Kapka medu pro Verunku 17. 5. 2015, České BudějoviceMuzikál Kapka medu pro Verunku, České Budějovice.

Chcete si užít skvělý a neobvyklý kulturní zážitek? Vezměte své přátele, rodinu, anebo pouze děti a vyrazte na český výpravný muzikál, ve kterém objeví kouzlo zcela každá generace.

Těšit se můžete na pohádkový ostrov, na kterém budou žít tři známá království – Zlatovláskov, Popelkov a Honzovsko. Princové se budou prát o přízeň jediné princezny. Muzikál je zaměřený na přírodu, ekologii a ochranu naší planety.

Hrát a zpívat budou Jiří Zonyga, Martina Pártlová, Felix Slováček jr., Anna Julie Slováčková a mnohé další významné osobnosti.

Kdy: 17. 5. 2015

Čas: 14 hodin

Kde: Divadelní sál

Cena vstupenky: 400 Kč a 420 Kč

Předprodej vstupenek: od 23. 2. 2015

Nestihli jste pořídit vstupenky? V případě velikého zájmu můžete očekávat ještě jedno odpolední představení.Zadavatelem microsite je firma METROPOL, spol. s r.o.Související microsite
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty
Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Projděte si galaktickou stezku s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty v naší Mléčné dráze - Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové
Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Naše Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové vás všechny zve na přednášky, pozorování slunce, pozorování planet, pozorování večerní oblohy a další doprovodný programy.


Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX  Brno
Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX Brno

Firemní akce a večírky, Dětský den. Zábavný program to je pronájem autodráhy SCX Brno. Zajistíme pronájem autodráhy včetně autíček, digitálně vyhodnocované výsledkya kompletní obsluhu autodráhy.


Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů
Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů

Knihovnu, infocentrum a muzeum s průvodcem a stálou expozicí doplněnou o zajímavé doprovodné programy můžete navštívit v Městském kulturním středisku Habartov, příspěvková organizace.


Maturitní plesy Plzeň
Maturitní plesy Plzeň

Pořádáte maturitní ples a hledáte vhodné místo pro jeho konání s velkým sálem, hudbou, osvětlením a dostatečnou kapacitou pro hosty? Ideálním místem je Hudební klub Horní Bříza u Plzně.