Přeprava zboží i jeho bezpečné skladování - logistická centra, přeprava bez komplikacíKaždá společnost vyžaduje spolehlivou logistiku, aby byli její klienti spokojení. Přeprava zboží na čas a bez komplikací je klíčem k budování spolehlivého partnerství mezi obchodníky.

Hledáte firmu, která vám poskytne komplexní logistické služby pro dodavatelské řetězce? Oslovte společnost FIEGE, která je průkopníkem na našem trhu, ovšem dodávky a přepravu zboží zajištuje po celé Evropě a také Asii. Firma je flexibilním zprostředkovatelem dopravy, který přepraví vaše zboží bezpečně na své místo, ve skladování zboží jsme také velmi zkušenými partnery.

Společnost FIEGE nakupuje od poskytovatelů kompletní sortiment zásilkových služeb. Vybíráme pro vás na míru tu nejúspornější a současně nejspolehlivější službu, kterou samozřejmě přizpůsobujeme přepravovanému typu zboží.

Přeprava zboží probíhá na různých úrovních:

- klasická doprava zásilek
- expresní doprava zásilek
- národní doprava zásilek
- mezinárodní doprava zásilek

Firma FIEGE má k dispozici ke skladování zboží tři miliony metrů čtverečních. Naše logistická centra tvoří integrovaný systém určený k zadávání veřejných zakázek, který je složený z moderních distribučních konceptů. Náš koncept dokáže uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků – nejenže zajistíme přepravu zboží z bodu A do bodu B, ale jsme připraveni pro vás zajistit nákladní dopravu či dopravu chlazenou. Přeprava a skladování zboží je naším hřištěm, proto nás v případě zájmu neváhejte kontaktovat.Zadavatelem microsite je firma 

FIEGE s.r.o.Hotel Slunce Aquacentrum Rýmařov, celoroční zvýhodněné pobyty, rodinný pivovar MOROUS.

Hotel Slunce Aquacentrum Rýmařov, celoroční zvýhodněné pobyty,  rodinný pivovar MOROUS

Výroba dílů pro automobilový průmysl Mladá Boleslav, plastové výlisky, konstrukční díly z plastů.

Výroba dílů pro automobilový průmysl Mladá Boleslav, plastové výlisky, konstrukční díly z plastů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Mezinárodní, vnitrostátní, nákladní kamionová doprava, profesionální spedice

JC Trans, s.r.o.

Mezinárodní, vnitrostátní, nákladní kamionová doprava, profesionální spedice

Společnost JC TRANS, s.r.o. Vám poskytuje služby v oblasti vnitrostátní i mezinárodní nákladní dopravy, a to v rámci přepravy zboží na území České republiky i celé Evropy.


Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

MTM Transport, a.s.

Kamionová nákladní doprava do Rumunska a Bulharska a celé Skandinávie

Kamionovou nákladní dopravu do Rumunska a Bulharska zajišťuje MTM Transport, a.s. s celorepublikovou působností. Mimo to realizuje dopravu také do celé Skandinávie, Pobaltí, Ukrajiny, Ruska a Řecka.


Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

TQM - holding s.r.o. Doprava, logistika a servis Opava

Skladování a logistika - manipulace se zbožím a správa skladů

TQM - holding s.r.o. se v Ostravě, Opavě a okolí zaměřuje na rozvoj logistických služeb v oblasti skladování, a to včetně dalších doprovodných služeb jako je manipulace se zbožím a správa skladů.


Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Cargologix s.r.o.

Rychlá přepravu malých balíčků, palet i kontejnerů po celém světě

Tuzemská i mezinárodní kamionová doprava, letecká i námořní přeprava zásilek i kontejnerů. Vše pro Vás zajistí společnost Cargologix s.r.o.


Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

BERAN JIŘÍ s.r.o.

Zahraniční kamionová doprava Španělsko, Portugalsko, Anglie a Francie

Zaměřujeme se především na zahraniční kamionovou dopravu do Španělska, Portugalska, Anglie a Francie – spolehlivá a včasná dopravní služba je pro nás priorita - BERAN JIŘÍ s.r.o. Trutnov