CAMSO - nový název na trhu s manipulační technikouCAMSO je nový název na trhu s manipulační technikou, kterou naleznete v naší firmě ČEMAT trading, spol. s r. o., která je hlavním dodavatelem manipulační a stavební techniky v ČR a na Slovensku.

Manipulační a stavební technika je oblast, kterou si mnoho lidí spojuje se společností Camoplast Solideal. Ta však nyní začala užívat zcela nové jméno.

CAMSO je nový název, pod kterým od července 2015 tento celosvětový leader v oblasti výroby pro manipulační a stavební techniku vystupuje.
Nový název CAMSO s sebou nese i nové logo, avšak se zachovanými hlavními znaky z loga původního, které jsou pro společnost typické - symbol stylizovaného otisku vzorku designu pneumatiky nebo pásu, a zachována zůstala také modrá barva, kterou je společnost celosvětově známá.

Proměna loga společnosti CAMSO je však pouze jedním z mnoha prvků nově vytvořené korporátní identity a změny budou probíhat postupně, od úprav webu přes nové propagační materiály až po změny v komunikaci značky.
Změn ve společnosti CAMSO tedy bude spousta, ale jedna věc je jistá - společnost CAMSO zůstává nadále výhradně zastupovaná naší společností ČEMAT, a to jak v České republice, tak i na Slovensku. V oblasti distribuce doplňků pro manipulační a stavební techniku se na nás můžete tedy i nadále spolehnout.

Manipulační a stavební technika je obor, ve kterém působíme od roku 1997 a jsme předním distributorem. Zboží denně dodáváme ze skladů v Bohumíně, Praze, Lovosicích, Martině a Trnavě.
Nabízíme širokou škálu zboží a služeb, od pneumatik pro vysokozdvižné vozíky a průmyslové pneumatiky přes přídavná zařízení, nosné vidlice, gumové pásy, až po sedačky, zvedací plošiny, polyuretanová kola nebo kladky.Zadavatelem microsite je firma 

ČEMAT trading, spol. s r.o.ORSO Lanškroun s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky

Moravia Manipul, s.r.o.

Prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky

Prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a další skladové techniky, opravy a servis této techniky nabízí firma Moravia Manipul, s.r.o. v Brně.


Profesionální vařiče zálivkových hmot k opravě trhlin a poškození na silnicích

REKMA, spol. s r.o.

Profesionální vařiče zálivkových hmot k opravě trhlin a poškození na silnicích

Břeclavská firma REKMA, spol. s.r.o. poskytuje speciální stroje k opravě silnic a dalších komunikací, mezi něž patří vařiče zálivkových hmot, které rychle a snadně zpraví poškozené silnice.


Pavoučí minijeřáb se využívá pro lehké i těžké úkoly v hůře dostupných prostorách – pronájem

Sklenářství Kohoutek Ostrava s.r.o.

Pavoučí minijeřáb se využívá pro lehké i těžké úkoly v hůře dostupných prostorách – pronájem

Využijte možnost pronájmu pavoučího minijeřábu buď s obsluhou nebo bez, který se hodí pro použití v těžko dostupných prostorách, u společnosti Sklenářství Kohoutek s.r.o. v Ostravě i jinde.


Stavební výtahy a zdvihadla – prodej přes e-shop, pronájem

HROMEK s.r.o.

Stavební výtahy a zdvihadla – prodej přes e-shop, pronájem

Stavební výtahy a zdvihadla pro dopravu materiálu do výšky zakoupíte na e-shopu firmy HROMEK s.r.o. Zajišťujeme také pronájem stavebních zdvihadel a výtahů.


Eshop shozy na suť Haemmerlin, Praha

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Eshop shozy na suť Haemmerlin, Praha

Shozy na suť Haemmerlin Vám zajistí snadnou a rychlou přepravu stavební sutě z vyšších pater stavby.