CNC soustružnické centrum - obrábění hutnických výrobků, svařenců, odlitků a výkovkůFirma STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. je vybavena rozsáhlým CNC soustružnickým centrem, kde obrábí běžné hutnické výrobky, svařence, odlitky a výkovky. Působíme v okresu Olomouc, Brno i Přerov.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. se zaměřují na zakázkovou strojírenskou výrobu a ve svém vlastním výrobním areálu provozují CNC soustružnické centrum, které je určeno pro strojní obrábění různorodého charakteru polotovarů od běžných hutnických výrobků přes svařence, odlitky a výkovky.

CNC soustružnické centrum
- pracovistě s nově pořízeným strojem představujícím CNC soustružnické centrum s poháněnými nástroji SAMSUNG PL45XLM
- tento stroj rozšiřuje naše možnosti obrábění o výrobu přesných rotačních součástí a to až do délky 3000 mm při maximálním točném průměru 620mm
- CNC soustružnické centrum představuje vysoce moderní víceúčelový stroj, který umožňuje na jedno upnutí mimo rotačního obrábění-soustružení také frézování, vrtání a závitování.Zadavatelem microsite je firma 

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.Kompletní nabídka manipulační techniky Toyota.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Stříhání plechu Tachov

KOVOVÝROBA HONZÍK, s.r.o.

Stříhání plechu Tachov

Neobejde se Vaše výroba bez na míru nastříhaného plechu? Firma KOVOVÝROBA HONZÍK, s.r.o. z Tachova se díky svému modernímu vybavení o vaši zakázku postará.


Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Zekof, s.r.o.

Výpalky i tryskání provádíme rychle a přesně

Kompletní kovoobráběčské práce od soustružení až po výpalky a tryskání najdete jedině u firmy Zekof z okolí Olomouce a Šumperka - jsme vám schopni zhotovit i upravit jakýkoli kovový výrobek na míru.


Výroba převodovek - šnekové, elektropřevodovky, variátory

TOS ZNOJMO, akciová společnost

Výroba převodovek - šnekové, elektropřevodovky, variátory

Výrobou a dodávkou převodovek šnekových, čelních, kuželočelních, elektropřevodovek v provedení ATEX a variátorů s lamelovým řetězem se zabývá společnost TOS ZNOJMO, a.s.


Opracování kovů na CNC strojích - kovovýroba, zpracování plechu

SW - MOTECH s.r.o.

Opracování kovů na CNC strojích - kovovýroba, zpracování plechu

Opracování kovů na CNC strojích - kovovýroba, zpracování plechů, trubek, výrobní technologie a svařování od firmy SW - MOTECH s.r.o. v Brně - výroba vysoké kvality.


CNC soustruhy - práce na soustruzích a frézkách, obráběcí stroje Hodonín

Kovoobrábění Korvas s.r.o.

CNC soustruhy - práce na soustruzích a frézkách, obráběcí stroje Hodonín

CNC soustruhy - práce na soustruzích a frézkách, obráběcí stroje, práce s materiály kov, železo, ocel, litina, měď, nerez, mosaz, hliník a další od firmy Kovoobrábění Korvas s.r.o. v Hodoníně.