Bin Picking – výběr objektů z bedny robotem naváděným 3D kamerou

Blumenbecker Prag s.r.o. Průmyslová automatizace Olomouc

Bin Picking – výběr objektů z bedny robotem naváděným 3D kamerou

Nové centrum svařovací techniky Olomouc - Svařovací zdroje LORCH, FRONIUS, KÜHTREIBER, SELCO

Podnikáte v oboru klasického nebo robotického svařování a hledáte skutečně spolehlivého dodavatele svařovací techniky? Společnost Blumenbecker Prag je tu pro vás.Nové centrum svařovací techniky Olomouc


Ve Velké Bystřici u Olomouce jsme pro vás totiž otevřeli zcela nové Centrum svařovací techniky.

Centrum svařovací techniky chce nabídnout všem zákazníkům jen to nejlepší. V našem sortimentu nechybí svařovací technika světově uznávané firmy LORCH, ale ani svařovací technika a zdroje dalších úspěšných firem v oboru, jako jsou FRONIUS, KÜHTREIBER či SELCO. S námi tak máte jistotu skutečné kvality pouze od ověřených výrobců.

Co vám naše nové Centrum svařovací techniky může nabídnout? Je toho skutečně mnoho. Seženete u nás přídavné svařovací materiály v tyčích, sudech i na cívkách, spotřební díly MIG/MAG i TIG/VIG.
V naší nabídce ale nechybí ani:

- hadice, svařovací soupravy
- technika dělení materiálu - plazmové zdroje, pily, pilové pásy
- technika stlačeného vzduchu - kompresory, hadice, spojky

Svařovací technika ale není to jediné, co vám v našem Centru nabízíme. Prodáváme rovněž praktické příslušenství v podobě kabelů, hořáků a polohovadel, ale i nejrůznější ochranné pomůcky. Nabízíme navíc také odborné opravy hořáků a hořákových setů, a to s velmi krátkými dodacími lhůtami.

Svařovací technika všeho druhu i nějaké služby navíc? Přesně to nabízí nové Centrum svařovací techniky ve Velké Bystřici u Olomouce. Navštivte nás i vy a vyberte si vše, co ke svařování potřebujete.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Robotické svařování Olomouc – kvalitní a přesné

Robotické svařování Olomouc – kvalitní a přesné

Vyžaduje Vaše výroba přesné a kvalitní robotické svařování? Pak Vás jistě zaujme nabídka společnosti Blumenbecker Prag s.r.o. Olomouc.
>
>