Zadavatelem microsite je firma Miroslav Veselý Odtahovka Veselý


Odtahová služba Jičín je tu pro vás 24 hodin dennědopravní nehoda


Vypovědělo vám vaše auto v půlce cesty službu a potřebujete odtahovou službu? Nebo jste měli nepříjemnou dopravní nehodu, která vám nedovolí pokračovat v jízdě? Odtahovka Veselý je vám k dispozici. Naše odtahová služba nabízí služby řidičům v nouzi po celé České republice, ale i v evropských zemích. Ať už tak problém s autem řešíte kdekoli, naše odtahová služba se o vás postará.

Rychlost, flexibilita a kvalitní servis, to jsou věci, na kterých si naše odtahová služba zakládá. U nás proto nejste ničím omezeni a obrátit se na nás můžete v jakoukoli hodinu, ve všední den, v neděli i ve svátek. Naše odtahová služba je vám totiž k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

K odtažení vozidel využíváme hned dva speciální vozy. V případě, že máte problém, jsme proto schopni hned reagovat a na místo nehody dorazíme bez zbytečných prodlev. Kromě odtažení vozidla navíc nabízíme také pick-up servis, odvoz vozidel na vlečeném voze, nebo úschovu havarovaných vozidel v zajištěném objektu.

Odtahovka Veselý se snaží nabízet komplexní služby pro každého. Naše odtahová služba je proto smluvním partnerem řady asistenčních služeb jako jsou:

- ACA 1213
- AXA ASSISTANCE
- eurocross assistance
- CORIS assistance
- EUROP assistance
- global assistance
- MONDIAL assistance
- SOS Assist

Ať už vás tak na cestách potká cokoliv, naše odtahová služba se postará o vaše bezpečí a pohodlí. Najdete nás ve městě Jičín, odtahové služby ale poskytujeme klientům po celé České republice.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Spolehlivý nonstop odtah vozidel v rámci celé ČR

Spolehlivý nonstop odtah vozidel v rámci celé ČR

Provozujeme spolehlivý odtah vozidel bez zbytečných průtahů vás ihned odtáhneme na požadované místo - Nonstop odtah vozidel - Odtahovka Veselý Jičín


Vyprošťování vozidel a užitkových vozů | Jičín

Vyprošťování vozidel a užitkových vozů | Jičín

Nevíte si rady jak vyprostit Vaše vozidlo či užitkový vůz? Volejte Odtahovou Veselý - Jičín. Pokud budete znát naše číslo, už Vás nikdy nezaskočí, to že Vám dojde benzín, nenadálá porucha nebo nehoda. Vaše užitkové vozidlo ...


Odtahová služba | Hradec, Hořice, Sobotka, odtah vozů Libáň, Chlumec

Odtahová služba | Hradec, Hořice, Sobotka, odtah vozů Libáň, Chlumec

Miroslav Veselý Odtahovka Veselý - zajišťuje Odtahové a asistenční služby 24 hodin denně 365 dní v roce s námi nikdy nezůstanete na místě. Odtáhneme Vás z Hradce Králové, Hořic, Sobotky, Libáně, Chlumce nebo odkudkoliv v České ...


Odtahová služba, odtahovka, vyprošťování vozidel, asistenční služba, non stop

Odtahová služba, odtahovka, vyprošťování vozidel, asistenční služba, non stop

Zajišťujeme v ČR a v celé Evropě odtahovou a asistenční službu, vyprostíme Vaše vozidlo a odvezeme ho bez zbytečného čekání.


Odtahová služba - nonstop odtahovka z Jičína

Odtahová služba - nonstop odtahovka z Jičína

Odtahová služba Miroslav Veselý je nonstop odtahovka z Jičína. Rozbil se Vám Váš vůz, havarovali jste, něco se pokazilo? Nezoufejte - jsme tu pro Vás a rádi Vám pružně pomůžeme. Naše odtahovka funguje nonstop a nemusíte se tak bát, ...
>
>