Prodej hasičské požární techniky e-shop - požární hadice, čerpadla, hydrantové systémy

Hasičská technika je velmi důležitá, a to samozřejmě především pro hasiče. Požární technika by však měla být minimálně v základní podobě hasicího přístroje také součástí každé domácnosti.

I nepatrná jiskra totiž může kdykoli a kdekoli způsobit veliký požár, což není dobré podceňovat.

Pro firmu Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. je hasičská technika specializací číslo jedna. Naše společnost nabízí skutečně spolehlivé a účinné produkty požární techniky, které ocení v případě požáru každý hasič i obyčejný člověk. Ze širokého sortimentu požární techniky můžete vybírat jak zboží pro likvidaci malých ohňů, tak i produkty, které jsou schopny uhasit opravdu ohromné požáry. Hasičská technika je důležitá také v případě povodní.

Společnost Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. nabízí zboží hasičské techniky následujících kategorií:

- čerpadla (požární, plovoucí, odkalovací)
- hasičské proudnice a hadice
- hydrantové systémy (nerezové a ocelové)
- elektrocentrály
- malé požární stroje
- požární nádrže a armatury
- sací koše a savice
- osvětlovací balony
- vybavení pro požární sport
- další produkty a doplňky

Hasičská technika se u firmy Pavliš a Hartmann, spol. s r.o. přímo vyrábí, a proto jsou zde možné expresní dodací lhůty, kompletní servis, profesionální poradenství či technická podpora.

Při vzniklém požáru lze se správnou hasičskou technikou a s včasným zásahem zachránit nejen spousta majetku, ale mnohdy i lidské životy. Požární technika by se tedy neměla podceňovat. Pořiďte si proto tu nejkvalitnější a nenechte se ohněm zaskočit.Zadavatelem microsite je firma Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.


Jsme prodejcem kompletního sortimentu pro Vaši střechu. Nabízíme střešní krytiny - plastové, plechové, betonové či pálené, okapové systémy, spojovací materiál i veškeré nářadí pro klempíře.

Související microsite
Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej
Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

V eshopu firmy HASTEKO můžete pořídit hasicí přístroje a hydranty, mimo to i hlásiče kouře, požární hlásiče, detektory plynu, CO. Působíme v regionu Zlínský kraj, Uherský Brod.


Požární technika Praha Brno Ostrava Plzeň Hradec
Požární technika Praha Brno Ostrava Plzeň Hradec

Mezi služby, které naše společnost Požární technika KOMET s.r.o. nabízí, patří opravy a modernizace požární techniky, kontroly, revize a servis hasicích přístrojů a hydrantů.


Revize a pravidelné kontroly protipožárních ucpávek (prostupů) v objektech
Revize a pravidelné kontroly protipožárních ucpávek (prostupů) v objektech

Společnost RUDOLF LANGER s.r.o. zajišťuje kontroly provozuschopnosti protipožárních ucpávek v různých objektech v okolí Opavy i Nového Jičína.


Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu
Speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu

Firma HASTEKO z regionu Zlínský kraj dodává hasící přístroje pro různé použití. Na prodej je i speciální práškový hasící přístroj pro kolaudace domu, využijete jej i v obchodě, průmyslu, automobilu.


Přenosné hasící přístroje - práškové, vodní, sněhové nebo halonové
Přenosné hasící přístroje - práškové, vodní, sněhové nebo halonové

HASEO, v.o.s. z Bělotína je Váš partner pro hasící techniku. Společnost se specializuje na prodej, servis a revize a opravy hasících přístrojů.