Ochrana okapů, potrubí i ploch díky systému DEVI - MostPopraskáním a poškozením jsou v zimě za mrazu a sněhu ohroženy například okapy, potrubí nebo venkovní plochy, jako jsou chodníky či příjezdové cesty.

Jak podobným nepříjemnostem zabránit? Řešením je účinná preventivní ochrana. Přesně tu vám nabízíme ve společnosti ELSTAP - Janovský Jan. Náš revoluční systém DEVI totiž zajistí dokonalou ochranu okapů, potrubí i venkovních ploch.

Preventivní ochrana okapů je obzvláště v zimě velmi důležitá. Když okap praskne, nebo se utrhne pod nánosy sněhu, je už totiž pozdě. Řešení nabízí topné kabely deviflex, ty se jednoduše umístí do střešních žlabů, a zamezí zatékání vody, poškození stavební konstrukce i vzniku nebezpečných rampouchů. Tato ochrana okapů je navíc velmi univerzální a lze ji použít u všech druhů okapových žlabů.

Ochrana potrubí, i to je úkol pro ochranný systém DEVI. Ten totiž zajistí komplexní ochranu podzemního i nadzemního potrubí před zamrznutím a udrží v nich požadovanou teplotu kapaliny. Pro účely temperování a ohřev potrubí lze topné kabely deviflex skombinovat s elektronickými regulačními jednotkami devireg nebo samoregulačními kabely devi-pipeguard či devi-hotwatt. K udržování vyšších teplot v potrubí (do 170 °C) pak byly vyvinuty speciální silikonové topné kabely deviflex™. Ochrana potrubí ani při třeskutých mrazech tak nebude díky systému DEVI žádný problém.

Poslední oblastí, na kterou se systém DEVI zaměřuje, je ochrana ploch. I venkovní cesty a chodníky totiž mohou být mrazem poškozené, ochrana ploch je proto také velmi důležitá. Jak ochrana ploch systémem DEVI funguje? Je to jednoduché. Topné kabely deviflex™ se umístí pod asfaltovou vrstvu, venkovní dlažbu, nebo přímo do betonu. Chodníky, schody i příjezdové cesty tak zůstanou po celou dobu bez sněhu a nebezpečných nánosů ledu, a to i bez solení a odhazování.

Ochranný systém DEVI má zkrátka celou řadu využití. K ještě snazší regulaci systému vám navíc nabízíme několik druhů termostatů, které vám umožní nastavit si vše přesně tak, jak aktuálně potřebujete. Ochrana okapů, ploch i ochrana potrubí bude vždy zcela ve vaší režii.

Veterinární ordinace, veterinární péče, veterina, prevence a léčba domácích mazlíčků.

Veterinární ordinace, veterinární péče, veterina, prevence a léčba domácích mazlíčků

Realitní společnost, Praha, prodej a pronájem nemovitostí v rámci celé České republiky, bezplatné poradenství.

Realitní společnost, Praha, prodej a pronájem nemovitostí v rámci celé České republiky, bezplatné poradenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Plynové a kondenzační kotle - oprava, servis i revize ve Znojmě a okolí

Znojemská firma Servis plynospotřebičů Petra Hromádky kromě prodeje provádí i opravy, servis a revize plynových nebo kondenzačních kotlů a plynových bojlerů.


Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Kamna, krby Láznička - KALA

Zplyňovací kotle BLAZE – unikátní dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo, brikety, štěpku, pelety a piliny

Unikátní kotle BLAZE na dřevo s odtahovým ventilátorem a řídící jednotkou pro regulaci výkonu prodává firma Kamna, krby Láznička – KALA. Pořiďte si dřevozplyňovací kotle na kusové dřevo i pelety.


Otopné sušáky obuvi - praktický sušák na lyžařské boty

KOVER, spol. s r.o.

Otopné sušáky obuvi - praktický sušák na lyžařské boty

V zimních měsících jistě každý z nás ocení suchou a příjemně zahřátou obuv, a proto vám firma KOVER z Jeseníku nyní představuje novinku v podobě otopných sušáků obuvi.


Moderní kondenzační kotle pro topení s ekonomickou úsporou - servis a prodej

Servis plynospotřebičů Petr Hromádka

Moderní kondenzační kotle pro topení s ekonomickou úsporou - servis a prodej

Moderní kondenzační kotle pro topení s technologickou i ekonomickou úsporou - servis a prodej nabízí firma Servis plynospotřebičů ve Znojmě.


Elektrické podlahové vytápění, topení, topné kabely Ditra Heat

Profila Trade s.r.o. Ostrava

Elektrické podlahové vytápění, topení, topné kabely Ditra Heat

Kvalitní elektrické podlahové vytápění, topení i topné kabely Ditra Heat realizuje společnost PROFILA TRADE s.r.o. působící v okolí Ostravy i Brna jako odborník v tomto oboru.