Kamionová doprava a spediční služby bez komplikací PříbramDopravit zboží z bodu A do bodu B rychle, levně a bez poškození, to jsou parametry, které by měla kvalitní kamionová doprava zajistit.

Ne vždy tomu tak ale je a často se stává, že váš náklad na místo určení dojde se zpožděním nebo jsou křehké kusy rozbité. Vyhněte se podobným nepříjemnostem a využijte kamionové dopravy a dalších spedičních služeb společnosti DORYS CZ. Naše kamionová doprava a spediční služby nabízí přepravu zboží po celé Evropě.

Ve společnosti DORYS CZ víme, že úspěšná kamionová doprava stojí především na dobře vybaveném vozovém parku. I v tomto ohledu vám proto vycházíme maximálně vstříc. V současné době provozujeme vozidla DAF a MERCEDES. Jde o plachtové návěsy a tandemové soupravy, SOLO nákladní vozidla. Nabízíme také přepravu kontejnery o objemu 6 až 30 tun. Naše doprava je vám tak k dispozici, ať už potřebujete pomoc na stavbě, převést jednorázovou zásilku nebo pravidelně obchodujete se zahraničím. Mezi naše služby patří například:

- odvoz sutí, odpadů, materiálu
- přeprava sypkého materiálu, odvoz písku, štěrku
- přeprava kusových zásilek.

Protože se snažíme uspokojit opravdu všechny vaše potřeby, jsme tu pro vás i v případě, že na přepravu zboží naše kamionová doprava nestačí. V takových situacích přichází na řadu naše spolehlivé spediční služby, v rámci kterých zajistíme přepravu vašeho zboží i do vzdálených zemí. Spolupracujeme s mnoha osvědčenými dopravci všeho druhu, naše spediční služby vám proto pomohou najít ideální řešení v každé situaci.

Kamionová doprava i spediční služby vám jsou ve společnosti DORYS CZ k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pokud proto i vy řešíte problémy s přepravou zboží, neváhejte se nás kdykoli obrátit. U nás totiž neříkáme, že něco nejde, naše kamionová doprava a spediční služby si poradí s každou zakázkou.Zadavatelem microsite je firma 

DORYS CZ, s.r.o. Transport - SpeditionProjekční kancelář Praha, projektové dokumentace, návrhy interiérů, rekonstrukce objektů.

Projekční kancelář Praha, projektové dokumentace, návrhy interiérů, rekonstrukce objektů

Rychloservis Performance Team Praha, servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW.

Rychloservis Performance Team Praha, servis vozů Škoda, Volkswagen, Seat, Audi a BMW
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

David Kolarovič DAKO služby

Filtrování a zasílání poptávek ze stavebnictví, strojírenství a dopravy

Poptáváte služby a materiály z oblasti stavebnictví, strojírenství a dopravy z celé České republiky? Kontaktujte Olomouckou firmu Dako služby - David Kolarovič, která vám zajistí filtrování poptávek.


Přeprava paletového zboží, sypkého i tekutého materiálu

ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Přeprava paletového zboží, sypkého i tekutého materiálu

Dopravně spediční služby přímo na míru dle Vašeho přání. Přeprava sypkých i tekutých materiálů, odpadů i železného a neželezného zboží. Výroba dřevěných briket RUF a štípaného palivového dřeva.


Spediční služby v oblasti nadrozměrné přepravy a autodopravy

SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrná přeprava

Spediční služby v oblasti nadrozměrné přepravy a autodopravy

Spedici a spediční služby v oblasti autodopravy poskytuje firma SEDOS transport. Naší specializací je spedice pro nadrozměrnou přepravu v rámci ČR i do zahraničí.


Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

SPEDQUICK Třebíč, spol.s r.o.

Nákladní doprava v rámci celé EU s primárním zaměřením na Německo

Nákladní dopravu v rámci celé EU zajistí dopravní společnost SPEDQUICK Třebíč, spol. s. r.o. Provozujeme nákladní autodopravu se zaměřením na Německo.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

JONAS SPEED s.r.o.

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Maximálně efektivní mezinárodní kamionovou autodopravou a přepravou zásilek do Švýcarska se zabývá dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. se sídlem v Uničově.