Školení trenérů udělá z vašich lektorů profesionály - PrahaK čemu je dobré takzvané školení trenérů? Mít vzdělané zaměstnance není nikdy na škodu. A ani interní trenéři a lektoři by neměli zůstávat pozadu, neboť stále je prostor se zlepšovat.

Při přípravě projevu většina lidí dává důraz především na obsahovou stránku, už se ale tolik nesoustředí na celkovou formu vystupování. Neovládají plně melodii, tón, tempo řeči nebo výrazové projevy těla, které mohou působit jako rušivý element.

Že byste své lektory rádi vzdělávali, ale nemáte tušení, kde? Školení trenérů zajišťuje společnost DMC management consulting Praha. Reagují na potřebu moderních firem zefektivňovat vzdělávání svých zaměstnanců, čehož dosahují prostřednictvím vzdělávání interních trenérů a lektorů.

Školení trenérů je praktický program, který do vašich vlastních řad přinese nové poznatky, kvalitu a současně finanční úspory. Profesionální lektoři z DMC management consulting vyškolí vaše lidi tak, aby mohli sami na pracovišti metody lektorů okamžitě začít využívat a rozvíjeli svůj styl.

Při školení trenérů mohou zlepšit své prezentační dovednosti a rétoriku. Co je v tomto programu čeká?

- Neverbální komunikace - práce s tělem
- Správné dýchání
- Hlasové ústrojí a fonace
- Artikulace
- Hlasová hygiena
- Zvládání trémy
- Melodie a mluvní tempo řeči
- Frázování projevu

Společnost DMC management consulting připraví pro vaši firmu školení interně na klíč a to pro malou skupinu uchazečů, maximálně dvanáct ve skupině. Modul školení trenérů je možné vyučovat také v anglickém jazyce. Pokud budete mít ke vzdělávání lektorů a trenérů jakékoliv otázky, neváhejte firmu DMC management consulting kontaktovat.Zadavatelem microsite je firma 

DMC management consulting s.r.o.Zpracování sběrového textilu ze zahraničí Liberec, čistící hadry k čištění strojů, do autodílen.

Zpracování sběrového textilu ze zahraničí Liberec, čistící hadry k čištění strojů, do autodílen

Čerpadla a bazénové technologie Olomouc, vysokotlaká čerpadla, čerpací stanice.

Čerpadla a bazénové technologie Olomouc, vysokotlaká čerpadla, čerpací stanice
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

JOKR - montáže s.r.o. Revize jeřábů a zdvihacích zařízení

Revize jeřábů a zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

Realizace revizí zejména jeřábů a zdvihací techniky, pořádání školení obsluhy jeřábů, vypracování bezpečnostní dokumentace, práce dle norem a nařízení – to je JORK – montáže s.r.o.


Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP

Středisko požární ochrany František Fousek

Školení zaměstnanců v oblasti PO, BOZP a zpracování dokumentace PO, BOZP

Proškolení zaměstnanců firem a podniků v oblasti PO a BOZP zajistí na Znojemsku firma Středisko požární ochrany František Fousek. Zpracujeme také dokumentaci BOZP a PO.


Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

RIVS, s.r.o. vzdělávací agentura

Pravidelná školení a opakované přezkoušení elektrikářů dle vyhlášky č. 58/1978 Sb.

Elektro kurz, pravidelné školení a opakované přezkoušení dle vyhlášky č. 58/1978 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice pořádá vzdělávací a poradenská agentura RIVS s.r.o. v Ostravě.


Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Jan Šlegr Rekvalifikační kurzy a školení Rakovník

Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Školení, rekvalifikační kurzy, kvalifikační oprávnění a průkazy. Odborná školení a poradenské služby, revize strojů a zařízení od společnosti Jan Šlegr ve Středočeském kraji.


Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

RIVS, s.r.o. vzdělávací agentura

Doškolovací kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami

Pro získání další odborné způsobilosti ke svařování probíhají u firmy RIVS s.r.o. v Ostravě doškolovací doplňkové kurzy svařování v ochranné atmosféře, elektrickým obloukem a dalšími metodami.