Potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket

Digitální potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket, laserový tisk, značení a kódování výrobků od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově.Hledáte společnost, která dodává a nabízí široký sortiment digitálních potiskovacích systémů, inkjet tiskárny, tiskárny etiket?
Potřebujete navrhnout řešení značení a kódování vašich výrobků?
Pak se obraťte na společnost BOTTLING PRINTING s.r.o., která sídlí ve městě Mikulov na jižní Moravě a zabývá se potiskovacímy systémy, inkjet tiskárnami a tiskárnami etiket.
Nabízíme i termotransferové tiskárny s aplikátory etiket, laserový tisk, dotisk dat, šarží, čárového kódu, RFID technologie.

Rádi pro Vás navrhneme vždy to nejlepší řešení značení a kódování výrobků.
Zajistíme servis, dodávku náhradních dílů, veškeré spotřební díly, inkousty, solventy, pásky.

Na servis máme školené profesionály.

Nabízíme produkty od výrobce:
značky LINX, BLUH, MATTHEWS SWEDOT, MARK-O-PRINT, MASCA.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Průmyslové značení výrobků - tisk etiket a štítků

Průmyslové značení výrobků - tisk etiket a štítků

Rychlé, čitelné a odolné značení výrobků a součástek Vám pomocí průmyslového značení, tisku etiket a štítků i celých značících linek zajistí společnost BOTTLING PRINTING s.r.o. z Moravy.


Ink jet tiskárny, moderní technologie pro tisk průmyslového značení

Ink jet tiskárny, moderní technologie pro tisk průmyslového značení

Ink jet tiskárny, moderní technologie pro tisk průmyslového značení a kódování, pro potravinářský a nápojářský průmysl, tisk etiket, čárových kódů od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově


INK JET značení obalů

INK JET značení obalů

Ink jet technologie je kontinuální inkoustový tisk - bezdotyková technika tisku, kdy elektricky nabité kapičky inkoustu jsou aplikovány nástřikem z tiskové hlavy v množství do 120 000 kapiček za sekundu a utváří znak / písmeno nebo vzor. ...


Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský průmysl

Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský průmysl

Tiskárny pro průmyslové značení, pro potravinářský a nápojářský průmysl, snadný tisk etiket a čárových kódů od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově.


Laserové značení obalů

Laserové značení obalů

Laser SL1 je kompaktní, nízkoenergetický laser, schopný tisknout alfanumerické znaky, grafiku a čárové kódy a 2D kódy např. datamatrix kód na výrobky v kontinuálním nebo statickém provozu. Laser je vhodný do většiny provozů a výrobních ...
>
>