Zadavatelem microsite je firma JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví

Plastožrout nabízí jedinečnou možnost udělat něco prospěšného pro životní prostředí a zároveň na tom vydělat. Plastožrout podporuje výkup víček z PET lahví a je maskot firmy JELÍNEK - TRADING.PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahví


I obyčejná víčka z PET lahví mohou být užitečná a navíc vám nebo vaší škole mohou vydělat peníze. Nevěříte? Tak to ještě neznáte Plastožrouta, maskota společnosti JELÍNEK – TRADING spol. Plastožrout vám totiž nabízí jedinečnou možnost udělat něco prospěšného pro životní prostředí a zároveň na tom vydělat. Jak? Stačí využít výkup víček z PET lahví.

Ptáte se, jak výkup víček z PET lahví funguje? Je to jednoduché. Stačí hned nevyhazovat víčka z PET lahví a postupně je shromažďovat. Nastřádaná víčka pak jednoduše zabalíte do průhledných pytlů na odpadky a můžete je vyměnit za finanční obnos. Ale pozor. I Plastožrout si potrpí na určitých pravidlech. Výkup víček z PET lahví je proto možný pouze v případě, že jich nastřádáte alespoň pět pytlů. Pokud chcete výkup víček z PET lahví využít, musíte se také zaregistrovat na našich stránkách a vyplnit jednoduchý formulář.

Víčka stačí naložit a odvést je na jedno z výkupních míst, která najdete ve Vrbně pod Pradědem, Křelově u Olomouce a v Rynolticích na Liberecku a která jsou vám k dispozici od 8:00 do 14:00 hodin každý všední den.
Pokud tak učiníte, dostanete od nás:
- ve Vrbně pod Pradědem 6 Kč/Kg za tříděná víčka z PET lahví i směs víček z PET lahví
- v Křelově dostanete za vytříděná víčka také 6 Kč/kg, ale sem můžou sběrači přivézt i barevně separovaná víčka za které dostanou 7 Kč/kg
- v Rynolticích vykupujeme víčka za 5, 50 Kč/kg.

Výkup víček z PET lahví mohou využít jednotlivci, menší skupiny, ale i školy či školky. Neváhejte a přidejte se k nám i vy. Nejen že podpoříte recyklaci a druhotné zpracování plastů a pomůžete přírodě, vyděláte si také slušnou finanční částku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba plastový regranulát, kompaund, recyklace plastového odpadu

Výroba plastový regranulát, kompaund, recyklace plastového odpadu

Na výrobu plastových regranulátů, kompaundů a recyklaci plastového odpadu se specializuje společnost JELÍNEK – TRADING s.r.o., která je jedním z největších tuzemských zpracovatelů plastových odpadů.


Soutěž nakrmte plastožrouta - sběr a výkup víček z PET lahví pro školy i školky

Soutěž nakrmte plastožrouta - sběr a výkup víček z PET lahví pro školy i školky

Soutěž - Narkmte plastožrouta pořádá společnost Jelínek - Trading s.r.o. a cílem je sběr a výkup víček z PET lahví, kterých se mohou zúčastnit všichni, školy i školky.


Kvalitní PP regranuláty pro vstřikování, vytlačování a další aplikace v plastikářském průmysl

Kvalitní PP regranuláty pro vstřikování, vytlačování a další aplikace v plastikářském průmysl

Výrobou kvalitních PP regranulátů a kompaundů pro vstřikování, vytlačování a další aplikace se zabývá společnost JELÍNEK - TRADING, která na své recyklační lince v Křelově zajišťuje recyklaci plastů.


Recyklace plastů, zpracování plastového odpadu, ochrana technologií

Recyklace plastů, zpracování plastového odpadu, ochrana technologií

S recyklací plastů a zpracováním plastového odpadu se můžete obrátit na společnost JELÍNEK - TRADING, působící na českém trhu jako jejich přední český zpracovatel a zajišťuje také ochranu technologií.