Zvěrolékař, očkování psů a koček, veterinární ordinace s přátelským a pozitivním přístupemVeterinární ordinace Veterinární klinika Vítkovice s.r.o. v Ostravě se věnuje komplexní péči o malá zvířata s důrazem na prevenci, odbornou léčbu a přátelský a pozitivní přístup k pacientovi.

Na Veterinární klinice Vítkovice s.r.o. se o Vašeho domácí mazlíčka postará tým pěti lékářů, specializující se v oborech interní medicíny, všeobecné chirurgie, ortopedie, stomatologie či veterinární homeopatie.

Zaměřují se na klinické, gynekologické, rentgenologické, stomatologické, mikroskopické a parazitologické vyšetření vnitřních a vnějších parazitů i RTG dysplazie kyčelních a loketních kloubů.

V rámci všeobecné veterinární činnosti provádí očkování a odčervení psů, koček a dalších malých zvířat, tetování i čipování.

Klinika disponuje moderním vybavením - RTG, sono a EKG. Rovněž nabízí prodej antiparazitik a krmiv značky Trainer.

Důkazem o kvalitě služeb Veterinární kliniky Vítkovice s.r.o. je i fakt, že zajišťuje veterinární péči pro ZOO Ostrava, proto neváhejte a svěřte svého domácího mazlíčka těmto zkušeným veterinářům.Zadavatelem microsite je firma 

Veterinární klinika Ostrava Vítkovice, s.r.o.Projekce, dodávka a montáž vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, Nové Dvory.

Projekce, dodávka a montáž vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, Nové Dvory

Zahradní technika, ruční nářadí, kamna a krby od MUCHA Tachov s.r.o..

Zahradní technika, ruční nářadí, kamna a krby od MUCHA Tachov s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nonstop veterinární pohotovost - urgentní ošetření zvířat, specialisté na zavolání

VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.

Nonstop veterinární pohotovost - urgentní ošetření zvířat, specialisté na zavolání

Jsme Veterinární Nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. a v Opavě, Krnově provozujeme nonstop veterinární pohotovost pro urgentní ošetření zvířat. Naši specialisté jsou připraveni pomoci na zavolání.


Dermatologická veterinární poradna -pomáháme s onemocněním kůže a srsti zvířat

Veterinární ordinace Palackého Opava

Dermatologická veterinární poradna -pomáháme s onemocněním kůže a srsti zvířat

Veterinární ordinace Palackého v Opavě, má pro Vás otevřenou dermatologickou veterinární poradnu, kde Vám profesionálně a vstřícně poradí a pomůžou s onemocněním kůže a srsti Vašeho mazlíčka.


Veterinární laparoskopické operace, 3D laparoskopie, ultrazvukové vyšetření

MVDr. Petr Johanides Veterinární klinika

Veterinární laparoskopické operace, 3D laparoskopie, ultrazvukové vyšetření

Komplexní veterinární služby od laparoskopické operace, vyšetření ultrazvukem, videoendoskopie až po moderní 3D laparoskopii zajistí naše veterinární ordinace MVDr. Petra Johanidese.


Očkování a čipování zvířat, kastrace psů a sterilizace koček - svoji práci děláme s láskou!

Veterinární klinika Hanychov Pohotovost pro zvířata Liberec

Očkování a čipování zvířat, kastrace psů a sterilizace koček - svoji práci děláme s láskou!

Potřebujete očipovat psa či sterilizovat vaší kočičku? Kontaktujte veterinární kliniku Hanychov v Liberci.


Kastrace sterilizace psů koček odstranění zubního kamene Jablonec

Veterinární ordinace, ošetřovna MVDr. Baudyš

Kastrace sterilizace psů koček odstranění zubního kamene Jablonec

VETERINÁRNÍ ordinace MVDr.Baudyš Jablonec nad Nisou. VETERINÁRNÍ klinika pro velká i malá zvířata. Provádíme a specializujeme se na kastrace a sterilizace psů, koček a dalších zvířat. Máme veškeré vybavení a proto můžeme Vašim zvířatům poskytnout kvalitní předoperační i pooperační péči. V rámci ambulantních zákroků provádíme odstraňování zubního kamene ultrazvukem, čištění a trhání zubů a jiné lehčí zákroky. Budeme rádi, když využijete Našich služeb a vyzkoušíte Naší veterinární péči! Provozní doba Naší ordinace: Po-Pá 07:30 - 11:30 14:00 - 17:00 So,Ne 08:00 - 09:00 17:30 - 19:00 Mimo pracovní dobu Vás ošetří Veterinární pohotovost v Liberci,tel:485103881. Jelikož zatím nemáme vlastní webové stránky, podrobnější informace o Nás najdete na Evropské databance www.edb.cz.