Lehká cementová litá pěna Poriment zajistí dokonale rovný povrch

Lehká cementová litá pěna Poriment se skvěle hodí k vyrovnání nosných konstrukcí a k ochraně rozvodů v podlaze.lehká cementová litá pěna


Využijete ji ale i jako spádovou vrstvu plochých střech a teras nebo pro vyplnění hluchých míst stavebních konstrukcí. Kde Poriment seženete? Odpověď je jednoduchá. Lehká cementová litá pěna Poriment je k dostání ve společnosti TBG Pražské malty.

Betonové konstrukce ani konstrukce z jiných materiálů nejsou nikdy dokonale rovné. Také fakt, že je na ně často vedeno velké množství rozvodů potom komplikuje celou stavbu a především pokládku izolace. Ideálním řešením je proto lehká cementová litá pěna Poriment. Pěna Poriment dokonale vyrovná nosný podklad a zabrání vzniku tepelných a zvukových mostů. Položení kročejové i následné izolace je tak hračka.

Lehká cementová litá pěna Poriment skvěle obstojí při rekonstrukcích i novostavbách. Použít ji navíc můžete pro všechny typy staveb od rodinných domů, přes administrativní budovy až po nemocnice či školy.

Jak aplikace pěny Poriment vlastně funguje? Po domluvě vám pěnu Porimert přivezeme na stavbu a složíme ji do vysoce výkonného čerpadla. Lehká cementová litá pěna Poriment se pak čerpá pomocí gumových hadic na určené místo, kde ji naši pracovníci ihned zpracují do požadované roviny či spádu. Vy se tak nemusíte o nic starat, čerpadlo i směs vám přivezeme až na stavbu, postaráme se o odborné čerpání pěny i její zarovnání a po skončení prací si zase vše odvezeme zpět.

Velkou výhodou pěny Poriment je její snadné a rychlé použití. Za den jsme totiž schopni nalít plochu až 1500 m2. Lehká cementová litá pěna Poriment vám ale nabízí i další výhody, mezi které patří například:

- nízká objemová hmotnost
- nepotřebnost ocelové výztuže
- úspora času a pracovníků
- úspora elektrické energie a vody na stavbě
- operativní řešení jednotlivých dodávek
- nepřítomnost složitých strojních zařízení na stavbě
- realizace i v místech s dokončenými okolními prostory

Jak vidíte, Lehká cementová litá pěna Poriment je výhodná po všech směrech. Pokud tak i vy potřebujete dokonale rovnou podlahu nebo spád střechy, obraťte se na naší společnost ještě dnes.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Litý cementový potěr Cemflow pro vyrovnání podlahy – žádné dodatečné stěrkování

Litý cementový potěr Cemflow pro vyrovnání podlahy – žádné dodatečné stěrkování
Pro snadné a rychlé vyrovnání podlah i bez ocelové výztuže a dodatečného stěrkování nabízí společnost TBG Pražské malty, s.r.o. litý cementový potěr Cemflow.

Maltové směsi Malmix - namíchané a připravené pro všechny typy staveb

Maltové směsi Malmix - namíchané a připravené pro všechny typy staveb
Maltové směsi Malmix jsou již namíchané a připravené pro všechny typy staveb a jsou využitelné při zdění savých materiálů - pro cihly, cihelné bloky, plynosilikátové tvárnice, atd.

Rovný a pevný podklad pro podlahy všeho druhu vytvoří litý samonivelační potěr Anhyment

Rovný a pevný podklad pro podlahy všeho druhu vytvoří litý samonivelační potěr Anhyment
Základem pro kvalitní a bezproblémovou pokládku jakékoliv podlahy je rovný a pevný podklad. A právě ten Vám zajistí litý samonivelační potěr Anhyment od společnosti TBG Pražské malty s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TBG Pražské malty, s.r.o. Maltárna Praha Rohanský ostrov
WEBOVÁ STRÁNKA
TBG Pražské malty, s.r.o.
www.tbg-metrostav.cz
Adresa

Adresa

Rohanský ostrov, Rohanské nábřeží 68
Praha 8 186 00

obchod@tbg-beton.cz
+420 606 672 599


Najdete nás také zde:

ARES
captcha