Komunikační infrastruktura a datová komunikace profesionálně

Vhodně vyřešená komunikační infrastruktura je základem úspěchu každé větší firmy. Obzvláště v dnešní době, kdy je podnikání doprovázeno řadou aplikací, je tak velmi důležité aby vše fungovalo, jak má. Jak zajistit, aby datová komunikace probíhala efektivně? Obraťte se na společnost VUMS DataCom. Nabízíme moderní a kvalitní komunikační řešení pro privátní podnikové, ale i rozsáhlé veřejné datové, hlasové či multimediální sítě. Zajistíme tak, aby komunikační infrastruktura skutečně pomáhala vašemu podnikání kupředu.

Datová komunikace jde dopředu každým dnem. Je proto nutné neustále sledovat nové trendy a jít s dobou. A přesně to v naší společnosti děláme. Nespoléháme se na řešení, která fungovala před lety - stavíme nové sítě, ale také optimalizujeme ty starší přesně podle aktuálních potřeb a trendů. Výrazně tak snižujeme provozní náklady firem a zlepšujeme dostupnost jejich služeb.

Kvalitní komunikační infrastruktura se neobejde bez moderních technologií. Také na to v naší firmě myslíme. Věnujeme se tak technologiím, jako jsou SDN či NFV a nabízíme široké portfolio produktů a zařízení, která nám umožňují realizovat mnoho vzájemně kompatibilních řešení sítí LAN, WAN i MAN. Mezi nabízenými produkty tak najdete například:

- zařízení pro páteřní sítě SDH a DWDM
- přístupová zařízení k sítím SDH, TDM, FR, ATM, IP, MPLS
- bezdrátová zařízení
- zařízení pro internet a e-commerce.

Víme, že datová komunikace a komunikační infrastruktura pro vás může být velkou neznámou. Nabízíme vám proto komplexní služby od předprodejní podpory, přes odborný dohled až po školení a vzdělávání. Využít tak můžete záruční a pozáruční servis zařízení včetně dodání náhradních dílů po celé ČR, zajištění stabilního provozu komunikační infrastruktury, monitorování a analýzu komunikační infrastruktury, aplikací a síťové konektivity, nebo řízení bezpečnosti ICT služeb.

O to, aby byla komunikační infrastruktura vaší firmy skutečně efektivní, se postaráme ve společnosti VUMS DataCom. Obraťte se na nás i vy a poznáte, jak může být datová komunikace užitečná.Zadavatelem microsite je firma 

VUMS DataCom, spol. s r.o.Kompletní vybavení pro běžkaře. Prodejna, půjčovna, servis a agentura.

Zemní, stavební a jeřábnické práce, demolice, těžba nerostů - služby od firmy s tradicí od roku 1991.

Zemní, stavební a jeřábnické práce, demolice, těžba nerostů - služby od firmy s tradicí od roku 1991
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Bezpečnostní audit informačního systému - odhalte nedostatky vaší sítě

ROOT IT s.r.o.

Bezpečnostní audit informačního systému - odhalte nedostatky vaší sítě

Odhalte nedostatky vaší počítačové sítě z pohledu bezpečnosti - obraťte se na firmu ROOT IT s.r.o. z Litovle nedaleko Olomouce, která vám zajistí bezpečnostní audit informačního systému.


Výrobní informační systém MES Merz Liberec, sledování efektivnosti výroby, strojů a pracovníků

Merz s.r.o.

Výrobní informační systém MES Merz Liberec, sledování efektivnosti výroby, strojů a pracovníků

Výrobní informační systém MES Merz Liberec, sledování efektivnosti výroby, strojů a pracovníků, služby v IT pro výrobní podniky.


Mzdový účetní software Ainex - komplexní funkčnost za nízkou cenu

ProgEco s.r.o. AINEX - účetní software

Mzdový účetní software Ainex - komplexní funkčnost za nízkou cenu

Hledáte-li program na zpracování mezd, který bude snadný, zajistí komplexní funkčnost a přitom bude mít nízkou cenu, pak vám účetní software Ainex splní všechny požadavky.


Chytrá komunikace a bezpečné propojení technologií v oblasti Internetu věcí

GORDIC spol. s r.o.

Chytrá komunikace a bezpečné propojení technologií v oblasti Internetu věcí

Společnost MyMight a Gordic z Jihlavy Vám představují inteligentní platformu pro jednodušší způsob komunikace a bezpečné propojení různých technologií v oblasti Internetu věcí (IoT).


Prodej výpočetní techniky, opravy PC Litomyšl, servis PC a telefonů, tabletů, tiskáren a monitorů

CompAct s.r.o.

Prodej výpočetní techniky, opravy PC Litomyšl, servis PC a telefonů, tabletů, tiskáren a monitorů

Prodej výpočetní techniky, opravy PC Litomyšl, servis PC a telefonů, tabletů, tiskáren a monitorů.