Zadavatelem microsite je firma První jílovská a.s.


Pronájem skladů ve střeženém uzavřeném areálu blízko hl.m. PrahaPronájem skladů nedaleko Prahy


Sháníte pronájem skladů v dobré lokalitě a se snadným dopravním spojením?

Naše společnost První jílovská nabízí skladové prostory nedaleko Prahy a s velmi dobrou dostupností, cca 10 km od dálničního pražského okruhu.

Jedná se o přízemní, nepodsklepený a nevytápěný skladový prostor o velikosti 200 – 1000 m2 s využitelnou výškou 2, 5 - 5 metrů a s betonovými podlahami. Prostor pro pronájem skladu je vybaven elektrickým osvětlením a prosvětlovacím pásem ve střeše haly, což zajišťuje dostatečný zdroj světla. Příjezd ke skladu je možný jak osobní, tak nákladní dopravou, a parkovat můžete přímo před skladovou halou.

Naše sklady k pronájmu jsou uvnitř uzavřeného a střeženého areálu, tudíž nemusíte mít obavy ani o bezpečnost.

Kromě pronájmu skladů o rozměrech 200 – 1000 m2 nabízíme také možnost pronájmu skladové výrobní haly o velikosti 648 m2 . Jedná se o halu rozdělenou na dvě části, mezi kterými jsou otevíratelná vrata. Podlahy jsou bez omezené nosnosti, a součástí objektu je denní místnost, kancelář s telefonem a sociální zařízení, a využívat můžete také nakládací rampu přímo v areálu.

V případě potřeby umožňujeme provést před pronájmem skladů stavební úpravy, aby naše skladové prostory vyhovovaly přesně vašim požadavkům.

Skladové prostory jsou ve velmi dobrém stavu a nájem je možný ihned.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pronájem prostor Jílové u Prahy – 200 až 500 m2

Pronájem prostor Jílové u Prahy – 200 až 500 m2

Sháníte skladovací prostory k pronájmu v blízkosti Prahy? První jílovská a.s. nabízí možnost využití volných kapacit vlastních nevytápěných skladovacích prostor ve střeženém areálu v Jílové u Prahy.


Pronájem nebytových prostor Praha-západ – výrobní, skladové a kancelářské místnosti

Pronájem nebytových prostor Praha-západ – výrobní, skladové a kancelářské místnosti

Pronajímáme velké nebytové výrobní, skladové a kancelářské prostory na Praze-západ. Místnosti se nacházejí v oploceném areálu v Jílovém u Prahy. Parkoviště se nachází přímo před budovou.


Pronájem výrobních prostor Praha západ - výrobní a skladové prostory s kanceláří a soc. zařízením

Pronájem výrobních prostor Praha západ - výrobní a skladové prostory s kanceláří a soc. zařízením

První jílovská a.s. nabízí k pronájmu na Praze západ výrobní a skladové prostory o rozměrech 565 m2. Prostory jsou ihned volné k pronájmu a nacházejí se 10 km od dálničního pražského okruhu.


Pronájem kanceláří | Jílové u Prahy

Pronájem kanceláří | Jílové u Prahy

Nabízíme kancelářské prostory v bezpečném uzavřeném reálu v Jílovém u Prahy. Máme pro Vás připraveny dvojité kanceláře o celkové velikosti 35 m2. Místnosti se nacházejí v prvním patře budovy, kde se také nalézá skladovací areál. Máte ...
>
>