Zemní protlaky – a kopání vás už nebude omezovat, Hradec KrálovéPodvrty pod komunikacemi, silnicemi, železnicemi, vozovkami, vodními toky, stavbami, ..

Že jste pojem “zemní protlaky” nikdy neslyšeli? Zavádění inženýrských sítí sebou nese řadu komplikací. Kopání bagrů a hluboké díry totiž nejen ničí okolní krajinu, ve velkých městech působí také dopravní komplikace a nepříjemně omezují život obyvatel. Ve společnosti Zempro Dvůr Králové ale víme, jak se podobným komplikacím vyhnout. Realizujeme totiž zemní protlaky pomocí moderního přístroje GRUDOMAT. Zavádění inženýrských sítí v centru města, pod železnicí nebo pod vodotečí se tak díky nám obejde bez větších omezení.

Ptáte se, jaké výhody vám zemní protlaky mohou přinést? Je jich celá řada. Pneumatické zařízení GRUNDOMAT, které v naší firmě pro zemní protlaky používáme je vybaveno pohyblivou hlavicí se sekáčem, pomocí které narušuje okolní zeminu a tu pak pěchuje kolem sebe. Zemní protlaky tak díky moderní technologii vytváříme nejen přesně, ale také rychle a to průměrnou rychlostí až 10m/hod.

GRUNDOMAT sebou navíc okamžitě vtahuje ochranné trubky z PE, PVC nebo PE- X podle typu zeminy. Umisťování podzemních vedení, či zavádění domovních přípojek je tak možné i bez velkých výkopů. Zemní protlaky vám tak šetří nejen čas, ale i náklady za stavební práce. Také omezení silničního provozu je díky nim minimální.

Další nespornou výhodnou, které zemní protlaky nabízí, je ochrana životního prostředí. Velké výkopy totiž často nenávratně poškodí krajinu a její přirozený ekosystém. Zemní protlaky ale dovolí zavádění podzemních sítí kdekoli téměř bez porušení okolního prostředí. Potřebujete zbudovat inženýrské sítě v místě, kde je rybník nebo jiná vodní plocha? Pro společnost Zempro to není žádný problém. Zemní protlaky totiž zajistí potřebné zasíťování i bez zásahu do krajiny.

Potřebujete i vy zavést inženýrské sítě, ale nechcete se omezovat výkopy? Obraťte se na naši společnost a domluvte si informativní schůzku. Zajistíme pro vás detailní změření pozemku a zdarma vám vytvoříme přesnou cenovou kalkulaci. Zemní protlaky vám nabízíme v hlavním městě Praha, kde se kopání bez omezení dopravy obzvláště hodí, naše služby vám jsou ale k dispozici také pro celý Královéhradecký, Pardubický, Liberecký a StředočeskýZadavatelem microsite je firma 

ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.Kontaktujte nás
captcha

Související microsite
Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

DS Partner s.r.o. Zemní, výkopové práce Brno

Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Profesionální výkopové práce všeho druhu zajišťuje pro Brno a Blansko firma DS Partner s.r.o., která se zaměřuje na staveniště, základové desky novostaveb, bazény a rekonstrukce kanalizačních systémů.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Výstavba vodovodů a kanalizací

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce včetně terénních úprav zajišťuje pro obce, města nebo vodárenské společnosti firma VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o.


Výkopové, zemní práce a demolice objektů

BADIN s.r.o. Zemní a výkopové práce Brno venkov

Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Profesionální výkopové, zemní, bourací a demoliční práce kvalitně a za rozumnou cenu provádí v Ivančicích a okolí společnost BADIN s.r.o.


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

REIN BAU, s.r.o.

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Terénní úpravy, hloubení základů i rýh pro domovní přípojky, stavební práce při rekonstrukci bytu, obklady, omítky, rozvody i výmalbu Vám zhotoví společnost REIN BAU, s.r.o.


Vsakovací systémy, zasakovací trativody-levné řešení odvádění vody z pozemků

ROBICONT Robert Lučan Průmyslový sběrný dvůr Chropyně

Vsakovací systémy, zasakovací trativody-levné řešení odvádění vody z pozemků

Vsakovací systémy jsou levné řešení, jak odvést vodu ze zpevněných ploch. Budování zasakovacích, vsakovacích trativodů, krechtů provádí firma Robicont Chropyně - působnost Zlínský kraj.