Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Zpracování kovů - ocelové tyče, ocelové dráty a další - komponenty vhodné pro jakoukoliv výrobu

Společnost TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A., to je mnoho nejrůznějších služeb a oddělení. Jednou z našich specialit je však zpracování kovů.Nabízíme zpracování kovů - ocelové tyče a dráty


Podnikům po celém světě tak dodáváme ocelové tyče, ocelové dráty, ale i další ocelové výrobky nejrůznějších rozměrů a provedení. Ocelové tyče, ocelové dráty i další produkty ale nejen distribuujeme, díky vlastní výrobě v ČR a Turecku jsme schopni zajistit také příčné a podélné dělení oceli, ohýbání, kování, sváření, pěchování, obrábění i kvalitní povrchové úpravy materiálu. Ocelové tyče a ocelové dráty vám tak dodáme v libovolném množství i úpravě.

Ocelové tyče, ocelové dráty a další ocelové výrobky ale nejsou to jediné, co vám ve společnosti TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A. nabízíme. Kromě oddělení oceli je vám totiž k dispozici řada dalších divizí. Odborné služby nabízí:

- Oddělení Electronics - zajistí distribuční spolupráci s výrobci elektronických komponentů v rámci EU i celého světa, nabízí také kontrolu cen, kvality a dokumentace při obchodování

- Oddělení Plastics - zahrnuje služby z oblasti domácího prodeje, importu, exportu i obchodování se zeměmi třetího světa. Oborem oddělení je ale také management kvality, kontrola skladů, výroba komponentů pro automobilový průmysl a domácí elektroniku či výroba gumových a pryskyřicových směsí

- Oddělení Global parts - se stará o kontrolu a inspekci kvality, pojištění, zajišťování dokumentace a budování celosvětových dodavatelských sítí.

- Oddělení Machinery – součást oddělení, sekce Project Machinery se zabývá celkovým managementem projektů, zajistí tak instalace a relokační práce, podporu v certifikátech CE a EMC i prodej, import a export. Sekce Jyobihin Machinery se pak soustředí na nabídku náhradních dílů a spotřebního materiálu pro výrobu.

- Oddělení Non-Ferrous metal – oborem tohoto oddělení je obchodování, logistické služby a recyklace

- Oddělení Warehouse – kontrola objednávek, skladování, kontrola kvality a FIFO management, to zajistí oddělení Warehouse

Jak vidíte, společnost TOYOTA TSUSHO EUROPE S.A. se stane vaším partnerem v každé oblasti podnikání. Dodáme produkty, jako ocelové tyče, ocelové dráty i elektro komponenty nutné pro výrobu, zajistíme ale i prodej a export vašeho zboží, kontrolu kvality nebo výhodné uzavírání smluv se zahraničními partnery. Pokud tak i vy chcete nastartovat úspěšné podnikání na mezinárodní úrovni, neváhejte se na nás obrátit.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Chemikálie a elektronika pro automobilový a farmaceutický průmysl

Chemikálie a elektronika pro automobilový a farmaceutický průmysl
Zpracování a vývoj chemikálií, léčiv, plastů, elektroniky a hybridních vozidel v divizi Chemikálií a elektroniky u společnosti Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch.

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku

Chemické zpracování materiálů pro spotřební elektroniku
Divize chemického zpracování a elektroniky funguje pod křídly firmy Toyota Tsusho Europe.

Potraviny a spotřebitelské služby

Potraviny a spotřebitelské služby
Potraviny – cukr, ořechy a přídatné látky, obili na krmení prodává a dodává společnost Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch. Zaměřujeme se také na pojišťovnictví a životní styl.

Vítěz 20. ročníku soutěže pořádané AutoSAP - Podnik roku 2017 v automobilovém průmyslu

Vítěz 20. ročníku soutěže pořádané AutoSAP - Podnik roku 2017 v automobilovém průmyslu
Společnost Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch - vítěz 20. ročníku soutěže Podnik roku 2017 v automobilovém průmyslu v kategorii firmy s počtem zaměstnanců do 250, kterou pořádá AutoSAP.

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha

Komponenty pro automobilovou výrobu Praha
Divizi náhradních dílů pro automobilový průmysl a logistiku vede v České republice firma Toyota Tsusho Europe.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics
WEBOVÁ STRÁNKA
Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
www.toyota-tsusho-europe.com
Adresa

Adresa

Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00

info@ttesa.cz
+420 225 091 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha