Výkup autovraků i jejich ekologická likvidace - PardubiceEkologická likvidace vozidel - výhodný výkup autovraků, zajistíme odvoz autovraků a následně zajistíme bezplatnou ekologickou likvidaci a vystavení protokolu - Kovošrot Jarý Pardubice

Stojí vám na zahradě autovrak, k jehož plánované opravě nikdy nedošlo a už ani nedojde? Chcete se ho zbavit, ale nevíte na koho se obrátit? Pokud jste z měst Pardubice, Hradec Králové nebo širokého okolí, využijte služeb společnosti JARÝ. Nabízíme totiž výkup autovraků, jejich ekologickou likvidaci i další užitečné služby.

Výkup autovraků je pro vás výhodný – uděláte si pořádek na dvoře či zahradě, prospějete životnímu prostředí a ještě můžete ušetřit peníze. Ekologická likvidace autovraků je totiž ze zákona povinná. Pokud tak nedodržíte předepsané postupy, můžete mít problémy s odhlášením vozidla, ale i s nejrůznějšími pokutami.

Myslíte si, že je jedno, komu výkup autovraku a likvidaci vozidla svěříte? Tak to jste na omylu. Autovraky totiž mohou obsahovat řadu nebezpečných látek, které mohou při neodborné manipulaci uniknout do půdy, vody nebo ovzduší a poškodit je. Výkup autovraků a jejich následná likvidace tak vyžaduje maximální opatrnost, zkušenosti a také moderní technologie. To vše ve společnosti JARÝ máme, pokud tak chcete mít jistotu, že likvidace autovraku proběhne tak, jak má, obraťte se na nás.

Jak tedy výkup autovraků a jejich likvidace funguje? Je to jednoduché. Autovrak dovezete spolu s potřebnými dokumenty do naší sběrny ve městě Pardubice a my se už o vše postaráme. Je váš autovrak nepojízdný a nemáte ho k nám jak dopravitt? I na to jsme připraveni. V případě potřeby vám totiž výkup autovraků nabízíme včetně jejich odvozu.

Ekologickou likvidaci autovraků pak provádíme zcela zdarma a přesně dle předepsaných postupů. Od vás budeme potřebovat pouze velký technický průkaz vozidla, občanský průkaz majitele nebo jeho zástupce a 15 minut vašeho času, během kterých vám vystavíme protokol o provedené likvidaci autovraku. Budete tak moci bez problémů vozidlo odhlásit i ukončit jeho povinné ručení.

Využijte výkup autovraků a jejich ekologickou likvidaci, kterou vám nabízí společnost JARÝ. Vyhnete se problémům s úřady a navíc prospějete životnímu prostředí. Výkup autovraků vám nabízíme ve městě Pardubice, k dispozici jsme ale i zákazníkům z Hradce Králové a širokého okolí.Zadavatelem microsite je firma 

JARÝ s.r.o.Plastové a laminátové bazény Liberec, Bazénové zastřešení a různé příslušenství, montáž, servis.

Plastové a laminátové bazény Liberec, Bazénové zastřešení a různé příslušenství, montáž, servis

Zemní, stavební a jeřábnické práce, demolice, těžba nerostů - služby od firmy s tradicí od roku 1991.

Zemní, stavební a jeřábnické práce, demolice, těžba nerostů - služby od firmy s tradicí od roku 1991
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výkup autobaterií a akumulátorů v Krnově, za příznivé ceny

MR STEEL GROUP s.r.o.

Výkup autobaterií a akumulátorů v Krnově, za příznivé ceny

Společnost MR STEELGROUP je významná firma v ČR, zabývající se výkupem a zpracováním ocelového odpadu. Nemalou činností společnosti je sběr a výkup vyřazených autobaterií a akumulátorů za dobré ceny.


Veterinární asanace - zpracování živočišného odpadu podle platných předpisů

AGRIS spol. s r.o.

Veterinární asanace - zpracování živočišného odpadu podle platných předpisů

Veterinární asanaci zajišťuje společnost Agris spol. s r.o. z Medlova. Provádíme likvidaci a zpracování živočišného odpadu pro Brno a okolí, podle platných předpisů.


Kovošrot, ekologická likvidace autovraků, vozidel Vsetín

Kovošrot Kubík s.r.o.

Kovošrot, ekologická likvidace autovraků, vozidel Vsetín

Přejímku, zpracování i ekologickou likvidaci autovraků zajistí společnost Kovošrot Kubík s.r.o. ve Vsetíně. Vydání dokladu o převzetí vozu k likvidaci.


Kovošrot a výkup kabelů, kovů a šrotu za výhodné výkupní ceny, přistavení kontejneru

Demonta T, s.r.o. - Centrála Výkup kovošrotu a barevných kovů

Kovošrot a výkup kabelů, kovů a šrotu za výhodné výkupní ceny, přistavení kontejneru

Prodejte kovový šrot či kabely v jednom z našich středisek DEMONTA T, s.r.o, za které Vám výhodně zaplatíme. Poskytujeme také přistavení kontejneru.


Výhodný výkup olověných autobaterií i s elektrolytem a akumulátorů za nejlepší výkupní cenu!

OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a výkup kovu Opava

Výhodný výkup olověných autobaterií i s elektrolytem a akumulátorů za nejlepší výkupní cenu!

Firma OPAMETAL s. r. o. sídlící v Opavě provozuje služby kovošrotu a sběrnu pro výkup autobaterií a kovů. Pro své zákazníky nabízíme výhodné výkupní ceny.