Ochrana okapů, potrubí i ploch díky systému DEVI - MostPopraskáním a poškozením jsou v zimě za mrazu a sněhu ohroženy například okapy, potrubí nebo venkovní plochy, jako jsou chodníky či příjezdové cesty.

Jak podobným nepříjemnostem zabránit? Řešením je účinná preventivní ochrana. Přesně tu vám nabízíme ve společnosti ELSTAP - Janovský Jan. Náš revoluční systém DEVI totiž zajistí dokonalou ochranu okapů, potrubí i venkovních ploch.

Preventivní ochrana okapů je obzvláště v zimě velmi důležitá. Když okap praskne, nebo se utrhne pod nánosy sněhu, je už totiž pozdě. Řešení nabízí topné kabely deviflex, ty se jednoduše umístí do střešních žlabů, a zamezí zatékání vody, poškození stavební konstrukce i vzniku nebezpečných rampouchů. Tato ochrana okapů je navíc velmi univerzální a lze ji použít u všech druhů okapových žlabů.

Ochrana potrubí, i to je úkol pro ochranný systém DEVI. Ten totiž zajistí komplexní ochranu podzemního i nadzemního potrubí před zamrznutím a udrží v nich požadovanou teplotu kapaliny. Pro účely temperování a ohřev potrubí lze topné kabely deviflex skombinovat s elektronickými regulačními jednotkami devireg nebo samoregulačními kabely devi-pipeguard či devi-hotwatt. K udržování vyšších teplot v potrubí (do 170 °C) pak byly vyvinuty speciální silikonové topné kabely deviflex™. Ochrana potrubí ani při třeskutých mrazech tak nebude díky systému DEVI žádný problém.

Poslední oblastí, na kterou se systém DEVI zaměřuje, je ochrana ploch. I venkovní cesty a chodníky totiž mohou být mrazem poškozené, ochrana ploch je proto také velmi důležitá. Jak ochrana ploch systémem DEVI funguje? Je to jednoduché. Topné kabely deviflex™ se umístí pod asfaltovou vrstvu, venkovní dlažbu, nebo přímo do betonu. Chodníky, schody i příjezdové cesty tak zůstanou po celou dobu bez sněhu a nebezpečných nánosů ledu, a to i bez solení a odhazování.

Ochranný systém DEVI má zkrátka celou řadu využití. K ještě snazší regulaci systému vám navíc nabízíme několik druhů termostatů, které vám umožní nastavit si vše přesně tak, jak aktuálně potřebujete. Ochrana okapů, ploch i ochrana potrubí bude vždy zcela ve vaší režii.

Dodávka a montáž bezpečnostních systémů do bytů, domů, chat i firem.

Dodávka a montáž bezpečnostních systémů do bytů, domů, chat i firem

Dřevostavby, moderní nízkoenergetické domy na klíč.

Dřevostavby, moderní nízkoenergetické domy na klíč
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Prodej, opravy, servis, výměna plynových bojlerů a kotlů na ohřev vody

Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Prodej, opravy, servis, výměna plynových bojlerů a kotlů na ohřev vody

Servis plynospotřebičů, montáže průtokových a zásobníkových ohřívačů, montáž kotlů, plynových bojlerů, opravy, montáž zajistí firma Petr Hromádka, Znojmo.


Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

GIENGER spol. s r.o. Velkoobchod TZB Zlínský kraj

Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

Společnost GIENGER spol. s r.o. Napajedla je velkoobchod technického zařízení budov. V oblasti TZB dodáme sortiment topení, sanity, instalací pro montážní firmy z regionu Zlín, Zlínský kraj.


Topenářské práce, oprava a montáž plynových kotlů, revize plynových zařízení

Jan Bok

Topenářské práce, oprava a montáž plynových kotlů, revize plynových zařízení

Společnost Jan Bok nabízí topenářské práce. Zabývá se opravou a montáží plynových kotlů. Provádí revize plynových zařízení.


Elektrické vytápění - topení, vzduchové clony a přímotopná tělesa

SEFEN, spol. s r.o.

Elektrické vytápění - topení, vzduchové clony a přímotopná tělesa

Firma SEFEN, spol. s r.o. ve Frýdku-Místku se zaměřuje na elektrické vtápění a prodává elektrické topení, vzduchové clony a přímotopná tělesa.


Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Petr Strnad Plynové kotle - Třebíč

Plynové kotle – servis a údržba pro bezproblémové plynové vytápění

Petr Strnad, expert na plynové topení z Třebíče, si poradí s opravou Vašeho plynového kotle. Kromě servisu provádí i výměnu starého kotle za nový kondenzační vč. potřebné montáže.