Nové výtahy i rekonstrukce výtahů včetně servisuSpolečnost VÝTAHY SILESIA s.r.o. se zabývá montážemi, opravami a servisem výtahů v Opavě a okolí.

Bez výtahů si na místech, jako velké nemocnice, školy nebo hotely asi těžko dokážeme představit život. Výtahy jsou ale potřeba nejen ve veřejných budovách, ale také bytových domech včetně těch sídlištních. Nejen tam po letech používání stávajícícho výtahu přichází na řadu rekonstrukce výtahu. A právě na tuto činnost, stejně jako na zcela nové výtahy, se zaměřuje společnost Výtahy Silesia z Mikolajic v okrese Opava.

Jistě jste se již sami setkali s malými, nepříliš vyhovujícím výtahovými šachtami, kde se výtahy špatně montují nebo jsou ve špatném stavu. Díky firmě Silesia získáte výtahy nové, s co největší užitnou plochou a nosností. V nedávné době byly výtahy podrobeny značným změnám, které se týkají technických komponentů jako je řízení výtahů nebo jejich pohon. Na tyto změny samozřejmě také reaguje společnost Silesia, která dodává výtahy odpovídající těmto standardům.

Výtahy musí v lidech vzbuzovat pocit bezpečí a komfortu z jízdy. I proto se dnes běžně setkáváme s rekonstrukcí výtahů, neboť ta je mnoha případech skutečně žádoucí. Běžnou součástí jsou dnes ve výtazích madla, bodové osvětlení nebo ovládací panely.

Jaké služby z oblasti výtahů vám naše společnost přináší?

- rekonstrukce výtahů
- servisní činnost
- preventivní údržba výtahů
- mazání
- čištění výtahů
- kontrola nastavení
- kontrola seřízení
- záruční i pozáruční servis výtahů
- poradenství

Jestliže i vy máte zájem o nové výtahy či o rekonstrukci výtahů současných, neváhejte naši společnost kontaktovat.Zadavatelem microsite je firma 

VÝTAHY SILESIA s.r.o.Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře.

Laboratorní přístroje a zařízení pro soukromé i státní laboratoře
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Práce v terénu s vysokozdvižnou plošinou – pronájem plošin do 14 a 22 metrů

Elektroprogres Hranice, spol. s r.o.

Práce v terénu s vysokozdvižnou plošinou – pronájem plošin do 14 a 22 metrů

Pronájem vysokozdvižných plošin se zdvihem do 14 a 22 metrů s jednoduchou obsluhou a nízkou hmotností umožňují pracovníci společnosti Elektroprogres Hranice, spol. s r.o.


Osobní výtahy - rekonstrukce osobních výtahů nebo jejich modernizace

TREBILIFT, s.r.o.

Osobní výtahy - rekonstrukce osobních výtahů nebo jejich modernizace

Společnost TREBILIFT, s.r.o. se zaměřuje nejen na výrobu a montáž nových výtahů, ale také jejich rekonstrukci. Své služby poskytuje po jižní Moravě i po jižní Čechách.


Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

GIGA montáže, s.r.o. Ostrava

Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Výrobu a odbornou montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů provádí společnost GIGA montáže, s.r.o. z Ostravy. Zajišťujeme pro Vás kompletní dodávky.


Elektrohydraulické mobilní sloupové zvedáky - pro stavební a zemědělské stroje

MITERAL Ing. Alice Smejkalová

Elektrohydraulické mobilní sloupové zvedáky - pro stavební a zemědělské stroje

Firma MITERAL z Brna dodává elektrohydraulické mobilní sloupové zvedáky pro těžké stavební a zemědělské stroje a vozidla. Dodáváme moderní zvedací zařízení Stertil Koni s dlouholetou životností.


Pronájem jeřábu ČKD, Tatra 815, Liaz pro nakládku, přemístění nákladu

AUTOJEŘÁBY BLAHA s.r.o.

Pronájem jeřábu ČKD, Tatra 815, Liaz pro nakládku, přemístění nákladu

Pokud potřebujete zajistit přemístění či nakládku těžkého břemene, nákladu, potom se obraťte na Autojeřáby Blaha Zlín a domluvte si pronájem jeřábu - ČKD Liaz, Tatra 815.