Plničky pro servis klimatizace do auta - Jablonec nad NisouKlimatizace do auta už v dnešní době patří téměř k povinné výbavě. Pokud proto vlastníte autoservis, musíte na tento fakt reagovat a poskytnout zákazníkům rychlý a kvalitní servis autoklimatizace. Jak? Pořiďte si přístroje pro servis klimatizace do auta od společnosti TECHNOLOGY-GARAGE Jablonec nad Nisou.

Ve společnosti TECHNOLOGY-GARAGE chceme, aby váš autoservis mohl poskytnout kvalitní služby všem zákazníkům, a to i v oblasti autoklimatizací. Přístroje pro servis klimatizace do auta, tzv. plničky, vám proto nabízíme hned v několika variantách. Seženete tak u nás přístroje pro servis autoklimatizace Brain Bee, které můžete použít pro plnění starších klimatizací s chladivem R134a, ale i plničky, které jsou vhodné pro servis autoklimatizací s novým chladivem R1234yf.

Ptáte se, jaké přístroje pro servis klimatizací do auta vám v naší společnosti nabízíme? Výběr je skutečně veliký. Pro servis autoklimatizací s chladivem R134a pro vás máme například přístroj CLIMA 9000 MULTIGAS R134a, který má plně automatizovaný provoz a vnitřní tlakovou nádobu na 26l chladiva. Díky integrované tiskárně, dotykovému displeji a dalším užitečným vychytávám je navíc obsluha tohoto přístroje pro servis klimatizace do auta snadná a velmi rychlá. Mezi nejkvalitnější přístroje pro servis autoklimatizace s chladivem R1234yf zase patří typ CLIMA 1234 HO R1234YF. Tento přístroj pro servis klimatizace od auta vám kromě standardního vybavení nabízí především systém plnění chladiva pod větším tlakem a s větší přesností. Stačí si tak vybrat, který typ plničky potřebujete a kvalitní přístroj pro plnění klimatizace do auta může být váš.

Nevíte, který typ přístroje pro servis auoklimatizace máte zvolit? I pro vás máme řešení. Některé z našich přístrojů totiž můžete v případě potřeby upravit a přizpůsobit ho na plnění klimatizací s novým chladivem R1234yf. Nemusíte tak kupovat nový přístroj a jednoduše se přizpůsobíte poptávce vašich zákazníků.

TECHNOLOGY–GARAGE Jablonec nad Nisou vám ale nenabízí pouze kvalitní přístroje pro servis klimatizace do auta. Prodáváme rovněž nejrůznější příslušenství, které při opravě a servisu klimatizací jistě využijete. Ať už tak sháníte oleje, náhradní chladiva, desinfekce klimatizace do auta nebo nářadí pro servis autoklimatizací, u nás si vyberete vše potřebné.

Chcete i vy spokojené zákazníky, kteří se od vašeho autoservisu rádi vracejí? Pořiďte si plničky klimatizací do auta a další příslušenství od společnosti TECHNOLOGY-GARAGE a servis autoklimatizací pro vás bude hračka.Zadavatelem microsite je firma TECHNOLOGY-GARAGE, spol.s r.o.


Miroslav Čiháček

Související microsite
Profesionální servis autodiagnostiky Bosch
Profesionální servis autodiagnostiky Bosch

Profesionální servis elektronických systémů a autodiagnostiky značky Bosch Vám poskytnou ve společnosti Autodiagnostika Václava Krejčího na Vysočině.


Nezbytné vybavení pro klasické autodílny - dvousloupcové autozvedáky
Nezbytné vybavení pro klasické autodílny - dvousloupcové autozvedáky

Společnost Vybavení autoservisů Jiří Mejzlík zajišťuje prodej široké palety zvedáků na auta, vhodných pro autoservisy menších i větších rozměrů.


Čtyřsloupové zvedáky - dílenské elektrohydraulické autozvedáky s nosností až 8,5 tuny
Čtyřsloupové zvedáky - dílenské elektrohydraulické autozvedáky s nosností až 8,5 tuny

Kvalitní a robustní dílenské autozvedáky seženete u firmy Vybavení autoservisů Jiří Mejzlík z Třebíče. V nabídce máme také čtyřsloupové elektrohydraulické zvedáky pro dodávky a menší nákladní vozy.


Vyvažovačky a zouvačky pro pneuservisy - pro rychle a snadné přezutí a vyvážení kol
Vyvažovačky a zouvačky pro pneuservisy - pro rychle a snadné přezutí a vyvážení kol

Třebíčská firma Vybavení autoservisů Jiřího Mejzlíka je profesionálem na autoservisní a pneuservisní zboží, mezi něž patří i profesionální vyvažovačky a zouvačky do pneuservisů.


Prodej profesionální a spolehlivé autodiagnostiky Bosch pro servisy a autodílny
Prodej profesionální a spolehlivé autodiagnostiky Bosch pro servisy a autodílny

Společnost Autodiagnostika Bosch nedaleko Jihlavy na Vysočině nabízí kvalitní a spolehlivou autodiagnostiku vhodnou pro váš servis nebo autodílnu.