Vulkán - ekologický kotel na tuhá paliva - hoří sám až 12 hodinEkologický, patentově chráněný, vyvíjen speciálně na spalování hnědého uhlí - to je Vulkán, kotel na tuhá paliva, ve kterém lze taktéž spalovat hnědouhelné brikety, kusové hnědé nebo černé uhlí.

Provoz ekologického kotle Vulkán je velmi úsporný, a to díky patentově chráněnému způsobu hoření při teplotách nad 1 000 °C. Pyšnit se může nízkými hodnotami emisí (CO - 5 třída, prach - 5 třída, OGC - 4 třída).

Vulkán je jednoduchý kotel na tuhá paliva bez ventilátoru a elektroniky, s občasným přikládáním a roštováním. Velkou výhodou tohoto kotle na tuhá paliva je schopnost hořet bez přikládání až 12 hodin, a to díky velké násypce.

Kotel na tuhá paliva Vulkan je vhodný pro vytápění rodinných domků či drobných provozoven a hodí se jako náhrada neekologických kotlů, se kterými má shodné připojovací rozměry, takže si nemusíte s ničím lámat hlavu, stačí jej pouze připojit. Nenáročný je Vulkán i na komínový tah.

Na svařenec kotlového tělesa kotle na tuhá paliva Vulkán garantujeme záruku 5 let, a můžete si být jisti, že této volby nebudete litovat ani v budoucnu - instalací kotle Vulkán totiž splníte náročné ekologické normy, které budou v příštích letech předepsány, a to bez vysokých investic.

Ekologický kotel na tuhá paliva Vulkán se vyznačuje ve zkratce těmito vlastnostmi:

- ekologický
- úsporný
- doba hoření bez přikládání až 12 hodin
- výhodná investice do budoucna
- patentově chráněný
- vhodný pro rodinné domky nebo drobné provozovny
- kotel na tuhá paliva bez ventilátoru a elektroniky
- nenáročný na komínový tah
- na svařenec kotlového tělesa Vulkánu garantujeme záruku 5 letZadavatelem microsite je firma 

et EuroTeplo a.s.ATELIER TECL s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Roman Juřík

Armatury, solenoidové ventily – maloobchod, velkoobchod, autorizovaný prodejce

Firma Juřík Roman se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej armatur a solenoidových ventilů v Ostravě. Jsme autorizovaným prodejcem ASCO/JOUCOMATIC.


Kotle na pevná, tuhá paliva pro domácnosti, provozovny i rodinné domy - dodávka, revize, servis

MaRel corp., s.r.o.

Kotle na pevná, tuhá paliva pro domácnosti, provozovny i rodinné domy - dodávka, revize, servis

Kotle na pevná, tuhá paliva, která jsou vhodná pro domácnosti, provozovny i rodinné domy dodává společnost MaRel Corp s.r.o., která zajišťuje i jejich servis, revizi v okolí Českého Těšína a Bohumína.


Výroba přírub, potrubních součástí T, Y kusy, tvarovek  T-kus

AR Brno, spol. s r.o.

Výroba přírub, potrubních součástí T, Y kusy, tvarovek T-kus

Záslepky potrubí, svařované tvarovky, příruby, potrubní součásti, T kusy, Y kusy, krkové, závitové, točivé i ploché příruby zajistí firma AR Brno, spol. s r.o.


Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

VTP PELKA s.r.o.

Vodo topo plyn materiál - prodej instalačního materiálu

Firma VTP Pelka se zabývá prodejem instalačního materiálu. Na prodejně ve Starém Městě u Uherského Hradiště nakoupíte vodo topo plyn materiál i hutní materiál a železářské zboží.


Kovové vlnovcové kompenzátory, hadice z nerez oceli

MACROFLEX s.r.o.

Kovové vlnovcové kompenzátory, hadice z nerez oceli

Předcházejte škodám na potrubí vlivem smršťování. Řešením jsou kovové vlnovcové kompenzátory, hadice z nerez oceli. Dodavatelem v regionu Zlín je firma Macroflex.