Montážní kufry vám umožní vlastní výrobu hadicSpolečnost Witzenmann z Opavy je specialista na flexibilní kovové díly. Zákazníkům nabízíme montážní kufry, které Vám umožní vlastní výrobu hadic.

Hadice pro samostatnou montáž koncovek už si můžete sami nakupovat. Vlastnoručně si je totiž vyrobíte i namontujete, a to jednoduše, bez jakéhokoli svařování a pájení. Jak? Stačí si pořídit montážní kufr od společnosti Witzenmann Opava.

Montážní kufr, který vám v naší společnosti nabízíme, obsahuje vše potřebné pro výrobu a montáž hadic RS 341 SOO. Co vše vám tedy montážní kufr nabízí? Najdete zde:

- nářadí
- spotřební materiál
- úderový lis
- řezák
- dvě svorky
- matice z niklované mosazi
- těsnění TEMASIL
- zajišťovací svěrné kroužky

Když máte montážní kufr, nic vám tak už nebrání ve výrobě flexibilních hadic RS 341 S00, které skvěle využijete pro vedení plynných i kapalných médií. Postup je velmi jednoduchý. Naměříte a oddělíte potřebnou délku hadice, nasadíte na ni převlečnou matici a upevníte příslušnou svorku. Poté několika údery pohyblivou částí lisu rozlisujete dvě poslední vlny tak, abyste vytvořili rovné ploché přírubové osazení. Za rozlisované vlny pak nasunete příslušný zajišťovací svěrný kroužek a uzavřete ho. Do matic na obou koncích hadice následně jednoduše vložíte příslušné těsnění a hadice je připravena na montáž. Při montáži tak nemusíte složitě shánět jednotlivé díly a zdržovat se, naše montážní kufry nabízí vše potřebné pěkně pohromadě.

Ptáte se, kde můžete hadice RS 341 S00 využít? Možností je hned několik. Tyto flexibilní, odolné a vysoce funkční celokovové hadice s paralelní prstencovou vlnou skvěle obstojí jako pružná připojení pro rozvody zemního plynu, svítiplynu, koksárenského plynu i bioplynu, ale i při vedení topného oleje, pitné i užitkové vody či stlačeného vzduchu. Lze je libovolně ohýbat a tvarovat přesně dle vašich aktuálních potřeb, jsou tak skvělým flexibilním připojení pro většinu spotřebičů.

Pořiďte si i vy montážní kufr od společnosti Witzenmann Opava. Získáte plně vybavenou dílnu pro rychlou výrobu a montáž flexibilních hadic.Zadavatelem microsite je firma 

Witzenmann Opava, spol. s r.oChropyňská strojírna, a.s.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Při zápůjčce strojů a nářadí na víkend poskytujeme slevu – 30 %!

PROFI-TECHNIK s.r.o. Prodejna a půjčovna nářadí Liberec

Při zápůjčce strojů a nářadí na víkend poskytujeme slevu – 30 %!

Půjčovna a prodejna nářadí PROFI-TECHNIK s.r.o. - o víkendech poskytujeme výhodnou slevu až 30%!


Elektroservis a opravy čerpadel, převíjení elektromotorů

Elmot Milan Vašuta

Elektroservis a opravy čerpadel, převíjení elektromotorů

Převíjení elektromotorů, servis a opravy čerpadel, revize elektromotorů a čerpadel i ručního nářadí, dopravu do 24 hodin zajistí v Brně firma Elmot


Malířské válečky pěnové, plyšové, příslušenství, výroba a prodej

IPC plast spol. s r. o.

Malířské válečky pěnové, plyšové, příslušenství, výroba a prodej

Malířské válečky pěnové, plyšové pro profesionály i kutily, různých rozměrů a použití, výrobu a prodej realizuje společnost IPC plast spol. s r. o., okres Pelhřimov.


Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Ploberger s.r.o.

Zprostředkování firemního vybavení jako je nářadí, technika do provozu i dílny

Vybavení jako je nářadí a technika do vašeho firemního provozu či dílny vám zajišťuje společnost Ploberger s.r.o. ze Znojma, která své služby zprostředkovává v České Republice i zahraničí.


Elektromotory - výroba a prodej, jednofázové, nevýbušné a repasované

KRES spol. s r.o. opravy elektromotorů a čerpadel

Elektromotory - výroba a prodej, jednofázové, nevýbušné a repasované

KRES spol. s. r. o. je Krnovský elektro, který se zaměřuje na výrobu, prodej a servis jednofázových, nevýbušných a repasovaných elektromotorů v Krnově a okolí.