Sklepní kóje - a nemusíte se bát o svůj majetek - Chlumec nad CidlinouSklepní kóje vyrábíme tak, aby byly co nejbezpečnější, nejpraktičtější a také za odpovídající cenu.

Sklepní kóje nemusí sloužit jenom ke skladování kompotů, ale také pro uložení hodnotnějších věcí. A své věci chce mít každý samozřejmě v bezpečí. Lidé žijící například v paneláku ale naráží na problém s uskladněním kola, lyží, pneumatik a tak dále. Ideálním řešením je sklepní kóje, jenomže aby člověk mohl svůj majetek do sklepa uložit a přitom klidně spát, musí mít jistotu, že je jeho sklepní kóje bezpečná.

Naše firma TEROM s.r.o. Chlumec nad Cidlinou vám nabízí sklepní kóje skutečně spolehlivé a kvalitní. Je pro nás velmi důležité, aby výsledný produkt plně korespondoval s místem, do kterého je zasazen. Proto zajišťujeme přesné zaměření, následnou realizaci sklepní kóje na míru a také případné nadstavby či příslušenství. Snažíme se vyjít vstříc všem představám a požadavkům našich klientům.

Konstrukci sklepní kóje tvoří rámy, na které jsou přivařeny svařované sítě s oky 50x50x3mm, nebo vyztužené plechové výplně síly 1mm. Samozřejmostí je i přesné vyřešení otvorů na potrubí či jiné vystupující objekty.

Dveře našich sklepních kójí mají panty zajištěné proti vysazení. Zamykání obstarají až dva visací zámky s ochranným štítkem proti vloupání či vložkou FAB. Sklepní kóje je možné žárově pozinkovat, nalakovat či komaxitovat. Také barvu si můžete zvolit sami.

- výplň: drátěná, plechová či kombinovaná
- dveře: panty zajištěné proti vysazení, visací zámky, madlo či kování (koule, klika)
- povrchová úprava: sklepní kóje žárově pozinkované, lakované či komaxitované
- barevné provedení: dle vzorníku RAL

Kromě sklepních kójí nabízíme také školní šatny, šatní boxy, školní nábytek či mobilní boxy pro koně.Zadavatelem microsite je firma 

TEROM s. r. o. Sklepní kóje, školní šatnyDojící stroje, dojírny, konvenční a robotické dojení.

Dojící stroje, dojírny, konvenční a robotické dojení

Umělecká vysoká škola v Praze s filmovou a televizní fakultou.

Umělecká vysoká škola v Praze s filmovou a televizní fakultou
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Malosériová, kusová zámečnická výroba a svařování na zakázku

SELP Servis, s.r.o.

Malosériová, kusová zámečnická výroba a svařování na zakázku

Zámečnické práce, svařování, malosériovou a kusovou zámečnickou výrobu přesně dle přání a specifikace zákazníka zajišťuje společnost SELP Servis, s.r.o. z Chomoutova u Olomouce.


Montované ocelové haly - montáž ocelových konstrukcí po celé ČR

Opravny Telč, a.s.

Montované ocelové haly - montáž ocelových konstrukcí po celé ČR

Společnost Opravny Telč, a.s. se více než 25 let zaměřuje na dodávku a montáž ocelových konstrukcí různého typu po celé ČR. Staví montované ocelové haly.


Montované stavebnicové haly s různým využitím - výroba, jednoduchá montáž

NAUTIG SE Halmont

Montované stavebnicové haly s různým využitím - výroba, jednoduchá montáž

Bezúdržbové stavby pro firmy nebo soukromé osoby vyrábí společnost NAUTIG SE Halmont z Jihlavy. Za rozumné ceny dodáváme montované stavebnicové haly, které sestaví každý zručnější kutil.


Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Přidal s.r.o.

Výroba montovaného, celopozinkovaného přístřešku na kola i s možností dodávky parkové lavičky

Výrobu, dodávku i na hůře dostupná místa montovaného přístřešku na kola zajistí společnost Přidal s.r.o. se sídlem v Kralicích, v Olomouckém kraji. Možnost dodání i parkové lavičky.


Tvarové výpalky a výpalky s úkosy  - CNC zakázková, sériová výroba

R + W Ferra s.r.o.

Tvarové výpalky a výpalky s úkosy - CNC zakázková, sériová výroba

CNC zpracování tvarových výpalků a výpalků s úkosy provádí firma R + W Ferra s.r.o. z Brna. Realizujeme zakázkovou a sériovou výrobu včetně zpracování podkladů pro Vysočinu a okolí.