Přístupový systém pro zabezpečení vstupu rodinného domu či bytupřístupový systém


Kvalitní přístupový systém se vyplatí použít nejen ve velkých firmách a podnicích. Přístupový systém totiž skvěle využijete i pro zabezpečení rodinného domu nebo bytu. Chcete mít vstupní dveře i bránu před domem plně pod kontrolou? Pořiďte si přístupový systém Impro UniScan 2 od společnosti MAGTRADE Praha a nebudete litovat.

Přístupový systém Impro UniScan 2 nabízí uživatelům celou řadu výhod. Mezi ty hlavní patří jeho jednoduchá instalace, intuitivní ovládání a také velká flexibilita. Přístupový systém Impro UniScan 2 je totiž možné použít nejen k ovládání elektronického dveřního zámku - tento přístupový systém vám umožní také ovládání vaší brány, garážových vrat, vstupní branky, osvětlení i zabezpečovacího zařízení. To vše pomocí čtyř jednoduchých tlačítek.

Samotné ovládání přístupového systému pak také nabízí různé varianty. Přístupové systémy můžete kontrolovat přiložením RFID karty ke čtečce, zadáním osobního PIN kódu nebo stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.

Čím se liší přístupové systémy Impro UniScan 2 od těch ostatních? Především v tom, že umožňují bezpečné ovládání až 99 uživatelům. Do paměti systému lze uložit až 99 karet, PIN kódů nebo dálkových ovladačů. Ani v případě, že se jeden dálkový ovladač ztratí, ale přístupový systém neztrácí na své bezpečnosti. Jednotlivé ovladače jsou totiž v paměti přístupového systému uloženy jednotlivě a v případě potřeby se jednoduše odstraní. Na rozdíl od běžných dálkových ovladačů tak naše přístupové systémy nemusíte složitě přenastavovat a synchronizovat.

Také v případě, kdy je klíčový spínač připojen kabelem, jsou pro vás naše přístupové systémy výhodné. Nabízí totiž možnost využití externího relé XSR, které zabrání neoprávněnému použití techniky a poškození kabeláže. Vjezd do firmy nebo do vašeho domu, který je řízen dálkově, tak bude dokonale chráněn.

Přístupový systém Impro UniScan 2 zkrátka nabízí spolehlivou ochranu pro každého uživatele. Jeho fungování ale můžete ještě zdokonalit. Jak? Stačí si dokoupit příslušenství z naší nabídky. Najdete u nás například klávesnicové čtečky, přijímače dálkových ovladačů nebo konektory pro externí anténu.

Pořiďte si i vy přístupový systém Impro UniScan 2 a zajistíte bezpečí sobě i svým blízkým.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kontrola vstupu - přístup na čip, dveře na kartu, Praha

Kontrola vstupu - přístup na čip, dveře na kartu, Praha

Společnost MAGTRADE, s.r.o. Praha 6 je specialista na přístupové systémy. Je zastoupením významného a kvalitního výrobce zabezpečovacích systémů IMPRO Technologies.


Přístupový systém přináší bezpečí a poskytuje přesná data a podklady

Přístupový systém přináší bezpečí a poskytuje přesná data a podklady

Máte rádi, když můžete zabít 2 mouchy jednou ranou? Pokud ano, pak ve Vaší firmě nebo hotelu nesmí chybět kvalitní přístupový systém.


Čtečky - vstupní zařízení pro přístupové systémy Praha

Čtečky - vstupní zařízení pro přístupové systémy Praha

Každý přístupový systém má své vstupní zařízení neboli čtečku, která přečte RFID kartu, na základě níž rozhodne řídící kontroler o povolení přístupu.


Přístupové systémy pro panelové domy, bezkontaktní karty - řešení pro každého na míru

Přístupové systémy pro panelové domy, bezkontaktní karty - řešení pro každého na míru

Společnost MAGTRADE, s.r.o. nabízí komplexní řešení pro panelové domy, bytová družstva a společenství vlastníků v oblasti přístupových systémů a zabezpečení.


Přístupové systémy IMPRO Technologies Ltd. zastoupení pro ČR

Přístupové systémy IMPRO Technologies Ltd. zastoupení pro ČR

Společnost MAGTRADE, s.r.o. zastupuje v ČR světovou značku IMPRO Technologies Ltd, která je významným výrobcem přístupových systémů.
>
>
>