Úložné systémy i další elektromateriál skladem - Praha

Elektromontážní firmy, specializované prodejny, ale i stavební společnosti a výrobní podniky nakupují elektromateriál ve velkém a potřebují tak spolehlivého dodavatele. Patříte i vy do jedné z těchto kategorií? Obraťte se na společnost EMAS ELEKTROMATERIÁL a už nikdy se vám nestane, že by vám některá součástka chyběla. My totiž nabízíme úložné systémy i elektromateriál všeho druhu od českých i zahraničních výrobců. Veškeré zboží navíc máme díky bohatým skladovým zásobám k dispozici ihned.

Ve společnosti EMAS ELEKTROMATERIÁL víme, že široká nabídka je při nákupu elektromateriálu to nejdůležitější. Na skladu proto máme trvale více než 7900 položek. Ať už tak potřebujete úložné systémy, nebo jiný elektromateriál v jakémkoli množství, u nás nemusíte čekat na jejich dodání. Stačí navštívit náš prodejní sklad a vše si odvezete během jedné návštěvy.

Jaký elektromateriál vám v naší společnosti nabízíme? Výběr je skutečně velmi široký. U nás tak seženete skutečně vše, co pro své podnikání potřebujete. Najdete u nás rozličné kabely, vodiče, jističe, chrániče, vypínače, spínače, zásuvky, pojistky, relé i další elektromateriál od osvědčených výrobců.

Nezapomínáme ale ani na úložné systémy, které jsou pro ochranu drátů a vodičů často velmi důležité. Seženete u nás tak například:

- Trubky – ohebné a pevné plastové trubky, kovové trubky
- Instalační lišty
- Kabelové lávky
- Krabice, vývodky, kabelové chráničky
- Kabelové žlaby
- Systémy ukládání vedení

Také v tomto případě dbáme na to, aby byly všechny produkty kvalitní a osvědčené. Úložné systémy vám proto nabízíme od světově uznávaných výrobců, jako jsou například CABLOFIL, IBOCO, OBO či WAPRO.

Stačí nám tak sdělit, jaký elektromateriál zrovna potřebujete, a my vaší objednávku vyřídíme ihned a bez zbytečného zdržování. Úložné systémy i další elektromateriál vám nabízíme v prodejním skladu Praha, každý všední den je tu pro vás ale i prodejna ve městě Mladá Boleslav.Zadavatelem microsite je firma 

EMAS ELEKTROMATERIÁL a.s.Římskokatolická farnost Pečky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Kioskové trafostanice na klíč, betonové kiosky - nejmodernější trafostanice

S.G. CZ, spol. s r.o.

Kioskové trafostanice na klíč, betonové kiosky - nejmodernější trafostanice

Kioskové trafostanice na klíč, betonové kiosky - nejmodernější trafostanice s výbornou variabilitou a nízkými náklady dodává firma S.G. CZ, spol. s r.o. v Brně.


Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

DK-ELVIS s.r.o.

Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Kompenzaci účiníku – regulace jalového výkonu – zajišťují kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR a stykače, k prodeji u DK-ELVIS s.r.o. v Ostravě a na e-shopu.


Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

LAPP Czech Republic s.r.o.

Velkoobchod průmyslových kabelů - ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, flexibilní, instalační, jednožilové

Firma LAPP Czech Republic s.r.o. Zlín je dodavatelem průmyslových kabelů a kabelového příslušenství. Mezi naše hlavní produkty patří ÖLFLEX průmyslové kabely připojovací, ovládací, instalační atd.


Kompletní elektromontážní práce, domovní  a průmyslové elektromontáže

EPRO Trutnov s.r.o.

Kompletní elektromontážní práce, domovní a průmyslové elektromontáže

Firma EPRO Trutnov se zabývá celkovými elektroinstalacemi a provádí veškeré elektromontážní práce.


Datová, síťová a sběrnicová technika, optické kabely, měřící technika Slaný

Helukabel CZ s.r.o.

Datová, síťová a sběrnicová technika, optické kabely, měřící technika Slaný

Datová, síťová a sběrnicová technika, optické, měděné, průmyslové kabely, přípojky, systémové skříně a měřící techniku vyrábí a dodává Helukabel CZ s.r.o., Slaný.