Komunikační infrastruktura a datová komunikace profesionálně

Vhodně vyřešená komunikační infrastruktura je základem úspěchu každé větší firmy. Obzvláště v dnešní době, kdy je podnikání doprovázeno řadou aplikací, je tak velmi důležité aby vše fungovalo, jak má. Jak zajistit, aby datová komunikace probíhala efektivně? Obraťte se na společnost VUMS DataCom. Nabízíme moderní a kvalitní komunikační řešení pro privátní podnikové, ale i rozsáhlé veřejné datové, hlasové či multimediální sítě. Zajistíme tak, aby komunikační infrastruktura skutečně pomáhala vašemu podnikání kupředu.

Datová komunikace jde dopředu každým dnem. Je proto nutné neustále sledovat nové trendy a jít s dobou. A přesně to v naší společnosti děláme. Nespoléháme se na řešení, která fungovala před lety - stavíme nové sítě, ale také optimalizujeme ty starší přesně podle aktuálních potřeb a trendů. Výrazně tak snižujeme provozní náklady firem a zlepšujeme dostupnost jejich služeb.

Kvalitní komunikační infrastruktura se neobejde bez moderních technologií. Také na to v naší firmě myslíme. Věnujeme se tak technologiím, jako jsou SDN či NFV a nabízíme široké portfolio produktů a zařízení, která nám umožňují realizovat mnoho vzájemně kompatibilních řešení sítí LAN, WAN i MAN. Mezi nabízenými produkty tak najdete například:

- zařízení pro páteřní sítě SDH a DWDM
- přístupová zařízení k sítím SDH, TDM, FR, ATM, IP, MPLS
- bezdrátová zařízení
- zařízení pro internet a e-commerce.

Víme, že datová komunikace a komunikační infrastruktura pro vás může být velkou neznámou. Nabízíme vám proto komplexní služby od předprodejní podpory, přes odborný dohled až po školení a vzdělávání. Využít tak můžete záruční a pozáruční servis zařízení včetně dodání náhradních dílů po celé ČR, zajištění stabilního provozu komunikační infrastruktury, monitorování a analýzu komunikační infrastruktury, aplikací a síťové konektivity, nebo řízení bezpečnosti ICT služeb.

O to, aby byla komunikační infrastruktura vaší firmy skutečně efektivní, se postaráme ve společnosti VUMS DataCom. Obraťte se na nás i vy a poznáte, jak může být datová komunikace užitečná.Zadavatelem microsite je firma 

VUMS DataCom, spol. s r.o.Komplexní správa nemovitostí na území hlavního města Prahy. Zajistíme úklid, údržbu zeleně i dodávky energií.

Jsme moderní zubní klinika v Praze 4 s nadstandardním vybavením. Poskytujeme komplexní stomatologické ošetření na nejvyšší úrovni, preventivní, záchovnou a estetickou stomatologii i ortodoncii.

Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Digitální konstrukce střihů a technická příprava výroby TPV – nízkoodpadový systém

DISTING s.r.o.

Digitální konstrukce střihů a technická příprava výroby TPV – nízkoodpadový systém

Pomocí speciálních software pro oděvní průmysl vytváří firma DISTING s.r.o. Digitální konstrukce střihů na míru. V rámci TPV vytváříme ekonomicky i technicky účelná řešení s nízkoodpadovým systémem.


Softwarové řešení správy dokumentů, lokálního a síťového tisku

Kapucín - Repro, s.r.o. Kancelářská technika Třebíč

Softwarové řešení správy dokumentů, lokálního a síťového tisku

Pokud hledáte firmu, která zajistí softwarové řešení správy dokumentů, lokálního a síťového tisku nebo konfiguraci síťových úložišť, obraťte se na společnost Kapucín - Repro, s.r.o. z Třebíče.


Vyvineme pro Vás informační systémy pro MHD, průmyslové aplikace i automatizace

ELITRONIC production s.r.o. Elektrické, elektronické systémy Liberec

Vyvineme pro Vás informační systémy pro MHD, průmyslové aplikace i automatizace

Společnost ELITRONIC production s.r.o. z Liberce se zabývá již řadu let vývojem a výrobou elektronických a elektrických systému v oblastech HW i SW.


Bezpečnostní audit informačního systému - odhalte nedostatky vaší sítě

ROOT IT s.r.o.

Bezpečnostní audit informačního systému - odhalte nedostatky vaší sítě

Odhalte nedostatky vaší počítačové sítě z pohledu bezpečnosti - obraťte se na firmu ROOT IT s.r.o. z Litovle nedaleko Olomouce, která vám zajistí bezpečnostní audit informačního systému.


Aplikace Cominfo Pay2Go pro řešení placeného vstupu - evidence průchodu, nastavení poplatků, podávání zpráv, monitorování

COMINFO, a.s. Výroba turniketů a přístupových systémů

Aplikace Cominfo Pay2Go pro řešení placeného vstupu - evidence průchodu, nastavení poplatků, podávání zpráv, monitorování

Společnost COMINFO, a.s. Zlín přináší řešení placeného vstupu do prostor, které je třeba zabezpečit, monitorovat a zajistit evidenci průchodu. Aplikace Pay2Go umožňuje i podávání zpráv.