Čištění podlah - půjčovna strojů, Praha 5

Díky profesionálnímu čištění podlah a půjčovně strojů pro jejich čištění máte možnost vrátit se o několik let zpět a obnovit zašlý lesk vaší podlahy.Půjčovna strojů BOMA PARKET vám nabízí novinku v oblasti čištění podlah.


Jak na to? Stačí se obrátit na společnost BOMA PARKET Praha a využít naší půjčovny strojů. Zde vám totiž nabízíme absolutní novinku pro čištění podlah a jejich renovace – revoluční přístroj Bona Power Scrubber.

Jak se přístroj Bona Power Scrubber pro čištění podlah obsluhuje a na jakém principu pracuje? Je to velmi jednoduché. Přístroj totiž funguje podobně jako vysavač. V jedné fázi tak nanášíte na podlahu vodu společně s účinným přípravkem Bona Deep Clean Solution, který rozpustí i odolné skvrny a nečistoty, díky své šetrnosti je ale vhodný i pro čištění lakovaných či olejovaných podlah. V druhé fázi pak vodu se všemi nečistotami jednoduše vysajete zpět do stroje a je hotovo. Bona Power Scrubber používá při čištění podlah 2 rotační válcové kartáče, které jsou velmi účinné, zároveň ale nepoškrábou ani tu nejcitlivější podlahu.

Nabízíme vám navíc kartáče vhodné do interiérů i pro čištění podlah na venkovních terasách. Čištění podlah i renovace podlah tak budou díky přístroji Bona Power Scrubber snadné u vás doma, v hotelích a veřejných halách i v exteriérech.

Máte pocit, že renovace podlah je u vás nevyhnutelná, ale nemáte na ní dostatek peněz? Vyzkoušejte právě Bona Power Scrubber. Tento revoluční systém totiž nabízí skutečně hloubkové čištění podlah, díky kterému i velmi zašlá podlaha září jako nová. Rozsáhlé a nákladné renovace podlah tak budete po čištění tímto přístrojem moci odložit o několik let.

Zaujala vás možnost hloubkového čištění podlah? Využijte naši půjčovnu strojů na Praze 5 a vyzkoušejte Bona Power Scrubber i u vás doma. Půjčovna strojů se plně přizpůsobí vašim časovým možnostem i potřebám. Přístroj na čištění podlah si tak můžete půjčit na den, na víkend i na delší dobu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu

Laminátové podlahy Egger přímo z velkoskladu
Pokud uvažujete o koupi laminátové podlahy, velmi Vám doporučujeme značku Egger.

Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov

Podlahová prkna svým vzhledem nikdy nezklamou - reprezentativní vzhled pro Váš domov
Uvažujete, jakou podlahu vybrat? Chcete-li, aby působila stylově, doporučujeme uvažovat o podlahových prknech, které svým vzhledem nikdy nezklamou. Vyvolají vždy příjemnou atmosféru.

Vinylová podlaha WINEO kvalitní - německá podlahy, Praha

Vinylová podlaha WINEO kvalitní - německá podlahy, Praha
Chcete, aby Vaše podlaha byla trendová a vysoce kvalitní? Pak bychom Vás rádi upozornili na vinylovou podlahu od německého výrobce WINEO.
PODSTRÁNKY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY

PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY
Laminátové podlahy Egger, Parador - odolné plovoucí podlahy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy

Dřevěné podlahy, parketové vlysy
Dřevěné podlahy a parkety nejvyšší kvality od společnosti BOMA PARKET

Vinylové a PVC podlahy

Vinylové a PVC podlahy
Vinylové podlahy Wineo, DesignArt, Kingfloor, Parador, PVC podlahy GERFLOR
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOMA PARKET s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BOMA PARKET s.r.o.
www.bomaparket.cz
Adresa

Adresa

Radlická 45
Praha 5 150 00

radlice@bomaparket.cz
+420 251 551 150


Najdete nás také zde:

Facebookwww.bomaparket.czARES
captcha