Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Zpracování kovů - ocelové tyče, ocelové dráty a další - komponenty vhodné pro jakoukoliv výrobu

Společnost TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., to je mnoho nejrůznějších služeb a oddělení. Jednou z našich specialit je však zpracování kovů.Nabízíme zpracování kovů - ocelové tyče a dráty


Podnikům po celém světě tak dodáváme ocelové tyče, ocelové dráty, ale i další ocelové výrobky nejrůznějších rozměrů a provedení. Ocelové tyče, ocelové dráty i další produkty ale nejen distribuujeme, díky vlastní výrobě v ČR a Turecku jsme schopni zajistit také příčné a podélné dělení oceli, ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění i kvalitní povrchové úpravy materiálu. Ocelové tyče a ocelové dráty vám tak dodáme v libovolném množství i úpravě.

Ocelové tyče, ocelové dráty a další ocelové výrobky ale nejsou to jediné, co vám ve společnosti TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A. nabízíme. Kromě oddělení oceli je vám totiž k dispozici řada dalších divizí. Odborné služby nabízí:

- Oddělení Electronics - zajistí distribuční spolupráci s výrobci elektronických komponentů v rámci EU i celého světa, nabízí také kontrolu cen, kvality a dokumentace při obchodování

- Oddělení Plastics - zahrnuje služby z oblasti domácího prodeje, importu, exportu i obchodování se zeměmi třetího světa. Oborem oddělení je ale také management kvality, kontrola skladů, výroba komponentů pro automobilový průmysl a domácí elektroniku či výroba gumových a pryskyřicových směsí

- Oddělení Global parts - se stará o kontrolu a inspekci kvality, pojištění, zajišťování dokumentace a budování celosvětových dodavatelských sítí.

- Oddělení Machinery – součást oddělení, sekce Project Machinery se zabývá celkovým managementem projektů, zajistí tak instalace a relokační práce, podporu v certifikátech CE a EMC i prodej, import a export. Sekce Jyobihin Machinery se pak soustředí na nabídku náhradních dílů a spotřebního materiálu pro výrobu.

- Oddělení Non-Ferrous metal – oborem tohoto oddělení je obchodování, logistické služby a recyklace

- Oddělení Warehouse – kontrola objednávek, skladování, kontrola kvality a FIFO management, to zajistí oddělení Warehouse

Jak vidíte, společnost TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A. se stane vaším partnerem v každé oblasti podnikání. Dodáme produkty, jako ocelové tyče, ocelové dráty i elektro komponenty nutné pro výrobu, zajistíme ale i prodej a export vašeho zboží, kontrolu kvality nebo výhodné uzavírání smluv se zahraničními partnery. Pokud tak i vy chcete nastartovat úspěšné podnikání na mezinárodní úrovni, neváhejte se na nás obrátit.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Potraviny a spotřebitelské služby

Potraviny a spotřebitelské služby

Potraviny – cukr, ořechy a přídatné látky, obili na krmení prodává a dodává společnost Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch. Zaměřujeme se také na pojišťovnictví a životní styl.


Vítěz 20. ročníku soutěže pořádané AutoSAP - Podnik roku 2017 v ...

Vítěz 20. ročníku soutěže pořádané AutoSAP - Podnik roku 2017 v ...

Společnost Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch - vítěz 20. ročníku soutěže Podnik roku 2017 v automobilovém průmyslu v kategorii firmy s počtem zaměstnanců do 250, kterou pořádá AutoSAP.


Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Divizi náhradních dílů pro automobilový průmysl a logistiku vede v České republice firma Toyota Tsusho Europe.


Chemikálie a elektronika pro automobilový a farmaceutický průmysl

Chemikálie a elektronika pro automobilový a farmaceutický průmysl

Zpracování a vývoj chemikálií, léčiv, plastů, elektroniky a hybridních vozidel v divizi Chemikálií a elektroniky u společnosti Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch.


Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Divize chemického zpracování a elektroniky funguje pod křídly firmy Toyota Tsusho Europe.