Zadavatelem microsite je firma ATECH Assistance, s.r.o. - servisServis automatických dveří vám nabízíme 24 hodin denněservis automatických dveří


Provádíme servis automatických dveří a to 24 hodiny denně.

Automatické dveře najdete například v nákupních centrech, bankách či nemocnicích, zkrátka všude tam, kde je hodně lidí, kteří se chtějí rychle a pohodlně dostat do objektu a zase z něj odejít. V případě, že se automatické dveře porouchají, je proto nutné jednat velmi rychle. Ve společnosti ATECH Assistance jsme na podobné situace skvěle připraveni - nabízíme vám servis automatických dveří 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí se na nás obrátit a automatické dveře ve vašem objektu budou brzy opět fungovat tak, jak mají.

Ve společnosti ATECH Assistance jsme si vědomi toho, že porouchané automatické dveře mohou způsobit řadu nepříjemností - od nespokojených zákazníků a front, až po problémy s dodávkou zboží či příjmem pacientů. U nás proto nepracujeme pouze ve všední dny. Naše expresní servisní linka je tu pro vás ve dne i v noci po celý týden. V případě, že potřebujete servis automatických dveří, nám tak stačí zavolat a my vše zajistíme, jak nejrychleji to půjde.

Servis automatických dveří společnosti ATECH Assistance je velmi flexibilní nejen po časové stránce. Naše společnost je unikátní také širokým spektrem služeb, které nabízí. Servis automatických dveří u nás tak není ničím omezen. Opravíme automatické dveře všech známých značek. Servis tak zajistíme pro:

- automatické dveře posuvné, teleskopické posuvné, obloukové, skládací
- automatické pohony na otočných dveřích
- automatické dveřní ovladače jednokřídlových nebo dvoukřídlových otočných dveří
- hliníkové prosklené konstrukce
- vratové systémy sekční, skládací, posuvné

Společnost ATECH Assistance najdete v obci Rohoznice (okres Pardubice), servis automatických dveří vám ale nabízíme po celé České republice. Pokud tak i vás trápí nefunkční automatické dveře, neváhejte se na nás obrátit. My vaše problémy vyřešíme ihned.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>