help neboli agenturní zaměstnávání dočasným přidělením je tady pro vás, pokud podnikáte a potřebujete flexibilní zaměstnance a zároveň ale nemáte čas ani finance na neustálá výběrová řízení a následné propouštění lidí.
Temporary Help je agenturní zaměstnávání výhodné pro malé i velké firmy. Čerpají vaši zaměstnanci dovolené, jsou nemocní nebo prostě zažíváte sezónní špičku a potřebujete pomoci? Temporary Help vám poskytne dočasnou výpomoc v podobě kvalifikovaných zaměstnanců.

Agentruní zaměstnávání není téměř ničím omezeno. Ve společnosti ADECCO totiž pracujeme se stovkami zkušených lidí z nejrůznějších oborů. Temporary Help tak mohou využít firmy jejichž oborem je například:

- Administrativa
- Průmysl / výroba
- Gastro / cestovní ruch
- Maloobchod / velkoobchod
- Průzkumy trhu / marketing
- Skladování / distribuce
- Informační služby

Je tak jedno, jestli sháníte zkušené hostesky, dělníky nebo sekretářky, díky Temporary Help od ADECCO najdete vždy ty nejvhodnější uchazeče.

Služba Temporary Help má pro firmy všech velikostí řadu výhod. Postaráme se o výběr a nábor pracovníků, jejich propuštění i případnou výměnu. Zajistíme navíc i kompletní vedení mzdové a personální agendy. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Odpadnou vám starosti s náborem a zaškolováním zaměstnanců i s jejich propuštěním ve zkušební době.

Náklady na flexibilní pracovní sílu se navíc díky Temporary Help výrazně sníží a nepromítnou se do mzdových nákladů, za vše totiž platíte pouze předem dohodnutou částku. Ve firmě tak můžete mít jen tolik pracovníků na plný úvazek, kolik je pro vás nezbytné. V případě jakýchkoli nenadálých událostí pak stačí využít agenturní zaměstnávání.


Bezproblémový chod firmy bez zbytečného papírování a nákladů? To nabízí Temporary Help. Obraťte se na nás i vy a problémy s nedostatkem nebo přebytkem personálu už nikdy nebudete muset řešit.Zadavatelem microsite je firma 

ADECCO spol.s r.o.Odborná pokládka a realizace střech na rodinných, bytových a činžovních domech, včetně památkových objektů

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Vyhledávání a výběr kandidátů na pracovní pozici Praha -  tisíce uchazečů z celé ČR

AGENTURA PLUS, spol. s r.o. Služby v oblasti personalistiky Praha

Vyhledávání a výběr kandidátů na pracovní pozici Praha - tisíce uchazečů z celé ČR

Hledání správného kandidáta na volné pracovní pozice? Společnost AGENTURA PLUS, s.r.o. vám vhodného kandidáta na danou pracovní pozici ráda pomůže najít.


Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Společnost Personal fabric je profesionální agentura práce, která našla zaměstnaní již mnoha lidem po celé České republice a pomůže najít zaměstnání i pro Vás. Aktuálně hledáme například řidiče VZV.


Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Volné pracovní místo vhodné pro ženy i muže s možností ubytování – operátor, operátorka výroby

Volná pracovní místa pro uchazeče zprostředkovává personální agentura Personal Fabric – agentura práce a.s. působící po celé České republice. Vyzkoušejte práci operátor, operátorka výroby.


Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění

Personal fabric - agentura práce, a.s. hledá zkušeného frézaře pro obsluhu CNC frézy v Opavě, přičemž nabízí hlavní pracovní poměr, stabilní, dlouhodobé uplatnění a vysoké ohodnocení.


Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

CZECHMAP s.r.o.

Personální agentura zajistí pracovníky pro strojařský a nástrojařský průmysl - CZECHMAP s.r.o.

Služby v oblasti personalistiky a zajištění pracovníků pro strojírenský a nástrojařský průmysl pro Vás obstará společnost CZECHMAP s.r.o. z okresu Kutné Hory.