Zadavatelem microsite je firma R-SPEED s.r.o.


Oprava čelního skla místo nákladnější výměny autoskla - NáchodOprava čelního skla vám ušetří čas i peníze.


Kompletní výměna předního skla není při některých typech poškození vždy nutností. Mnohem levnější a o poznání rychlejší variantou je oprava čelního skla, kterou vám rádi zařídíme v naší společnosti R-SPEED v Náchodě.

Pomocí nejnovějších technologií dokážeme opravit menší bodové praskliny na vašem skle, a to až do průměru 2, 5 cm. Opravu čelního skla je však potřeba provést co nejdříve, aby nedošlo ke zvětšení a znečištění poškozeného místa.

Na našem webu najdete fotografie typů prasklin, které lze snadno opravit. V případě, že by však prasklina byla v přímém výhledu řidiče, by bohužel oprava čelního skla nebyla možná, a to i přesto, že je po opravě prasklina opticky téměř neviditelná.

Pokud by poškození vašeho autoskla bylo příliš rozsáhlé a nebo by praskliny vznikly ve výhledu řidiče, provedeme výměnu čelního skla. Váš vůz do našeho servisu dopravíme, provedeme výměnu čelního skla a zase ho odvezeme zpět, abyste s výměnou autoskla neměli žádné komplikace ani starosti.

Kromě výměny autoskel a jejich oprav provádíme také lepení zpětných zrcátek, opravy vyhřívacích mřížek, mytí motoru nebo tepování interiéru vozu a ošetření kožených sedadel.

Pro firmy nabízíme individuální mycí programy, které budou vyhovovat přesně vašim požadavkům a potřebám. Zařídíme vše od převozu vozidla až po kompletní servis, abychom ušetřili váš čas.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výměna čelních autoskel  osobních vozů, dodávek, nákladních vozů, pracovních strojů a autobusů

Výměna čelních autoskel  osobních vozů, dodávek, nákladních vozů, pracovních strojů a autobusů

Výměnu předního skla jsme potom schopni provést v nejkratším možném čase - R-SPEED s.r.o. Náchod


Oprava autoskla, autoskel - oprava menších bodových prasklin do průměru 2,5 cm

Oprava autoskla, autoskel - oprava menších bodových prasklin do průměru 2,5 cm

Provádíme opravy autoskel všech typů a pro všechny auta - oprava menších bodových prasklin je do průměru 2,5 cm. Revoluční metoda opravy praskliny Vám zajistí, že nemusíte vyměňovat celé čelní sklo. Ke každé opravě čelního skla Vám ...


Oprava čelních autoskel, specializovaný autoservis, bodové praskliny

Oprava čelních autoskel, specializovaný autoservis, bodové praskliny

V našem specializovaném autoservisu Vám odkážeme opravit čelní autoskla všech značek aut od bodových prasklin, což je pro Vás levnější i rychlejší než výměna celého skla.
>
>