Zadavatelem microsite je firma MELICHAR Liberec, s.r.o.


Přeprava nadměrných nákladů – Liberecpřeprava nadměrných nákladů


V případě, že potřebujete pohodlně nakoupit nebo naopak ze své stavby odstranit stavební nebo jiný materiál, nejspíš budete potřebovat odborníka. Přeprava ve stavebnictví jde navíc ruku v ruce s přepravou nadměrných nákladů - a to bývá teprve oříšek.

Společnost Melichar Liberec je odborník nejen na služby z oblasti přeprava nadměrných nákladů, ale na celou řadu dalších činností, které využijete nejen v případě, že stavíte domek, velkou halu, veřejnou komunikaci nebo třeba inženýrské sítě.

Společnost zajišťuje mimo jiné tyto činnosti:

- demoliční práce
- přeprava nadměrných nákladů
- přeprava běžného stavebního materiálu, přeprava sypkých materiálů, přeprava palet
- těžební práce a HTÚ
- stabilizace zemin
- recyklace štěrkových cest
- výstavba domů, komunikací i inženýrských sítí různých typů na klíč

Přepravu materiálu i přepravu nadměrných nákladů zajišťujeme například nákladními auty s hydraulickou rukou, přistavením kontejneru (vhodné pro sypké materiály a odpady). V rámci přepravy nadměrných nákladů přepravujeme rovněž nejrůznější stroje.

Společnost Melichar Liberec specializující se mimo jiné i na přepravu nadměrných nákladů je držitelem certifikátu Integrovaný systém řízení ČSN EN ISO 9001:2001, ČSN EN ISO 14001:2005.

Hledáte specialistu na přepravu nadměrných nákladů? Kontaktujte společnost Melichar Liberec - najdete nás na adrese Kateřinská 83. Neváhejte rovněž navštívit naše webové stránky, na kterých se o našich službách včetně přepravy nadměrných nákladů dozvíte více.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Špičková přeprava materiálů, nákladů a strojů

Špičková přeprava materiálů, nákladů a strojů

Firma Melichar Liberec  s r.o. představuje renomovanou firmu s moderním vybavením pro spolehlivou přepravu materiálů, nákladů a strojů.


Přeprava sypkých materiálů, nadrozměrných, strojů, odpadů, kontejnerů

Přeprava sypkých materiálů, nadrozměrných, strojů, odpadů, kontejnerů

Zajišťujeme přepravu různých sypkých materiálů, přepravíme i nadrozměrné náklady, stoje, odpady i kontejnery vlastním vozovým parkem.


Těžební práce, zemní práce, násypová tělesa, odkopávky

Těžební práce, zemní práce, násypová tělesa, odkopávky

Naše firma MELICHAR Liberec, s.r.o. zajišťuje těžební práce, zemní práce, násypová tělesa a odkopávky.


Výstavba pozemních komunikací, které vydrží - Liberec

Výstavba pozemních komunikací, které vydrží - Liberec

Chodníky, příjezdové cesty i silnice. Veškeré pozemní komunikace jsou vizitkou toho, jak žijeme. Proto je potřeba mít je vždy v tom nejlepším stavu. Rozbitý chodník, nedodělaná příjezdová cesta nebo silnice plná děr proto není ideální ...


Stabilizace zemin, zlepšování vlastností zemin pojivy, úprava, recyklace

Stabilizace zemin, zlepšování vlastností zemin pojivy, úprava, recyklace

Zajišťujme stabilizace zemin a zlepšujeme její vlastnosti pomocí všech druhů pojiv, včetně úpravy a recyklace vytěžených a vybouraných materiálů.
>
>
>