Zadavatelem microsite je firma Vekra Okna Window Holding, a.s.Česká plastová a dřevěná okna Vekra - poctivou českou kvalitu najdete u společnosti VEKRA OKNA

Tato ryze česká společnost vyrábí česká plastová okna a dveře, stejně jako dřevěná okna a dveře té nejvyšší kvality, se kterými váš dům navždy prokoukne!Společnost je držitelem certifikátu ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA, který garantuje, že okna a dveře byly výhradně vyrobeny na území České republiky. Pro naše zákazníky to znamená garanci přímého jednání, kterého se vám v mezinárodních společnostech nedostane.
VEKRA OKNA se vyrábějí v několika variantách. Ještě se nestalo, aby si u nás někdo nevybral to pravé řešení pro svůj dům!

V našem výrobním portfoliu najdete:
plastová, dřevěná, hliníková, dřevohliníková okna, dveře, garážová vrata a mnoho dalších výrobků.

Naše dřevěná i plastová okna a dveře jsou vhodné do rodinných domů, ale také do bytových domů, komerčních budov nebo veřejných budov.

Česká okna a dveře od VEKRA OKNA je zkrátka tím ideálním řešením pro prokouknutí vašeho domu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Interiérové dveře z kvalitních materiálů s nadstandardní zárukou 5 let

Interiérové dveře z kvalitních materiálů s nadstandardní zárukou 5 let

Výběru interiérových dveří se vyplatí věnovat velkou pozornost a rozhodovat se pečlivě. Ačkoliv dveřím spousta lidí nepřikládá příliš velký význam, jejich role v interiéru je klíčová.


Markýzy a pergoly výroba Praha - zajímavé řešení venkovního stínění pro ...

Markýzy a pergoly výroba Praha - zajímavé řešení venkovního stínění pro ...

Venkovní stínění pro každý byt nebo dům Vám vyrobí přesně podle Vašich představ společnost Vekra spol. s r.o. - specialista na stínění.


Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Okna a dveře VEKRA – více než 25 let na trhu

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit o kvalitě oken a dveří VEKRA do jednoho z našich velkých showroomů, které naleznete ve velkých městech po celé České republice.