Pákový zvedák RZX – novinka s moderním designem

Kombinace tradice, kvality a moderního designu – to je zcela nový pákový zvedák RZX, který vám nabízíme ve společnosti BRANOMARKET. Potřebujte lehký a zároveň spolehlivý pákový zvedák, který obstojí při práci na stavbě, ve výškách i při náročných vyprošťovacích či manipulačních činnostech? Pak je pro vás naše novinka - pákový zvedák RZX ideální.

Práce ve výškách, vyprošťování, manipulace s těžkými břemeny, ale i napínání plotů či kabelů, to jsou činnosti, při kterých se bez pomoci techniky zkrátka neobejdete. Jak ale zajistit, aby i práce i ve velmi náročných podmínkách proběhly hladce a bez komplikací či zranění? Pořiďte si pákový zvedák RZX. Revoluční pákový zvedák RZX je totiž ve srovnání s konkurenčními výrobky mnohem lehčí, odolnější a snáz se používá.

Jaké výhody vám pákový zvedák RZX může nabídnout? Je jich celá řada. Pákový zvedák RZX například chytře předchází komplikacím a poškozením přepravovaného materiálu díky pojistce proti přetížení – klik&klak systému. Zvedač západek pak zase umožňuje rychlé nastavení řetězu před samotným zvedáním. Pákový zvedák RZX nabízí také jednoduché používání a dokonalý uživatelský komfort. Vybaven je například přehledným elektronickým displejem, kde se zobrazí váha zvedaného břemena, nebo neklouzavou plastovou rukojetí.

Pákový zvedák RZX je zkrátka praktickým pomocníkem pro celou řadu činností. Nosnost zvedáku je navíc od 0, 5 až po 1, 6 tuny. Využít ho tak můžete pro drobné práce i pro zvedání velmi těžkého zboží nebo materiálu na stavbě.

Pořiďte si i vy pákový zvedák RZX od společnosti BRANOMARKET a i těžká práce vám půjde od ruky.

Prodejce vozů značek Kia a Honda.

Prodejce vozů značek Kia a Honda

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů.

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

JOKR - montáže s.r.o. Revize jeřábů a zdvihacích zařízení

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

Realizace revizí zejména jeřábů a zdvihací techniky, pořádání školení obsluhy jeřábů, vypracování bezpečnostní dokumentace, práce dle norem a nařízení – to je JORK – montáže s.r.o.


Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Toyota Material Handling CZ s.r.o. Manipulační skladová technika Praha

Bazarové vysokozdvižné vozíky - pomůžeme vám najít vozík podle vašich potřeb

Sháníte a potřebujete pro svou práci vysokozdvižný vozík a nechce se Vám utrácet za nový? společnost Toyota Material Handling CZ s.r.o. se zabývá prodejem bazarové manipulační – skladové techniky.


Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

ZAKO Turčín, spol. s r.o. Strojírenský podnik Zlín

Výroba, sestavení montážních celků - strojní celky, dopravníky, manipulátory

Firma ZAKO Turčín Zlín-Březnice se mimo jiné zaměřuje na výrobu, sestavení montážních celků. Dodá strojní celky, dopravníky, manipulátory apod. Působí nejen v regionu Zlínský kraj, ale po celé ČR.


Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Jiří Štěpánek Indeva

Výroba elektronických a pneumatických balancerů Kamenice, elektronicky řízené systémy

Zabýváme se výrobou balancérů, které využijí výrobní společnosti na celém světě v oblasti automobilového, leteckého, mechanického, elektromechanického a dalšího průmyslu.


Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Zdenek Šindelář Opravy a servis VZV

Opravy a servis vysokozdvižných VZV vozíků - více než 20 let zkušeností

Firma VZV DESTA SERVIS nedaleko Olomouce má již více než 20 let zkušeností v oblasti opravy a servisu vysokozdvižných vozíků značek Desta, Hyster, Toyota a další. Přenechejte vaše VZV profesionálům.