Sušiče zbaví vzduch přebytečné vlhkostiSušiče od společnosti TECHNO-AIR jsou navíc ekologické, velmi účinné a nehlučné. Také jejich montáž a ovládání jsou velmi snadné.

K čemu slouží sušiče? Vlhkost je přirozenou součástí vzduchu. Při nasátí a stlačení vzduchu kompresorem se pak její míra ještě zvyšuje a v podobě vodní páry se dostává do potrubí i koncových zařízení, kde může působit velmi agresivně a způsobit nemalé škody. Jak ale vlhkosti v jejím šíření zabránit? Řešení nabízí sušiče vzduchu, které seženete ve společnosti TECHNO-AIR.

Ve společnosti TECHNO-AIR vám chceme vždy nabídnout co největší výběr. Také sušiče u nás proto seženete hned ve dvou variantách. Můžete si tak zvolit sušič, který vám bude svojí konstrukcí a efektivitou lépe vyhovovat. Pro méně náročné podmínky jsou ideální sušiče kondenzační, které fungují na principu ochlazení proudu stlačeného vzduchu pod teplotou rosného bodu. Vzduch přicházející z kompresoru či pneumatického systémy je tak díky kondenzaci zbaven přebytečné vlhkosti a připraven k dalšímu použití. Takto upravený vzduch odpovídá požadavkům kvality 4. třídy, kondenzační sušič je tak vhodný tam, kde se rosný bod pohybuje kolem 2 až 3 oC.

V případě, že máte na kvalitu vzduchu vyšší nároky, je tu pro vás sušič adsorpční. Ten dosahuje rosného bodu až -70 oC, nabízí tak maximální vysušení vzduchu. Jak adsorpční sušič funguje? Tvoří ho dvě nádoby naplněné látkou s vysokou schopností vázat vzdušnou vlhkost. Proud vzduchu je pak veden do jedné z těchto nádob, kde proběhne důkladný proces sorpce, tedy vysušení vzduchu. Adsorpční sušiče tak skvěle obstojí i ve velmi náročných provozech, hodí se také tam, kde jsou potrubní rozvody vystaveny velkému mrazu.
Sušiče tlakového vzduchu přináší uživateli celou řadu výhod. Nejen že snižují náklady spojené s údržbou pneumatických zařízení a zvyšují jejich životnost, sušiče v některých případech také přímo ovlivňují kvalitu výroby.

Pořiďte si i vy kvalitní sušiče vzduchu a ušetříte nemalé peníze. Pro více informací nás navštivte ve městě Jablonec nad Nisou nebo se podívejte na naše webové stránky.

Velkoobchod s cukrovinkami Berka, zásobování velkoobchodů a maloobchodů cukrovinkami a kávou.

Velkoobchod s cukrovinkami Berka, zásobování velkoobchodů a maloobchodů cukrovinkami a kávou

Topenářské, vodoinstalační a plynařské práce Olomouc, rozvody vody, montáž podlahového topení.

Topenářské, vodoinstalační a plynařské práce Olomouc, rozvody vody, montáž podlahového topení
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Domácí vodárny Grundfos a Sigma – opravy a servis prováděný specialisty s širokou působností

Metaservis s.r.o. - opravy čerpadel a vodáren

Domácí vodárny Grundfos a Sigma – opravy a servis prováděný specialisty s širokou působností

Opravy a servis domácích vodáren Grundfos a Sigma provádí v širokém okolí nejen Šumperku a Jeseníku odborníci ze společnosti Metaservis s.r.o. - opravy čerpadel a vodáren.


Opravy a montáže čerpadel a příslušenství Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpací technika Vrchlabí

Opravy a montáže čerpadel a příslušenství Vrchlabí

Zajišťujeme opravy a montáže čerpadel a příslušenství ve městech Vrchlabí a Mladá Boleslav - ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o.


Aplikační technologie pro lakování v provedeních pro manuální nebo robotizovaná pracoviště

Media CZ s.r.o. Aplikační systémy barev Liberec

Aplikační technologie pro lakování v provedeních pro manuální nebo robotizovaná pracoviště

Media CZ a Media SK patří v Čechách a na Slovensku mezi nejvýznamnější dodavatele kompletních aplikačních systémů dvoukomponentních barev.


Oběhová čerpadla Weberman pro topné systémy a solární okruhy

KOVER, spol. s r.o.

Oběhová čerpadla Weberman pro topné systémy a solární okruhy

Vyměňte stávající oběhové čerpadlo za nové a snižte výrazně svou spotřebu za elektrickou energii. Pořiďte si oběhové čerpadlo Weberman pro topné systémy a solární okruhy u firmy KOVER v Jeseníku.


Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

MIVOTOP s.r.o. Vytápění, voda, plyn

Výkonná tepelná čerpadla na vzduch a vodu - prodej, montáž, servis

Výkonná tepelná čerpadla s dlouholetou zárukou na vzduch a vodu naleznete u firmy MIVOTOP s.r.o. z Opavy. Prodej, montáž a komplexní servis čerpadel provádí po celé České republice.