PLASTOŽROUT - výkup víček z PET lahvíPlastožrout nabízí jedinečnou možnost udělat něco prospěšného pro životní prostředí a zároveň na tom vydělat. Plastožrout podporuje výkup víček z PET lahví a je maskot firmy JELÍNEK - TRADING.

I obyčejná víčka z PET lahví mohou být užitečná a navíc vám nebo vaší škole mohou vydělat peníze. Nevěříte? Tak to ještě neznáte Plastožrouta, maskota společnosti JELÍNEK – TRADING spol. Plastožrout vám totiž nabízí jedinečnou možnost udělat něco prospěšného pro životní prostředí a zároveň na tom vydělat. Jak? Stačí využít výkup víček z PET lahví.

Ptáte se, jak výkup víček z PET lahví funguje? Je to jednoduché. Stačí hned nevyhazovat víčka z PET lahví a postupně je shromažďovat. Nastřádaná víčka pak jednoduše zabalíte do průhledných pytlů na odpadky a můžete je vyměnit za finanční obnos. Ale pozor. I Plastožrout si potrpí na určitých pravidlech. Výkup víček z PET lahví je proto možný pouze v případě, že jich nastřádáte alespoň pět pytlů. Pokud chcete výkup víček z PET lahví využít, musíte se také zaregistrovat na našich stránkách a vyplnit jednoduchý formulář.

Víčka stačí naložit a odvést je na jedno z výkupních míst, která najdete ve Vrbně pod Pradědem, Křelově u Olomouce a v Rynolticích na Liberecku a která jsou vám k dispozici od 8:00 do 14:00 hodin každý všední den.
Pokud tak učiníte, dostanete od nás:
- ve Vrbně pod Pradědem 6 Kč/Kg za tříděná víčka z PET lahví i směs víček z PET lahví
- v Křelově dostanete za vytříděná víčka také 6 Kč/kg, ale sem můžou sběrači přivézt i barevně separovaná víčka za které dostanou 7 Kč/kg
- v Rynolticích vykupujeme víčka za 5, 50 Kč/kg.

Výkup víček z PET lahví mohou využít jednotlivci, menší skupiny, ale i školy či školky. Neváhejte a přidejte se k nám i vy. Nejen že podpoříte recyklaci a druhotné zpracování plastů a pomůžete přírodě, vyděláte si také slušnou finanční částku.Zadavatelem microsite je firma 

JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.Penzion Rita, ubytování České Budějovice, pokoje s vlastní koupelnou a kuchyní, parkování.

Penzion Rita, ubytování České Budějovice, pokoje s vlastní koupelnou a kuchyní, parkování

Lesnická činnost, těžba dřeva Šumperk, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy.

Lesnická činnost, těžba dřeva Šumperk, manipulace se dřevem pomocí vyvažovací soupravy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výkup sběrového papíru a kartonů - pro domácnosti i firmy

Demonta T, s.r.o. - Centrála Výkup kovošrotu a barevných kovů

Výkup sběrového papíru a kartonů - pro domácnosti i firmy

Výkup sběrového papíru a kartonů Vám poskytne společnost Demonta T, s. r. o. se sídlem v Ostravě. Vykoupí papír jak od domácností tak také firem.


Odborníci na sběr a výkup kovového odpadu a železných, barevných i neželezných kovů

Trojek, a.s. Veselí nad Moravou

Odborníci na sběr a výkup kovového odpadu a železných, barevných i neželezných kovů

Na sběr a výkup kovového odpadu, železných, barevných i neželezných kovů, se zaměřuje společnost Trojek, a.s. ve Veselí nad Moravou, dostupné i pro zákazníky z Uherského Hradiště a blízkého okolí.


Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků nonstop

MR STEEL GROUP s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel a výkup autovraků nonstop

Komplexní služby související s ekologickou likvidací vozidla a výkup autovraků nonstop provádí v okolí Opavy a Krnova společnost MR STEEL Group s.r.o.


Kovošrot - výkup železa, barevných kovů a železného odpadu za skvělé ceny

OPAMETAL s.r.o. Kovošrot a výkup kovu Opava

Kovošrot - výkup železa, barevných kovů a železného odpadu za skvělé ceny

Navštivte kovošrot OPAMETAL s. r. o. sídlící v Opavě, kde od Vás vykoupí železné i barevné kovy, včetně kovového odpadu a šrotu za výhodné výkupní ceny.


Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Salvage-UH s.r.o. Autovrakoviště Kunovice

Doklad o ekologické likvidaci vozu Vám umožní vyřazení vozidla z provozu, odhlášení z registru vozidel

Firma Salvage-UH s.r.o. provozuje Autovrakoviště Kunovice - vystaví vám po převzetí vozidla doklad o ekologické likvidaci vozu, je nutný k odhlášení z registru vozidel a vyřazení vozidla z provozu.