Mezinárodní expresní přeprava zásilek DHL do všech koutů světaMezinárodní expresní přeprava zásilek je specialitou společnosti DHL Express. Obchodujete pravidelně se zahraničím, nebo potřebujete rychle poslat balíček pro své známé?

Zařídíme vše od balení zboží přes jeho proclení až po spolehlivou přepravu zásilek do všech koutů světa.

Mezinárodní expresní přeprava zásilek vám nabízí celou řadu možností a řešení na míru. Zajistíme expresní dodání zboží v tentýž den, doručování v garantovanou dobu následující den i méně urgentní doručování, a to v případě jednotlivých balíčků, většího množství zboží i celých palet.

Jaké služby vám tedy mezinárodní expresní přeprava zásilek DHL Express může nabídnout? Využít můžete:

- DHL JETLINE - Speciální letecká přeprava s přímým doručením v nejkratším možném čase

- DHL SPRINTLINE - Pozemní přeprava osobním kurýrem v nejkratším možném čase

- DHL EXPRESS 9:00 - doručení následující pracovní den do 9:00

- DHL EXPRESS 12:00 - doručení následující pracovní den do 12:00

- DHL EXPRESS WORLDWIDE - Expresní přeprava s doručením do konce pracovního dne

- DHL EXPRESS ENVELOPE - Cenově zvýhodněná expresní přeprava zásilek nepodléhajících celnímu řízení do 200g s doručením do konce pracovního dne

- DHL EXPRESS EASY – Zjednodušené odesílání expresních zásilek z partnerských recepcí DHL Service Point pro zákazníky platící v hotovosti

- DHL ECONOMY SELECT - Pozemní přeprava jednokusových, vícekusových i paletových zásilek do většiny států Evropy a dalších vybraných zemí

Nemáte v oblasti mezinárodní expresní přepravy zásilek zkušenosti? Nevadí. V DHL Express vám se vším rádi pomůžeme. Na našich webových stránkách si jednoduše vytvoříte kalkulaci přepravy, najdete nejbližší pobočku DHL, nebo se dozvíte více informací o možnostech mezinárodní expresní přepravy zásilek.

Pomůžeme vám také s proclíváním zásilek a najdeme to nejlepší a nejvýhodnější řešení pro přepravu vašeho zboží. Zásilku navíc můžete odeslat online, ani kvůli mezinárodní přepravě zásilek nemusíte opustit pohodlí svého domova.

Evropa, Amerika nebo Dálný Východ? Ať už chcete poslat svoji zásilku kamkoli mezinárodní expresní přeprava zásilek od DHL Express je tu pro vás.

Malířské práce Josef Červ
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

MTM Transport, a.s.

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přepravu zásilek do cizích zemí zajišťuje dopravní společnost MTM Transport a.s., která zajišťuje transport například také do Norska, Finska, Dánska i Švédska a dalších zemí dle vašeho výběru.


Expresní zásilková služba do Itálie, Švýcarska na vysoké úrovni a za příznivé ceny

JONAS SPEED s.r.o.

Expresní zásilková služba do Itálie, Švýcarska na vysoké úrovni a za příznivé ceny

Na expresní zásilkové a přepravní služby do Itálie a Švýcarska je profesionálem firma JONAS SPEED s.r.o. - zajistí vám přepravní služby na vysoké úrovni a za příznivé ceny.


Přeprava pro export a import po celém světě

NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED, organizační složka ORGANIZAČNÍ SLOŽKA CZECH BRANCH

Přeprava pro export a import po celém světě

Přepravu zásilek exportu a importu nejen po Evropě, ale po celém světě nabízí včetně celních služeb společnost NNR GLOBAL LOGISTICS UK LIMITED.


Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Seneca Trans, s.r.o.

Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Seneca Trans, s.r.o. z Ostravy se specializuje na zasilatelství a mezinárodní kamionovou dopravu do Německa, Nizozemska, Belgie, Španělska, Rakouska, Švýcarska a Slovenska.


Nabídka práce, zaměstnání pro tesaře, truhláře i zámečníky - zajímavé finanční ohodnocení

SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o.

Nabídka práce, zaměstnání pro tesaře, truhláře i zámečníky - zajímavé finanční ohodnocení

Společnost SANDER SUPPORT LOGISTIC s.r.o. z Frýdku-Místku, která se zabývá zasílatelstvím, balením, nakládkami a vykládkami zboží hledá zaměstnance na pozici - pracovník balení a manipulace.